Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pitinho A Ty jakie masz pojęcie o piłce, jakie certyfikaty trenerskie posiadasz?
0
https://static.fangol.pl/content/5/0/b/50b4f1658f92a79d4b13bc842d7891b8-598.jpg
Papciu z taką kadra Arsenalu co rok, by z City rywalizował
4
@masq https://www.glamour.pl/artykul/badania-dowodza-ze-1-3-kobiet-chodzi-na-randki-zeby-najesc-sie-za-darmo-190629053239 I teraz pomyślmy jakby faceci mieli podawać profile tych kobiet i opisywać sytuację ze spotkania
5
@MichalZZZ A teraz włącz sobie Mate i spróbuj to nazwać rapem xD
1
@masq Dokładnie, ja tak samo zawsze place jak kogoś zapraszam, ale wypada chociaż znać jakieś dobre maniery będąc kobietą, a tym obecnym księżniczkom często tego brakuje, myślą że wszystko im się należy za to, że ładnie pachną i wyglądają
0
@Compadre Przecież często kobiety wykorzystują mężczyzn na pieniądze i robią z nich klaunów i oni nie robią ogłoszeń w internecie, że Gosia xxx nażarła się moim kosztem. Spotykałem takie i takie dziewczyny, chociaż wiadomo od początku jak taka się trafi, że nie warto jej poświęcać więcej czasu. Tylko nie rozumiem jak można nie mieć za grosz przyzwoitości żeby nawet słowem się nie odezwać o zapłaceniu za siebie, obrzydliwe. A tutaj afera na cały internet, bo chłop się za darmo najadł i uciekł xD
2
@masq Tak często jest, miałem podobnie dwa razy, ale na małe kwoty, więc żadna strata, no i też mnie jedna zapraszała, więc trzeba je podobnie traktować :)
3
@Compadre O takich co idą na randkę i nie śmią nawet powiedzieć, że za siebie zapłacą
8
Komentarz usunięty
6
@marcin62 Mówimy oczywiście o zdradzieckich mordach jak Francja i Niemcy
20
Litwa, Łotwa i Estonia to chady
Litwa nie przyzna azylu tym, którzy po prostu uciekają przed odpowiedzialnością. Rosjanie muszą zostać i walczyć przeciwko Putinowi" - napisał na Twitterze Landsbergis.
- Nie jest chyba obowiązkiem Litwy ani innych krajów sąsiednich, ratowanie wszystkich obywateli Rosji przed mobilizacją - powiedziała premier Szimonyte komentując w piątek możliwość ewentualnego zwiększenia napływu obywateli rosyjskich.
Szefowa rządu wskazała, że zarówno przy podejmowaniu decyzji dotyczących wiz humanitarnych, jak i azylu, każda osoba musi być oceniana indywidualnie, z uwzględnieniem zagrożeń, z jakimi się spotyka.
- Nie rozumiałabym sytuacji, w której pozwalamy ludziom na wjazd na Litwę z powodów humanitarnych tylko dlatego, że wojna była dla nich OK, gdy oglądali ją w telewizji, siedząc na kanapie, a teraz już nie jest OK, gdy twój rząd i twój (minister obrony Siergiej - red.) Szojgu wezwali cię do wojska i zaprosili do udziału w wojnie - powiedziała Szimonyte.
Dodała, że rosyjska agresja na Ukrainę rozpoczęła się w 2014 roku i obywatele Rosji mieli "czas, by zdecydować, po czyjej są stronie".
0
Ale głosik
1
@Vhaeraun Ja na Zalando lounge kupiłem adidasy forum MID za 250 z 450 i są mega wygodne i spoko wyglądają
7
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/AQpVC8GqcUBVjuDFgjl9MB212XhW1KpN.mp4
Podczas szarpaniny jednemu z napastników wypadł nóż. 26-latek, obawiając się ataku ostrym narzędziem, podniósł ten nóż i w obronie własnej dźgnął jednego z napastników, a drugiemu poranił dłonie
Znając życie 26 latek będzie przez tych patusów jeszcze miał problemy xD
1
@Kessie Dobrze, że od lat nie oglądam tych programów, czasem tylko 1 z 10 człowiek włączył
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/joQVulYhHCZUbe61eN1xBTCkWuN4cdzA.jpg
Poważnie teraz takie pytania tam padają? XD
1
@Rust_Cohle Bym Ci powiedział, ale z automatu bym wylądował w izolatce
0
Człowiek, by wrócił do czasów jak to wychodziło xD
2
@Kgorecki2500 Wygląda jak giereczka wojenna na poziomie hard, zaczynasz z patykiem i sam musisz zdobyć broń xDD
7
@Yanek Kolego Pele ma 1283, popraw tam
0
@mekston Dlaczego akurat od 1987 do 2001? Ja porównuje z Euro, które jest odnośnikiem do Copa
0
@Krystian1588 Raczej zimną wodą polał
0
@mekston Copa rozgrywane w 2015 2016 2019 i 2021 xD Prawie jak Euro nie ma co
1
@Rust_Cohle Napisał gość z butami na rzepy
2
@talizmo Okej dzięki za wyjaśnienie :D Już wygrał, więc normalnie co 4 lata będą teraz xD
2
@Rust_Cohle Za dużo od gości co zakładają lewy but na prawą nogę nie wymagaj
0
@AdiKingu96 Czyli może te 1200 gole są prawdziwe
1
Mecze towarzyskie liczą się do statystyk? XD Bo widzę ludzie tu podliczają już gole Messiego na nowo xD
5
@P33ck Neymar śmierdzący wódą
0
Kozackie to anime cyberpunk