Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://static.fangol.pl/content/c/0/e/c0ed34a9067df5318d3d8bf2a9d70a77-598.jpg
Ale ze taki elegancki chłopak i pocieszny z twarzy?
0
@BartqRKO Ale trafnie jak najbardziej
9
@against_modern_football Oby na stałe, tych co tu tak zaciekle bronili takich akcji wysłać w to samo miejsce
4
@Kondziubarca Gonisz mnie i to sprintem xD
0
Wawrinka jedzie Medvedeva na twardej, co jest. Może dostał wezwanie od Włodzimierza? XD
0
@mateusz1989VeB Sprzed 3 lat wrzucajcie jeszcze posty xd
6
https://static.fangol.pl/content/8/8/b/88b38e1f2a6d4c850a289cf94d4091ef-598.png
Wygryw
0
@MesQueUnClub96 Wygrała dwa mecze w Korei póki co
0
@MesQueUnClub96 Dla Hurkacza nawet z drugiej setki przeciwnik jest trudny
1
@DaPidejpi Ostatnie rozjechanie chyba. W sumie może nie tylko szlugi szmuglował xD
0
@VegetaPolska Jeszcze nas zarazić chcesz tym meczeniem buły smutnym?
2
@Pilka_jest_okragla A w Europie jak w lesie, piwo piją i słonecznik skubią na trybunach
0
@Emhyr Nie no piłkarze naprawdę są debilami, znakomity profesjonalista xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Oni tam się od środka prędzej pozabijają
0
@Kgorecki2500 Niczego głupszego już nic nie mogą zrobić, wziąć do mobilizacji ludzi, którzy Cię nienawidzą, co może pójść nie tak xD
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/8Ixe3tkqjZfw6ItPfq0UsGZfZCCO1nWz.jpg
Protestujący Rosjanie dostają wezwanie mobilizacyjne xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/tRlMYHBmH2NeiVNpp1mYwDoxtcej1jdy.jpg
Izrael po stronie Ukrainy
5
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że znany Austriacki malarz
0
@barcatv W lidze ogórkowej i tak się nie liczy
8
@Colon A teraz płacz, że piłeczka lekko skręciła przy podaniu przez 2 milimetrowa za długa trawę w jednym miejscu xD
4
@Kidd
1
@Rust_Cohle W każdym liceum lepsze laleczki chodzą po korytarzu
0
@Transu96 Godność i honor, mówi to Panu coś?
1
@Danny Gaucho Gdybym pokazywał to bym tu z wami nie siedział tylko pił drinka na Malediwach i wrzucał zdjęcia na instagrama
0
@JimMorrisonFCB Oczywiście, że nie był, być może przewyższał nawet, mówię o całokształcie
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/8iTgopaasEcBw28KHxWoS9QL6WmUUq4e.gif
Zabolało nie powiem
0
@JimMorrisonFCB Pod każdym względem, za wyjątkiem pajacowania i bycia lubianym przez wszystkich
2
@KlonaZepan Ibra nie ma wygranej LM i grał we Francji, czy jego kariera jest słaba? Nie sądzę. Patrząc na to jak się Neymar prowadzi i piłka to dla niego zabawa, to i tak całkiem udana kariera, gdyby dołożył MŚ to by Ronaldinho przy nim był malutki
8
@NaFazieHitman Słaba kariera, najlepszy strzelec w historii reprezentacji grając na skrzydle i wyprzedzając Pele, Ronaldo, Romario plus innych, i wygrywając 28 pucharów xD
33
@Pawel13sz Śmierdzący wódą Neymar xD Po skończonym Brazolu to teraz będzie moją ulubiona nazwa