0

https://static.fangol.pl/content/c/0/e/c0ed34a9067df5318d3d8bf2a9d70a77-598.jpg
Ale ze taki elegancki chłopak i pocieszny z twarzy?

0

@BartqRKO Ale trafnie jak najbardziej

9

@against_modern_football Oby na stałe, tych co tu tak zaciekle bronili takich akcji wysłać w to samo miejsce

4

@Kondziubarca Gonisz mnie i to sprintem xD

0

Wawrinka jedzie Medvedeva na twardej, co jest. Może dostał wezwanie od Włodzimierza? XD

0

@mateusz1989VeB Sprzed 3 lat wrzucajcie jeszcze posty xd

0

@MesQueUnClub96 Wygrała dwa mecze w Korei póki co

0

@MesQueUnClub96 Dla Hurkacza nawet z drugiej setki przeciwnik jest trudny

1

@DaPidejpi Ostatnie rozjechanie chyba. W sumie może nie tylko szlugi szmuglował xD

0

@VegetaPolska Jeszcze nas zarazić chcesz tym meczeniem buły smutnym?

2

@Pilka_jest_okragla A w Europie jak w lesie, piwo piją i słonecznik skubią na trybunach

0

@Emhyr Nie no piłkarze naprawdę są debilami, znakomity profesjonalista xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 Oni tam się od środka prędzej pozabijają

0

@Kgorecki2500 Niczego głupszego już nic nie mogą zrobić, wziąć do mobilizacji ludzi, którzy Cię nienawidzą, co może pójść nie tak xD

0

5

@MesQueUnClub96 Oczywiście, że znany Austriacki malarz

0

@barcatv W lidze ogórkowej i tak się nie liczy

8

@Colon A teraz płacz, że piłeczka lekko skręciła przy podaniu przez 2 milimetrowa za długa trawę w jednym miejscu xD

4

@Kidd

klasyka

1

@Rust_Cohle W każdym liceum lepsze laleczki chodzą po korytarzu

0

@Transu96 Godność i honor, mówi to Panu coś?

1

@Danny Gaucho Gdybym pokazywał to bym tu z wami nie siedział tylko pił drinka na Malediwach i wrzucał zdjęcia na instagrama

0

@JimMorrisonFCB Oczywiście, że nie był, być może przewyższał nawet, mówię o całokształcie

0

@JimMorrisonFCB Pod każdym względem, za wyjątkiem pajacowania i bycia lubianym przez wszystkich

2

@KlonaZepan Ibra nie ma wygranej LM i grał we Francji, czy jego kariera jest słaba? Nie sądzę. Patrząc na to jak się Neymar prowadzi i piłka to dla niego zabawa, to i tak całkiem udana kariera, gdyby dołożył MŚ to by Ronaldinho przy nim był malutki

8

@NaFazieHitman Słaba kariera, najlepszy strzelec w historii reprezentacji grając na skrzydle i wyprzedzając Pele, Ronaldo, Romario plus innych, i wygrywając 28 pucharów xD

33

@Pawel13sz Śmierdzący wódą Neymar xD Po skończonym Brazolu to teraz będzie moją ulubiona nazwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?