2

@P33ck Znowu człowiek przegra pieniądze u buka

0

@DonMatteo901 A na końcu i tak Niemcy podniosą puchar

5

@msmsms Nie ma opcji żeby posadził Ronaldo, to beton jest jak Allegri

2

@Aragorn33 Po prostu swoją błazenada przegapił okres przygotowawczy, na Mundialu pewnie nie będzie źle wyglądał

1

Davies w reprezentacji naprawdę gra na SPO? XD Swoją drogą chyba na ich występy na mundialu najbardziej czekam

5

@GeraltzKatalonii Gra z kontuzją od 28 roku życia, więc nic dziwnego

3

Boże jaka ta Hiszpania jest nudna, będą podawać 10 minut między obrońcami, a się z Polski śmieją ludzie xD

26

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/gHbfiDyAnjM9dPfCRgFG4eWksvNmLhFN.mp4
Cała prawda o socjalizmie ukazana w kilka sekund

1

@Tuc Lustra/Wizyta

21

@nabial No szkoda byłoby passata z 98

6

Jest! Jest pierwszy fakt poddania się mieszkańca obwodu rostowskiego, który został zmobilizowany 5 dni temu

Żołnierze 92. brygady schwytali przestraszonego, zmarzniętego "mobika" w lesie koło Kupiańska. Zdezerterował ze swojej jednostki wojskowej i próbował wrócić do rf, ale zabłądził

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/Caq5mfEj78517H2Tae97wpnoN83tVKg5.mp4

1

@Rl9k1nG Sony Pxw-Z150 hehe

19

Grealish w tej Fifie wygląda jakby miał wodogłowie xD
https://static.fangol.pl/content/d/0/d/d0d617e1e373c801fa0e156903720696-598.jpg

1

@ranger3120 Bardziej koleżaneczki na facebookach piszą pod zdjęciami, że są cudowne i zjawiskowe i później myślą, że tak jest rzeczywiście xD
Facet facetowi powie żeby tyle nie wpier.. to albo się zaśmieje i oleje, albo zaśmieje i coś będzie z tym robił xD

0

@Gall Jakimś rodzynem

2

@MesQueUnClub_87 Tak się kręci biznes na wielu szczeblach :)

2

@Messi1000000 Taniej robić zakupy w Niemczech niż u nas

0

@FCB_dimiC To nie passat tylko kałdi, o dziwo żyje, musiało gdzieś lewe powietrze się dostać do paliwa

59

@GeneralXavi 18 zł xD Gdybym miał obiady dwudaniowe za tyle, to bym nigdy nie gotował xD

1

0

@NaFazieHitman Gdybym tak tu napisał, co ona powiedziała, to bym bana dostał xD

0

@usztafik Jak ktoś bierze mały/średni to w co drugim kebabie za 20 kupisz

6

@Rust_Cohle Wrap cola i frytki 28 ziko, to ja wolę kebsa i 3 piwa xD

0

@Danny Gaucho Najlepszy zewniak w historii piłki i rabona też top

6

@Awtameok_Klana Mimo, że nie szanuje premier Finlandii, to jest jednak w tych obu przypadkach nieco różnicy, ale jeśli ich nie dostrzegasz, to nie ma sensu Ci tłumaczyć

0

@PawkoFCB To jest osobą zdrowa psychicznie, to jest życzliwość, serdeczność.
Szanuje

0

@DLFCB Turcja czarny koń euro pamiętamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?