Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@(C)Puyol https://www.filmweb.pl/film/Si%C5%82a+strachu-2005-106029
2
@P33ck Znowu człowiek przegra pieniądze u buka
0
@DonMatteo901 A na końcu i tak Niemcy podniosą puchar
5
@msmsms Nie ma opcji żeby posadził Ronaldo, to beton jest jak Allegri
2
@Aragorn33 Po prostu swoją błazenada przegapił okres przygotowawczy, na Mundialu pewnie nie będzie źle wyglądał
1
Davies w reprezentacji naprawdę gra na SPO? XD Swoją drogą chyba na ich występy na mundialu najbardziej czekam
5
@GeraltzKatalonii Gra z kontuzją od 28 roku życia, więc nic dziwnego
3
Boże jaka ta Hiszpania jest nudna, będą podawać 10 minut między obrońcami, a się z Polski śmieją ludzie xD
26
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/gHbfiDyAnjM9dPfCRgFG4eWksvNmLhFN.mp4
Cała prawda o socjalizmie ukazana w kilka sekund
1
@Tuc Lustra/Wizyta
21
@nabial No szkoda byłoby passata z 98
6
Jest! Jest pierwszy fakt poddania się mieszkańca obwodu rostowskiego, który został zmobilizowany 5 dni temu
Żołnierze 92. brygady schwytali przestraszonego, zmarzniętego "mobika" w lesie koło Kupiańska. Zdezerterował ze swojej jednostki wojskowej i próbował wrócić do rf, ale zabłądził
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/Caq5mfEj78517H2Tae97wpnoN83tVKg5.mp4
1
@Rl9k1nG Sony Pxw-Z150 hehe
19
Grealish w tej Fifie wygląda jakby miał wodogłowie xD
https://static.fangol.pl/content/d/0/d/d0d617e1e373c801fa0e156903720696-598.jpg
1
@ranger3120 Bardziej koleżaneczki na facebookach piszą pod zdjęciami, że są cudowne i zjawiskowe i później myślą, że tak jest rzeczywiście xD
Facet facetowi powie żeby tyle nie wpier.. to albo się zaśmieje i oleje, albo zaśmieje i coś będzie z tym robił xD
0
@Gall Jakimś rodzynem
2
@MesQueUnClub_87 Tak się kręci biznes na wielu szczeblach :)
2
@Messi1000000 Taniej robić zakupy w Niemczech niż u nas
0
@FCB_dimiC To nie passat tylko kałdi, o dziwo żyje, musiało gdzieś lewe powietrze się dostać do paliwa
59
@GeneralXavi 18 zł xD Gdybym miał obiady dwudaniowe za tyle, to bym nigdy nie gotował xD
1
@Rust_Cohle https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1625064711lD7HeaYpAuk8qhGo0IsMRq.jpg Moment, w którym Joshua zapomniał jak się boksuje
0
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/noworodek-z-podcietym-gardlem-z-14-letnia-matka-nie-ma-logicznego-kontaktu/cf3e3x3?utm_source=www.fcbarca.com_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Gdzie byli rodzice?
0
@NaFazieHitman Gdybym tak tu napisał, co ona powiedziała, to bym bana dostał xD
0
@usztafik Jak ktoś bierze mały/średni to w co drugim kebabie za 20 kupisz
6
@Rust_Cohle Wrap cola i frytki 28 ziko, to ja wolę kebsa i 3 piwa xD
0
@Danny Gaucho Najlepszy zewniak w historii piłki i rabona też top
6
@Awtameok_Klana Mimo, że nie szanuje premier Finlandii, to jest jednak w tych obu przypadkach nieco różnicy, ale jeśli ich nie dostrzegasz, to nie ma sensu Ci tłumaczyć
0
@PatrychoO https://i1.jbzd.com.pl/comments/2022/09/normal/6OeiDFT6euLgaZLKCoBANUF3sKohgjsu.jpg prosze
0
@PawkoFCB To jest osobą zdrowa psychicznie, to jest życzliwość, serdeczność.
Szanuje
0
@DLFCB Turcja czarny koń euro pamiętamy