5

@Xpert77 Od razu 15 nam wbija, mundial rządzi się swoimi prawami, wystarczy popatrzeć na wyniki ostatnich mundiali i zobaczyć jakie problemy faworyci mają na wyjście z grupy, Argentyna się męczyła na poprzednich imprezach z dużo słabszymi rywalami w grupach. W dodatku mundial jest rozgrywany w państwie gdzie warunki są niesprzyjające dla 90 procent ekip

9

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/zpcxzJOo9lL8SMOWg1JNdGqWiLNjrvMT.png
Jak to możliwe, że takie coś nie podlega karze śmierci i jeszcze gość został zwolniony?

1

@Kessie Dobrze, że Puchacza nie ma w drużynie, jeszcze u Bedoesa na klipie by wystąpił

0


Co ten Mourinho xDD

5

0

@FC1899Barca Kto takiego passa rzucił przez pół boiska?

0

@Holsik tym, że gilder po 5 strzałach się rozleci, a top replique jest dużo solidniejsza

0

@mkord Chodziło mi o Celtic, Niedzielan w Nijmegen

0

Giroud 2 gole i będzie miał tyle co najlepszy strzelec Francji w historii Henry, na luzie 1 miejsce wezmie

0

Potężny Giroud gol i asysta

0

Dajcie już ten Arsenal z Tottenham, bo oczy krwawia

0

Linetty, Krychowiak i Zieliński, który w kadrze zawsze zawodzi, czym my do ch.. chcemy kreować grę..

4

Zakładam, że na mundialu 1:1 z Arabia 0:2 od Meksyku i 0:3 od Argentyny

0

Niezłe gówno gramy, szkoda czasu na to

0

Poklepali nas jak juniorów, Gakpo kot

1

@Mads Laga na Lewego

0

@MesQueUnClub96 xD Niestety w porównaniu do Ciebie stara mi nie robi kanapek do szkoły i muszę pracować

1

Wawrinka wygrał z Medwiediewem, ale jaja

5

@FC1899Barca Kto brał ten brał, od 3 lat bez przeziębienia nawet żyje :)

1

@kuz Ej no Celtic w tamtych czasach i Ajax najwięcej oglądałem xD

0

@kuz Był jeszcze Boruc w Celticu, Żurawski i Niedzielan w Nijmegen

4

3

@kuz Ta, pokazuje się w negliżu laski, a potem jak facet spojrzy na mieście na tyłek, to od zboczeńców są wyzywani xD

3

@Kessie No nikt normalny starszy nie przychodzi słuchać jej wycia

2

@ShawnC A jaki oni mieli powód żeby stać na środku drogi nad ranem i w dodatku stwarzać zagrożenie uderzając w autobus?
Hahaha wyjść i zlać, albo dostać po ryju ryzykując zdrowie jako kierowca autobusu za psie pieniądze, dobra szkoda strzępić xD

0

@Kondziubarca Wymiar sprawiedliwości to żart xD Gościu próbował się wbić mu do autobusu, stali na środku jezdni i trzeba za coś takiego odpowiadać

1

@msmsms On już w tamtym sezonie grał kozacko

0

W ogóle ten kierowca autobusu co potrącił ta typiare ze skutkiem śmiertelnym poniósł jakieś konsekwencje? Mam nadzieję, że żadnymi zarzutami nie został obarczony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?