Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Xpert77 Od razu 15 nam wbija, mundial rządzi się swoimi prawami, wystarczy popatrzeć na wyniki ostatnich mundiali i zobaczyć jakie problemy faworyci mają na wyjście z grupy, Argentyna się męczyła na poprzednich imprezach z dużo słabszymi rywalami w grupach. W dodatku mundial jest rozgrywany w państwie gdzie warunki są niesprzyjające dla 90 procent ekip
9
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/zpcxzJOo9lL8SMOWg1JNdGqWiLNjrvMT.png
Jak to możliwe, że takie coś nie podlega karze śmierci i jeszcze gość został zwolniony?
1
@Kessie Dobrze, że Puchacza nie ma w drużynie, jeszcze u Bedoesa na klipie by wystąpił
0
Co ten Mourinho xDD
5
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/h4BSVUwQHXZdwfpJydfLGOPe18uePlZ2.jpg
Jeszcze guwniara nie daje żyć
0
@FC1899Barca Kto takiego passa rzucił przez pół boiska?
0
@Holsik tym, że gilder po 5 strzałach się rozleci, a top replique jest dużo solidniejsza
0
@mkord Chodziło mi o Celtic, Niedzielan w Nijmegen
0
Giroud 2 gole i będzie miał tyle co najlepszy strzelec Francji w historii Henry, na luzie 1 miejsce wezmie
0
Potężny Giroud gol i asysta
0
Dajcie już ten Arsenal z Tottenham, bo oczy krwawia
0
Linetty, Krychowiak i Zieliński, który w kadrze zawsze zawodzi, czym my do ch.. chcemy kreować grę..
4
Zakładam, że na mundialu 1:1 z Arabia 0:2 od Meksyku i 0:3 od Argentyny
0
Niezłe gówno gramy, szkoda czasu na to
0
Poklepali nas jak juniorów, Gakpo kot
1
@Mads Laga na Lewego
0
@MesQueUnClub96 xD Niestety w porównaniu do Ciebie stara mi nie robi kanapek do szkoły i muszę pracować
1
Wawrinka wygrał z Medwiediewem, ale jaja
5
@FC1899Barca Kto brał ten brał, od 3 lat bez przeziębienia nawet żyje :)
0
@mkord https://www.transfermarkt.pl/maciej-zurawski/profil/spieler/14922 ??????
1
@kuz Ej no Celtic w tamtych czasach i Ajax najwięcej oglądałem xD
0
@kuz Był jeszcze Boruc w Celticu, Żurawski i Niedzielan w Nijmegen
4
@Deviler https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/VAmqUA70l34xLfK5Lr1lV7HIiLX87YYo.png Twoja mama to kobieta z Zawiercia?
3
@kuz Ta, pokazuje się w negliżu laski, a potem jak facet spojrzy na mieście na tyłek, to od zboczeńców są wyzywani xD
3
@Kessie No nikt normalny starszy nie przychodzi słuchać jej wycia
6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/gJIbMDSdgcESijUSkDXmlEJqSDjxMDZl.jpg
No nareszcie
2
@ShawnC A jaki oni mieli powód żeby stać na środku drogi nad ranem i w dodatku stwarzać zagrożenie uderzając w autobus?
Hahaha wyjść i zlać, albo dostać po ryju ryzykując zdrowie jako kierowca autobusu za psie pieniądze, dobra szkoda strzępić xD
0
@Kondziubarca Wymiar sprawiedliwości to żart xD Gościu próbował się wbić mu do autobusu, stali na środku jezdni i trzeba za coś takiego odpowiadać
1
@msmsms On już w tamtym sezonie grał kozacko
0
W ogóle ten kierowca autobusu co potrącił ta typiare ze skutkiem śmiertelnym poniósł jakieś konsekwencje? Mam nadzieję, że żadnymi zarzutami nie został obarczony