7

@MesQueUnClub_87 Słodki ten pimpek, mogę se dotknąć?

1

@Ojciec5tkidzieci Dzięki, obejrzę przez weekend

2

@MarianoItalianoVero Afganistanowi też zagrozili, że jak nie wydadzą Bin Ladena to rozwala im flotę, no i wiesz co? Nie mają floty xDDD

1

@MesQueUnClub96 Poczekaj aż będziesz przez 10 miesięcy robił od pn do niedzieli przez 10 h

1

Zgadnijcie kto jest jedynym sojusznikiem Rosji w czasie wojny, tak Iran. Zgadnijcie kto jako jedyny wysłał im drony i amunicję w ciężkim czasie dla Rosji, tak Iran. Zgadnijcie u kogo wybucha wojna domowa i z tego względu już nic im nie wyśle? Tak w Iranie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/vSBUvjMkU4YiYNWl2MO8eGolLzexoaBd.mp4
Karma

0

@Rl9k1nG Szkoda, że nie całego kraju

3

@bartas97 Zaraz dostaną gazem/gumowymi kulami i będą pałowani

0

@koziar No i w jednym sezonie strzelił 90 coś goli xD

0

@Kapitan hawk Nie oszukujmy się, wiadomo Messi jest najlepszy w historii, ale też grał w najlepszej drużynie w historii, tamta Barcelona Guardioli była nie do zatrzymania, dalej nie wiem jakim cudem Chelsea nie przeszła xD

1

@Ojciec5tkidzieci Nie no Boniek był lepszy

1

@Kondziubarca Też miałem podobną sytuację, baba wszystkie narzędzia wyciągnela i się o fotel zapierała xD

2

@Kubox Miałem zapalenie miazgi z ropa, to był taki ból, że się poryczałem przy szefie jak od dentysty wróciłem, nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem, zjadłem kilka ketonali na raz i ibuprofenów, ból dopiero się uspokoił po 2 h, wtedy wolałbym umrzeć. Rozcinanie palca z paznokciem tak nie bolało

6

0

@MesQueUnClub96 Ze względu na poziom widowiska na tej nawierzchni? Najnudniejszy turniej do oglądania i tyle

0

@MesQueUnClub96 Wimbledon jest nudny jak flaki z olejem

0

@Kessie Niech oni wszyscy już wypier..

17

@FC1899Barca Ci bogaci uciekną, ale bogatych chłopów tam za dużo nie ma, tych biednych będą łapać i sio na wojnę

0

@Damiano27psk Witamy w dorosłym życiu

0

@jeyx77x Dobra mam, zgadza się :ad

0

@Kamilos84 Co to za nutka? Bo bym w golfie III posłuchał z chęcią

0

@FCB_dimiC Od chlania wszystko

6

Borek, kiedy krytykuje piłkarzy, trenerów i innych ludzi ze świata sportu :

https://1.bp.blogspot.com/-X0jeXU1rdXQ/UccDsqJQBOI/AAAAAAAAAEg/k_uHY68aOPw/s1600/Psy+rasy+Akita.jpg

Borek, kiedy ktoś ośmieli się skrytykować jego prace mając ku temu podstawy i argumenty:

https://i0.wp.com/warsawdog.com/wp-content/uploads/2020/10/wscieklizna-u-psa-scaled-1.jpg?fit=2560%2C1707&ssl=1

25


Nie wytrzymie xD

2

@Kondziubarca dekapitacja go czeka

1

@John_Doe A to faktycznie skurw.. w takim razie, ja chyba najdłużej pół roku na dermatologa czekałem

9

@VamosGirl Tego nigdy się nie dowiesz dokładnie, Ukraina raczej zaniża wszystkie cyferki żeby nie opadły morale w czasie wojny

0

@John_Doe Na co choruje? Bo jeśli na chorobę z którą się zmaga do końca życia to normalne raczej

1

https://www.filmweb.pl/film/Nadejd%C4%85+lepsze+czasy-2014-732676
Polecam film, obrazujący jak cudownie się żyje w Rosji

12

Ale będzie spokój na csie, masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?