0

@Jakchcesz Masz dużo większą szansę na stracenie życie, same profity xD

1

Zupki Oyakata> wszystkie inne

0

@Janas11224 Jeszcze lato jest xD

7

@hayek Jak co, mówi że już na pewno wygra ZP, bo mecz z kimś tam był przełomowy, obraża się jak dziecko o karnego, po czym po golu się nie cieszy. nawet na Instagramie widać to, jak po nieudanym meczu żadnego posta nie wrzuca chociaż drużyna wygrała tylko jak strzeli 2/3 gole xD

1

https://static.fangol.pl/content/1/1/4/114c44879bdafd22a00100a8776fcee5-598.jpg
Chłop się za jakiegoś Boga uważa, a jest tylko dobrym grajkiem z francuskiej xD

18

@MesQueUnClub96 Przez Ciebie tu nie wchodzi

4

@dniel Facet faworyci w poniedziałek popołudniu? Liga ghanska, czy coś bardziej wytrawnego?

5

@Emhyr Mourinho? Top, sędzia wczoraj błazna z siebie niesamowitego zrobił

7

16

@Fabik87 No rzeczywiście fajnie, ch.. widać i ciągle hałas

3

@Emhyr Od razu się z Valencia kojarzy

0

@Katalończyk 99 Wątpię żeby mu się 2 dni do tyłu chciało przewijać Ramble xD

2

@DonMatteo901 Ci dziecko zrobię xD

2

@LaRoja Jeździłem na nexenach wielosezonowych dwa lata i dają radę nawet zimą

12

@jeyx77x Myślisz, że masz dwubiegunowość?

0

@Danny Gaucho Z karnych się nie liczy

1

@Mathoue Przebieg kręcony jak w passacie 1.9

3

@Arkon Laurentiis top

3

@agaFCB Kobiety też, wtedy oglądanie kobiecej piłki byłoby znośne :)

1

Tak się śmiali z Pereza, że kupił dwa koty w worku z Brazylii i umoczył hajs, a teraz obaj stanowią o sile ataku Realu, Rodrygo stopniowo wprowadzany zaczął robić dobre liczby, 4 mecze w lidze 3 gole 2 asysty, czasem jednak warto ryzykować

0

@Marcelinho99 Komuchy chcą odebrać fawelarzom wolność

0

@Kidd Za 2 sezony się okaże kto miał rację :D

0

@Kidd Robben, Snejider, Suarez i inni mówią Ci coś? :D Widać, że Gakpo przewyższa ligę o kilka poziomów, jak na moje wszędzie sobie poradzi

0

@JimMorrisonFCB Mięsień jak u Pawełka, zresztą on zagra 3 mecze i znowu wyleci na 2/3 tygodnie, nie wiem czemu Arsenal się na tego polamanca nabral

1

@P33ck Gakpo to kot, jak już odejdzie z Holandii to do top klubu, obstawiam że będzie to City

6

Czerwone kartki w topowych ligach Europy w tym sezonie:

Premier League - 4
Bundesliga - 12
Serie A - 15
La Liga - 19
Ligue 1 - 34

Bawią się we Francji

1

@P33ck Gakpo 19 G+A, ale w holenderskiej

0

Dybala oczywiście już połamany, Zinchenko w Arsenalu zresztą też

0

@barcelonaLM To tak jakbym włączył grę po 20 latach, odpuszczam w takim razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?