1

@FC1899Barca Taka młodzież to ja szanuje, ale koszulki Chelsea nigdy bym nie ubrał na siebie xD

0

@GeneralXavi Haaland będzie najlepsza 9 w historii jeśli obejdzie się bez poważnych kontuzji

2

@arasz1819 Araszku, a jakie Ty masz zainteresowania?

0

@arsenallondyn0 Do Gaviego podeszła jakaś dziewucha z numerem telefonu na prezentacji i ludzie gadziego mózgu dostali

1

@TheNekro94 Zostaw już tego @MesQueUnClub96 xD

31

Sytuacja z Gavim i ta laska przypomina mi sytuację ze szkoły, kiedy dzieciaki chodziły za rękę i cała klasa śmiała się, że Kasia chodzi z Tomkiem za rękę, niektórzy dalej mentalnie z tej szkole nie wyszli patrząc na co niektórych xD

18

@Rastafarnianin A co Cię to obchodzi xD Gdybyś miał 17 lat i jakaś petarda dałaby Ci numer, to pewnie pierwszy byś leciał. "Jest tyle normalnych, ślicznych lasek" xDD

0

@Katalonbar Pewnie zapomniał i poszedł spać

0

@Kessie a kogo obchodzi jakaś rura

0

@adambądkowski93 Też potrafię rzucać nałogi, szlugi chyba 1000 razy rzucałem xD

2

@Ascend Jak będę miał czas to zerkne na jakiś mecz, kobiecy tenis jest nudny i męczący do oglądania

2

@MesQueUnClub96 Wiem, ale Nadal za rok pewnie też odłoży rakietę na "kołek", mam tak z każdym sportem, który oglądam od dzieciaka. Tak miałem z Contadorem i kolarstwem, od zakończenia kariery Hiszpana może jeden tour obejrzałem, tak samo miałem z Phelpsem i pływaniem, nawet lekkoatletyki nie oglądam, bo ulubieńcy pokończyli kariery

1

@barcelonaLM Miałem szczęście oglądać przez 15 lat trzech największych tenisistów w prime, teraz pewnie już nie będę śledził turniejów

0

@MesQueUnClub96 Jak zmieni płeć, to może przejmie schedę po Williams

3

@MesQueUnClub96 No w sumie Hurkacz się skończył, zanim się zaczął

2

@Przemek2323 Pite było z kumplami, nie było czasu

3

@DLFCB Hahaha, niesamowity humor

2

@BulaKG De Niro jako Travis Bickle, Al Pacino jako Montana i Johnny Depp jako George

1

@Encore Niestety opłakane wszystko kontuzjami

7

@Encore Nie wiem jak Nadal czasami potrafił minutę w wymianie biegać od jednej do drugiej i tak cały mecz, na sam widok czasem mdleć mi się chciało go oglądając xD

0

@takisobiektos Od lat robią szajs, jedynie stroje PSG dają radę

4

@FC1899Barca Chyba bym musiał tam majtki na zmianę nosić, dobrze że u nas nie ma takich stworzeń xD

3

@JimMorrisonFCB Łapy precz!

1

@barcanawieki Czemu co innego? Tak samo ranił inne osoby, a teraz charakterny Totti światu ogłasza, że mu żona rogi doprawiała, mi by było wstyd się przyznawać i o tym gadac w mediach.

1

@Cvzx Diaby.

2

@Emhyr A mi się właśnie wydaje, że Barca w okolicach 70 minuty jakby na nowo weszła w mecz

7

@Emhyr Przecież Ferran fajnie zagrał w meczu z Bayernem po wejściu z ławki

0

@TheNekro94 Pewnie dwójka

0

@MesQueUnClub22 Kup mu koszulkę Chelsea, nie ma nic bardziej bekowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?