Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Taka młodzież to ja szanuje, ale koszulki Chelsea nigdy bym nie ubrał na siebie xD
11
@Pawci023x O to
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_HhnlXWW6Sy3ABCTV1r1HbtBYKFdAhvzq,w1200h627f.jpg
0
@GeneralXavi Haaland będzie najlepsza 9 w historii jeśli obejdzie się bez poważnych kontuzji
2
@arasz1819 Araszku, a jakie Ty masz zainteresowania?
0
@arsenallondyn0 Do Gaviego podeszła jakaś dziewucha z numerem telefonu na prezentacji i ludzie gadziego mózgu dostali
1
@TheNekro94 Zostaw już tego @MesQueUnClub96 xD
31
Sytuacja z Gavim i ta laska przypomina mi sytuację ze szkoły, kiedy dzieciaki chodziły za rękę i cała klasa śmiała się, że Kasia chodzi z Tomkiem za rękę, niektórzy dalej mentalnie z tej szkole nie wyszli patrząc na co niektórych xD
18
@Rastafarnianin A co Cię to obchodzi xD Gdybyś miał 17 lat i jakaś petarda dałaby Ci numer, to pewnie pierwszy byś leciał. "Jest tyle normalnych, ślicznych lasek" xDD
0
@Katalonbar Pewnie zapomniał i poszedł spać
0
@Kessie a kogo obchodzi jakaś rura
0
@adambądkowski93 Też potrafię rzucać nałogi, szlugi chyba 1000 razy rzucałem xD
2
@Ascend Jak będę miał czas to zerkne na jakiś mecz, kobiecy tenis jest nudny i męczący do oglądania
2
@MesQueUnClub96 Wiem, ale Nadal za rok pewnie też odłoży rakietę na "kołek", mam tak z każdym sportem, który oglądam od dzieciaka. Tak miałem z Contadorem i kolarstwem, od zakończenia kariery Hiszpana może jeden tour obejrzałem, tak samo miałem z Phelpsem i pływaniem, nawet lekkoatletyki nie oglądam, bo ulubieńcy pokończyli kariery
1
@barcelonaLM Miałem szczęście oglądać przez 15 lat trzech największych tenisistów w prime, teraz pewnie już nie będę śledził turniejów
0
@MesQueUnClub96 Jak zmieni płeć, to może przejmie schedę po Williams
3
@MesQueUnClub96 No w sumie Hurkacz się skończył, zanim się zaczął
2
@Przemek2323 Pite było z kumplami, nie było czasu
3
@DLFCB Hahaha, niesamowity humor
2
@BulaKG De Niro jako Travis Bickle, Al Pacino jako Montana i Johnny Depp jako George
1
@Encore Niestety opłakane wszystko kontuzjami
7
@Encore Nie wiem jak Nadal czasami potrafił minutę w wymianie biegać od jednej do drugiej i tak cały mecz, na sam widok czasem mdleć mi się chciało go oglądając xD
0
@takisobiektos Od lat robią szajs, jedynie stroje PSG dają radę
4
@FC1899Barca Chyba bym musiał tam majtki na zmianę nosić, dobrze że u nas nie ma takich stworzeń xD
3
@JimMorrisonFCB Łapy precz!
1
@barcanawieki Czemu co innego? Tak samo ranił inne osoby, a teraz charakterny Totti światu ogłasza, że mu żona rogi doprawiała, mi by było wstyd się przyznawać i o tym gadac w mediach.
1
@Cvzx Diaby.
2
@Emhyr A mi się właśnie wydaje, że Barca w okolicach 70 minuty jakby na nowo weszła w mecz
7
@Emhyr Przecież Ferran fajnie zagrał w meczu z Bayernem po wejściu z ławki
0
@TheNekro94 Pewnie dwójka
0
@MesQueUnClub22 Kup mu koszulkę Chelsea, nie ma nic bardziej bekowego