1

@VegetaPolska Po to żeby nie odpisywać ludziom po chwili jak ktoś jest aktywny, ja tak robiłem swego czasu, jak miałem kontakt ze zbyt duża liczba osób, a z niektórymi nie chciało mi się pisać cały czas, więc olewalem tej osoby wiadomości, a ona o tym nie wiedziała xD

1

@VegetaPolska Ma ustawiony taki tryb aktywności, ona też widzi tylko osoby aktywne z którymi teraz piszę

0

@Volk Gdzie można obejrzeć?

0

@Rastafarnianin Nigdy nie głosuj na byłych piosenkarzy i innych dzbanów z telewizji, patrz Holownie xd

3

Haha, ale Kukiz już gorący, chyba na bombie wszedł

0

@Nazio87 A jaki w tv jest?

0

@Danny Gaucho Neuer jeszcze w tym roku przegoni

4

@Walker Wolne żarty, już dawno na słupie, by z nimi byl

3

@Kazragore Kolejna osoba, która nigdy nie miała styczności z depresją i podaje przykład zblazowanych i rozkapryszonych dzieciaków, co za społeczeństwo.

0

@Transu96 Miałem tak samo po przywróceniu internetu, wszystko w grze śmigało, a przeglądarka jakiś czas taki błąd wywalala. Reset kompa czasem pomagał, a czasem nie

5

@rragon Co jeśli to rodzina w głównej mierze doprowadziła do takiego stanu rzeczy, awantury, patologia, przemoc fizyczną, wyzwiska, a do tego doszły inne czynniki z którymi człowiek sobie nie radzi? Twój szacunek akurat wątpię żeby kogokolwiek interesowal, nie przeceniaj siebie. Z empatia to masz tyle wspólnego co Twój wzrok potrafi zobaczyć.

0

@Transu96 Po prostu Vectra jest upośledzona, też tak miałem wiele razy xD

2

@kryhaa Gol Messiego i wygrana PSG, Szachtar btts, Real win, City na handicapie 1.5 win

64

@Deviler Nigdy nie byłeś w stanach w jakich bywają osoby mające ciężka depresję, a argument o smutku rodziny mnie zawsze bawi najmocniej, nie każdy się prosił żeby przyjść na ten chory świat xD

0

@Mroziu A ja nie narzekam, w czasach szkolnych był dramat, ale od kilku lat rzadko kiedy nie mam internetu

8

@koksik2700 Są prace takie jak jazda śmieciarka, gdzie pewnie wypłata jest w tym przedziale, a tacy ludzie robią najbardziej pożyteczna robotę dla społeczeństwa i nie jest to lekka praca, ich też nierobami nazywasz? Co za myślenie. Można zarzucić komuś, że nie ma innych umiejętności, czy na niczym się nie zna, ale nazywać takich ludzi nierobami? Weź pomyśl dwa razy. I jak widzisz to nie ludzie czekają tylko rząd takie działania podejmuje jakbyś nie zauważył.

8

@koksik2700 Nieroby? Właśnie Ci z minimalną często więcej robią pożytecznego od tych co mają pensje 4/5k netto

7

@tomek8756 No co ludzie zapłacą 3x tyle za usługi i tyla, barber 150 ziko, zamiast 75 xD

1

@MesQueUnClub08 Gacie jak gacie

1

@MesQueUnClub96 Nie słuchaj go, jego zdaniem Kijów miał być zajęty w marcu przez ruskich xD

0

Najlepsza cieszyńska w tym sezonie? Dla mnie Neymara

1

@Dieselzor Łapa jak bochen chleba

19

@Comentateiro Żyj skromniej i nie kupuj śmietanki do kawy, wtedy zaoszczędzisz 3 zł, czyli nie odczujesz inflacji, pomyśl

0

@Emhyr Kurs na Sevillę atrakcyjny, pamiętajmy, że to Duński klub

1

@GeneralXavi Może jeszcze zboczy z tej skrajnie lewicowej ścieżki

0

Komentarz usunięty

0

@Karzel Gorzej jak się odzywa

1

0

@_Specjalista Miał obok Ferrana na pusta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?