8

Ten was nie jedna podłoga trząsł

3

@MesQueUnClub96 Czyli są gorsi, proste

0

@MesQueUnClub96 Wiadomo, że Benz lepszy

0

@draxidox Pięknie ja jechał w odcinku o sprawach łóżkowych xd

0

@Danny Gaucho Tam wszyskto jest ustawka

0

Karakany się biją xD

0

Jest jakaś walka, czy to koniec?

0

Ferrari najwiekszy błazen federacji xD

0

@TR3YWAY o to włączam stream

0

Ferrari już się bił?

3

https://m.fangol.pl/view/343670/fantastyczne-nozyce
Matko przecież takich bramek się nie strzela nawet na treningu, ale zayebal

0

Nie no Newcastle serio...

0

Depay amator

0

Szkoda, Lewus miałby gola

1

Ten Bayern nic nie gra xD

0

Musi człowiek dalej jechać i czujnik stopu padł, wspaniale xD

0

0

@FC1899Barca Symbolika biedy i ubóstwa

0

@draxidox Tam i tak nie było spalonego, podwójna kompromitacja sędziego

0

@AmigoBlancos Mistrzostwo skończy się na poziomie 86/88 pkt i Barca z Realem będą rywalizować

0

@draxidox Gdyby taki Putin trafił w ręce kartelowcow z Meksyku.. Marzenie

5

@tbas chłopie Xavi widzi codziennie Ansu i Ferrana, na pewno więcej widzą od jakiegoś jaśka z La Rambli

1

@AllBundy Że niby odpadną z Japonią, albo Kostaryka? Bez żartów. Poza tym Niemcy też nie grają "wow"

3

@AmigoBlancos Dobry meczyk do oglądania

2

O widzę, że zaraz Tadżykistan i Kirgistan będą się nawalać
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/YHwDB27ASVoasBIjUMpI6aFWmAapjghE.mp4

1

@Mario96w Ile to świrów z gildii uwalilo rok szkolny przez Metina to ciężko zliczyć, w sumie też byłem blisko xD

35

@Image Nie można cieszyć się po golu, nie można ośmieszać rywali na boisku, ale można klękać przez ponad rok z powodu kryminalisty

7

@Bobo25 Reszta na hardzie

2

@FC1899Barca Słodki pompek, mogę ja se go dotknąć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?