Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ten was nie jedna podłoga trząsł
3
@MesQueUnClub96 Czyli są gorsi, proste
0
@MesQueUnClub96 Wiadomo, że Benz lepszy
0
@draxidox Pięknie ja jechał w odcinku o sprawach łóżkowych xd
0
@Danny Gaucho Tam wszyskto jest ustawka
0
Karakany się biją xD
0
Jest jakaś walka, czy to koniec?
0
Ferrari najwiekszy błazen federacji xD
0
@TR3YWAY o to włączam stream
0
Ferrari już się bił?
3
https://m.fangol.pl/view/343670/fantastyczne-nozyce
Matko przecież takich bramek się nie strzela nawet na treningu, ale zayebal
0
Nie no Newcastle serio...
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/EaIsXBMevu5D3VK5Iu9LvIcPeH1Ia5Q8.png
Syrenka
0
Depay amator
0
Szkoda, Lewus miałby gola
1
Ten Bayern nic nie gra xD
0
Musi człowiek dalej jechać i czujnik stopu padł, wspaniale xD
0
https://www.filmweb.pl/serial/Oderwij+wzd%C5%82u%C5%BC+linii-2021-10003196
Polecam, genialna produkcja na netflixie
0
@FC1899Barca Symbolika biedy i ubóstwa
0
@draxidox Tam i tak nie było spalonego, podwójna kompromitacja sędziego
0
@AmigoBlancos Mistrzostwo skończy się na poziomie 86/88 pkt i Barca z Realem będą rywalizować
0
@draxidox Gdyby taki Putin trafił w ręce kartelowcow z Meksyku.. Marzenie
5
@tbas chłopie Xavi widzi codziennie Ansu i Ferrana, na pewno więcej widzą od jakiegoś jaśka z La Rambli
1
@AllBundy Że niby odpadną z Japonią, albo Kostaryka? Bez żartów. Poza tym Niemcy też nie grają "wow"
3
@AmigoBlancos Dobry meczyk do oglądania
2
O widzę, że zaraz Tadżykistan i Kirgistan będą się nawalać
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/YHwDB27ASVoasBIjUMpI6aFWmAapjghE.mp4
1
@Mario96w Ile to świrów z gildii uwalilo rok szkolny przez Metina to ciężko zliczyć, w sumie też byłem blisko xD
35
@Image Nie można cieszyć się po golu, nie można ośmieszać rywali na boisku, ale można klękać przez ponad rok z powodu kryminalisty
7
@Bobo25 Reszta na hardzie
2
@FC1899Barca Słodki pompek, mogę ja se go dotknąć?