0

Tunezyjka nie ma szans, bambinktoniara znowu Lewusa wkurzy

9

Jezu, ale musi boleć jednego gościa Lewus xD

1

Skończony Brazol z kolejnym golem, 8 w sezonie, dodatkowo 6 asyst

1

@Barca1992 Lepiej płacić 5x tyle co i nie mieć światła w domu?

5

Galatasaray niezły zlot emerytów i wypalencow sobie zrobiła, Mata, Icardi, Hamsik, Mertens, Torreira, Bartra, a najlepszym strzelcem w ich klubie jest 37 letni Gomis xD

1

@Comentateiro Ta to nieźle

6

@Uukasz_93 Hahaha typowy Polak po kilku piwach na mieście xD

1

@MatLMG O tak zauwżyłem to jak gówniarze odwalają jakiś szajs na głowie, kupują specjalnie jakiś sprzęt do układania w ten sposób włosów xDD Oskarki

1

@koksik2700 Głównie przez czasy internetu, atencje. Kiedyś poznawałeś gdzieś pannę to nie pisała w międzyczasie z 10 typami, cieszyła się z otrzymanego listu, rozmowy nie były zdawkowe, tak samo się starały jak faceci i były zaaranżowane w relacje, nie były roszczeniowe. Nieprzypadkowo mamy demografię, panny znają swoją wartość i popyt, chcą kariery, lekkiego życia, nie są konserwatywne jak kiedyś żeby żyć w rodzinnym zaciszu i stałej relacji

1

@Sergio_Devils Bzdura, kiedyś kobiety były dużo łatwiejsze

1

@RonnieVEB Akurat to już żadna reguła, wystarczy poczytać komentarze pod jakimś love island, czy hotel paradise xDD

10

Masakra jak te dupeczki w wieku 15/17 lat teraz wyglądają, chyba nigdy nie będą mi się podobać rówieśniczki, wyglądają jakby menopauzę miały zaraz przechodzić, czemu za moich czasów takich nie było

0

@katalonczyk987 Tak każe obyczaj

0

@Rastafarnianin Jakiś becik utrzyma

2

@MesQueUnClub96 Honorowy dawca krwi, mentos i o kolarstwie

3

@MesQueUnClub96 Jak tam pierwszy tydzień w szkółce młody, jakieś fajne dupeczki przyszły do szkoły, coś działasz?

0

@FCB24 No i co z tego, wcześniej nie istnieli w ogóle, raz na dekadę nawet niemiecka pierdnie głośniej

3

@Vebrol Dobrze Kroos mówił o lidze angielskiej, że ich kasa nie przekłada się na europejskie puchary

6

@FC1899Barca Tragiczny był, Lewy przy nim wygląda jak nadczłowiek na boisku, bez odpowiedniej drużyny ten człowiek już nic nie wyciśnie z siebie

0

@patyk_rl Matko wyluzujcie, mi to obojętne tak naprawdę, mają potrzebę robić żałobę to niech robią, sztywno tu

7

@Kessie Ja wstrzymując szczanie pół dnia

0

@Janas11224 Nowy ich album to mistrzostwo

2

@JimMorrisonFCB Znając Brazylię to bardzo prawdopodobne, że byli xD

0

@DonAndrzejos Świątek to weźmie, gra bez presji, pewnie nie spodziewała się dotarcia do finału, gdy zaczynała turniej

0

@MESSIah16 I w tych 20 meczach nie strzelił tylko Liverpoolowi, City, Ajaxowi i PSG w jednym meczu

1

Komentarz usunięty

0

@Mario96w Lepsze to niż miałaby mieć takie poczucie straconych lat jak Barty, nie dla każdego jakiś sport to pasja

3

@tomek8756 Na pewno za gnojka takie małe turnieje bardziej cieszyły niż niektórych dorosłych piłkarzy wygranie ligi, czy LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?