Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tunezyjka nie ma szans, bambinktoniara znowu Lewusa wkurzy
9
Jezu, ale musi boleć jednego gościa Lewus xD
0
@AllBundy https://pobierak.jeja.pl/images/0/f/4/787056_smieszny-sport.jpg typowo
1
Skończony Brazol z kolejnym golem, 8 w sezonie, dodatkowo 6 asyst
1
@Barca1992 Lepiej płacić 5x tyle co i nie mieć światła w domu?
5
Galatasaray niezły zlot emerytów i wypalencow sobie zrobiła, Mata, Icardi, Hamsik, Mertens, Torreira, Bartra, a najlepszym strzelcem w ich klubie jest 37 letni Gomis xD
0
@FC1899Barca https://is3-ssl.mzstatic.com/image/thumb/Music112/v4/1a/a9/f5/1aa9f5d9-a01a-c7b9-f49c-cb54c79d8a9e/artwork.jpg/400x400cc.jpg klasycznie
1
@Comentateiro Ta to nieźle
6
@Uukasz_93 Hahaha typowy Polak po kilku piwach na mieście xD
1
@MatLMG O tak zauwżyłem to jak gówniarze odwalają jakiś szajs na głowie, kupują specjalnie jakiś sprzęt do układania w ten sposób włosów xDD Oskarki
1
@koksik2700 Głównie przez czasy internetu, atencje. Kiedyś poznawałeś gdzieś pannę to nie pisała w międzyczasie z 10 typami, cieszyła się z otrzymanego listu, rozmowy nie były zdawkowe, tak samo się starały jak faceci i były zaaranżowane w relacje, nie były roszczeniowe. Nieprzypadkowo mamy demografię, panny znają swoją wartość i popyt, chcą kariery, lekkiego życia, nie są konserwatywne jak kiedyś żeby żyć w rodzinnym zaciszu i stałej relacji
1
@Sergio_Devils Bzdura, kiedyś kobiety były dużo łatwiejsze
1
@RonnieVEB Akurat to już żadna reguła, wystarczy poczytać komentarze pod jakimś love island, czy hotel paradise xDD
10
Masakra jak te dupeczki w wieku 15/17 lat teraz wyglądają, chyba nigdy nie będą mi się podobać rówieśniczki, wyglądają jakby menopauzę miały zaraz przechodzić, czemu za moich czasów takich nie było
0
@katalonczyk987 Tak każe obyczaj
0
@Rastafarnianin Jakiś becik utrzyma
2
@MesQueUnClub96 Honorowy dawca krwi, mentos i o kolarstwie
3
@MesQueUnClub96 Jak tam pierwszy tydzień w szkółce młody, jakieś fajne dupeczki przyszły do szkoły, coś działasz?
0
@FCB24 No i co z tego, wcześniej nie istnieli w ogóle, raz na dekadę nawet niemiecka pierdnie głośniej
3
@Vebrol Dobrze Kroos mówił o lidze angielskiej, że ich kasa nie przekłada się na europejskie puchary
6
@FC1899Barca Tragiczny był, Lewy przy nim wygląda jak nadczłowiek na boisku, bez odpowiedniej drużyny ten człowiek już nic nie wyciśnie z siebie
0
@patyk_rl Matko wyluzujcie, mi to obojętne tak naprawdę, mają potrzebę robić żałobę to niech robią, sztywno tu
7
@Kessie Ja wstrzymując szczanie pół dnia
0
@Janas11224 Nowy ich album to mistrzostwo
2
@JimMorrisonFCB Znając Brazylię to bardzo prawdopodobne, że byli xD
0
@DonAndrzejos Świątek to weźmie, gra bez presji, pewnie nie spodziewała się dotarcia do finału, gdy zaczynała turniej
0
@MESSIah16 I w tych 20 meczach nie strzelił tylko Liverpoolowi, City, Ajaxowi i PSG w jednym meczu
1
Komentarz usunięty
0
@Mario96w Lepsze to niż miałaby mieć takie poczucie straconych lat jak Barty, nie dla każdego jakiś sport to pasja
3
@tomek8756 Na pewno za gnojka takie małe turnieje bardziej cieszyły niż niektórych dorosłych piłkarzy wygranie ligi, czy LM