0

@Rust_Cohle co tu się stało w 4 rundzie, czemu 17 pkt?

1

@Rl9k1nG Kaufland

1

@Michu94 Zgadzam sie

1

Wiedziałem, że to debil skończony i słuchacze tego dukacza, ale że aż tak
https://glamrap.pl/polski-raper-uwaza-ze-ziemia-jest-plaska-i-przedstawia-dowody/

0

@jeyx77x Walnij melanż życia to error wątrobie wyskoczy i wróci do normy

5

Dziewczyny pytające, czy jest coś przy czym się wzruszam
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/hoKyPboij53XuKvKoD988fo5Q2ifXsxu.jpg

0

@Rust_Cohle Liczę na top50 po tej kolejce, oby ławka też dała radę

3

@FC1899Barca Skończony Brazol 5 meczy 8 goli 6 asyst, jeszcze pół roku oglądania Neymara na topie

0

@clyde Śmierć na pięć, telefony, śmierć w bikini, nie pytaj o Polske

3

@macio_944 Tylko ignoranci sądzili, że Lewy jedynie strzela masowo gole, bo gra w Bundeslidze. Haalanda na 20 goli odstawiał w lidze, a widzimy jak Haaland zaczął w Anglii, Lewy nawet w tym wieku 20+ zrobi w lidze i dwa razy zgarnie pichichi

1

@MesQueUnClub96 Już ich omijam szerokim łukiem, miałem X1 u siebie z Augsburgiem, to przegrali 1:2, na dwóch kuponach łącznie 2.5k przeleciało koło wiadomo czego

1

@AllBundy Ostatni raz się szarpałem pod klubem z 8 lat temu, a tak to w technikum i za gnoja bardzo dużo za garażami klasycznie xD

2

@reloaded Zgadzam się, łącznie mi przegrali z 4k u buka
@MesQueUnClub96 pewnie też mu kupony przegrywali

1

@Encore Wolałbym ze skończonym Brazolem sobie zrobić

1

@Hellrider Akurat takie coś jest mega niesmaczne, poza granicami dobrego smaku, dorośli ludzie, a gorzej od zwierząt

1

@Uukasz_93 Spoko, mnie po zabiegu kilka lat temu wypuścił chirurg z lejąca się krwia z nogi, miałem białe buty do wywalenia xD

0

@NeKenI Ludzkość nigdy nie skolonizuje Marsa, czy księżyca xD

2

@mientusek1407 Również tego samego życzę Chelsea i Tottenhamowi, ale raczej się nie uda

1

4

@FC1899Barca Mój 18 letni diesel też bez katalizatorów xD

4

@Emhyr Nie no debilizm straszny jeśli ktoś w to wierzy, niech sobie wyczarują raj w Afryce

0

@MesQueUnClub96 To w której rundzie leci Hurkacz?

1

@Rust_Cohle O kurde faktycznie, ale humor gituwa, takie środki tygodnia lubię

0

Dobra kto ma tasiemki na US Open jakieś?

0

Uff, w końcu kupon siadł

0

Komu oni dali rękawice no dajcie spokój

1

Hahaha nie wierzę, kończ ten mecz chlopie

2

@Kgorecki2500 Oni mają obraz nieco szybciej i blokują od razu

0

Dobra kończ ten mecz facet szkoda czasu

1

Ale jaja, jak Real jeszcze 2 strzeli to lina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?