Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle co tu się stało w 4 rundzie, czemu 17 pkt?
1
@Rl9k1nG Kaufland
1
@Michu94 Zgadzam sie
1
Wiedziałem, że to debil skończony i słuchacze tego dukacza, ale że aż tak
https://glamrap.pl/polski-raper-uwaza-ze-ziemia-jest-plaska-i-przedstawia-dowody/
0
@jeyx77x Walnij melanż życia to error wątrobie wyskoczy i wróci do normy
5
Dziewczyny pytające, czy jest coś przy czym się wzruszam
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/hoKyPboij53XuKvKoD988fo5Q2ifXsxu.jpg
0
@Rust_Cohle Liczę na top50 po tej kolejce, oby ławka też dała radę
3
@FC1899Barca Skończony Brazol 5 meczy 8 goli 6 asyst, jeszcze pół roku oglądania Neymara na topie
0
@clyde Śmierć na pięć, telefony, śmierć w bikini, nie pytaj o Polske
3
@macio_944 Tylko ignoranci sądzili, że Lewy jedynie strzela masowo gole, bo gra w Bundeslidze. Haalanda na 20 goli odstawiał w lidze, a widzimy jak Haaland zaczął w Anglii, Lewy nawet w tym wieku 20+ zrobi w lidze i dwa razy zgarnie pichichi
1
@MesQueUnClub96 Już ich omijam szerokim łukiem, miałem X1 u siebie z Augsburgiem, to przegrali 1:2, na dwóch kuponach łącznie 2.5k przeleciało koło wiadomo czego
1
@AllBundy Ostatni raz się szarpałem pod klubem z 8 lat temu, a tak to w technikum i za gnoja bardzo dużo za garażami klasycznie xD
2
@reloaded Zgadzam się, łącznie mi przegrali z 4k u buka
@MesQueUnClub96 pewnie też mu kupony przegrywali
1
@Encore Wolałbym ze skończonym Brazolem sobie zrobić
1
@Hellrider Akurat takie coś jest mega niesmaczne, poza granicami dobrego smaku, dorośli ludzie, a gorzej od zwierząt
1
@Uukasz_93 Spoko, mnie po zabiegu kilka lat temu wypuścił chirurg z lejąca się krwia z nogi, miałem białe buty do wywalenia xD
0
@NeKenI Ludzkość nigdy nie skolonizuje Marsa, czy księżyca xD
2
@mientusek1407 Również tego samego życzę Chelsea i Tottenhamowi, ale raczej się nie uda
1
Wczoraj win
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjQwNDM3NDAwMTrZQ4SQROQxdNRW0tI%3D
Na najbliższe 2 dni tak, pewnie jeden nie wejdzie za kare grania po kursach
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjQxMzYyOTcwMTrrUu-ZYD0v0G1gF8g%3D
4
@FC1899Barca Mój 18 letni diesel też bez katalizatorów xD
4
@Emhyr Nie no debilizm straszny jeśli ktoś w to wierzy, niech sobie wyczarują raj w Afryce
0
@MesQueUnClub96 To w której rundzie leci Hurkacz?
1
@Rust_Cohle O kurde faktycznie, ale humor gituwa, takie środki tygodnia lubię
0
Dobra kto ma tasiemki na US Open jakieś?
0
Uff, w końcu kupon siadł
0
Komu oni dali rękawice no dajcie spokój
1
Hahaha nie wierzę, kończ ten mecz chlopie
2
@Kgorecki2500 Oni mają obraz nieco szybciej i blokują od razu
0
Dobra kończ ten mecz facet szkoda czasu
1
Ale jaja, jak Real jeszcze 2 strzeli to lina