0

@Luciano99 Ciężka sytuacja

0

@takisobiektos Wątpię, że ktoś to dobrze poukłada, nawet dobrych nie ma trenerów, Zidan na Francję czeka

3

Mam przeczucie, że dziś się Arsenal też nieźle wyrżnie, obym miał błędne odczucia xD

2

Firmino gol 3 asysty, a Salah nic xD

0

Firmino 3 asysty, dzisiaj się cuda dzieją xD

0

Arnoldzik w końcu robi punkciki w FPL

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tobiasson92 Mamy Jesusa, jak nie w tym roku to nigdy

1

@Encore Chciałem żeby spadli z ligi, bo byli takim Evertonem betonowym, ale teraz szanuje mocno

3

Everton wygrywa, jakby alternatywny świat

0

Crystal 2:0 ja dziękuję, co te City, Vieira top

2

@tobiasson92 Strasznie się słabo słucha, w meczu United gość "r" nie wymawiał xD

0

Haha jak zablokować zawodnika, dać że trafi gola u buka i na potrójnym kapitanie

1

@Jakchcesz Czekam na walkę dekady ze Szpilka na gołe pięści

0

@Emhyr Nafurany na bank

0

@Luciano99 No ale już 2:0 jest, to nie będą pewnie szarżować

1

@DaPidejpi Z takim rywalem na dwie liczyłem przynajmniej, a tu zonk póki co

2

Nie no i Salah bez asysty w fantasy, na potrójnym go mam xd

0

Liverpool gwałt

0

Diaz już punkciki robi, a City w dupke

0

Hahaha jak w Fifie, to United jest beznadziejne xD

1

Mental coś nietega mina xD

0

@Kamiloza91 Łatwa kaska z Dortmundem xD Jeszcze dodaj Leverkusen

1

Weźcie tego Bruno zdejmijcie

2

O dzisiaj kwalifikacje F1, ale będzie ból dupki niektórych xDD

2

@kuz Powiedz to Lewemu :D

0

Haha Casemiro na lawie co jest xD

1

@KrychaFCB Póki ma miliony na koncie to nie ma xD

0

@DonMatteo901 Mało leżenia dużo uderzeń po twarzy, to lubię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?