Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb Widać efekty nowego zarządzania
6
@Survier Tak tleniony Andre Gomes lepszy od Silvy, dobre sobie xD Co najwyżej w usmiechaniu się i liczeniu kwitu na koncie
5
@tristan87 Coutinho na wypożyczeniu chyba xD
0
@Encore Obstawiam, że maks 5/5 zrobi, więc już lepiej kogoś za 5m kupić niż go
1
@FCB24 Wszystko możliwe, wystarczy zobaczyć jaka przemianę Tottenham przeszedł od przyjścia Conte
0
De Gea Malacia Varane Martinez Dalot (xD) Casemiro Eriksen Bruno Antony Sancho i Rashford/Martial/Piekny, nieźle to wygląda, oby szybko potracili jeszcze punkty zanim zacznie to współgrać ze sobą
0
@Pewex Ciężkie dla nich do przetrawienia, w dodatku Barca z umową z Konami xD
1
@msmsms Depay 85 Vinicius 86, dobrze wiemy jaki sezon miał Vinicius, a jaki Depay i co?
Rudiger chyba był wybrany w 11 sezonu LM
0
@taris W czym problem? Pedri połamany, a Barca w tamtym sezonie była sredniakiem
1
@AnnaMarianna Pytanie powinno brzmieć ile razy nie pijecie, może 1 dzień się trafi
3
@Barca1992 Nie ma szans, bo City nie będzie miało zastępcy, a ich ławka to porażka
4
@Nano22 Toma Myla niedoceniany mega
0
@Uukasz_93 Auba robił kwas w drużynie, trzeba bylo się go pozbyć, Arsenal dobrze na tym wyszedł
0
@VeB10Ronnie Tam tylko się liczą angielskie drewna za 80 baniek xD
1
@Encore Dla mnie decyzja zrozumiała, nie chodzi o przegrane tylko o styl w jaki przerzneli, a raczej brak stylu, jak amatorzy zostali zgwałceni na boisku
0
Wszystkie ligi grają, a w Hiszpanii co, już się zmęczyli, wakacje?
0
@Survier W praktyce wiadomo jak to wygląda, wystarczy posiedzieć trochę w internecie i popatrzeć jak młodzi się wypowiadają na każdy temat na czasie xD
1
@Sulimo Nigdy mnie bezbekowe memy nie bawią z jakością aparatu Sony Ericsson k800i
0
@marcin62 Się śmiejesz, ale pomyśl jak będziesz miał dzieci i 50 lat, a one będą spożywać coś czego nie będziesz znał, też będziesz gadał tego typu rzeczy xD
2
@hayek Pewnie kułeś tyłek i się wykrecasz
3
@A4ron Stawiam, że po piciu energola typu monster codziennie szybciej padniesz od ludzi jarajacych pół paczki szlugow dziennie xD
1
@Katalonbar W PSG ciągle połamany, może dlatego
2
@FC1899Barca Pamiętam jak świętej pamięci wujas mi ustawiał talerz na balkonie jak tylko się zbliżał Dragon Ball :D
1
@arcziFCB Jeszcze wzięli Ruiza
6
@DonMatteo901 Pewnie po 10 latach bym założył korki i mógł z nimi rywalizować xD
Wystarczy obejrzeć trening Crystal mężczyzn z drużyną kobiet xD
0
Takie niespodzianki na US Open, że jestem w stanie uwierzyć, że Siurkacz awansuje do drugiej rundy
A tu miły smaczek tenisowy, pewnie pakistańskie korzenie maja
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/ZClIoVv816YNgBuGgoLsU5oN6wpZewnP.jpg
2
@adi7adi8 I tak jest aniołkiem przeuroczym nawet jeśli spadnie o 1000 miejsc
3
@Cadafaz Już wiem żeby US Open odpuścić
2
@Rust_Cohle 1. X / -2.5
2. X / -2.5
3. X / +2.5
4. 1 / -2.5
5. X / -2.5
6. 2 / -2.5
7. 1 / +2.5
8. 2 / +2.5
9. 1 / +2.5
10. X / +2.5
0
@AllBundy Dasha Taran
@Rust_Cohle dobra sora