1

@paweldunajecfcb Widać efekty nowego zarządzania

6

@Survier Tak tleniony Andre Gomes lepszy od Silvy, dobre sobie xD Co najwyżej w usmiechaniu się i liczeniu kwitu na koncie

5

@tristan87 Coutinho na wypożyczeniu chyba xD

0

@Encore Obstawiam, że maks 5/5 zrobi, więc już lepiej kogoś za 5m kupić niż go

1

@FCB24 Wszystko możliwe, wystarczy zobaczyć jaka przemianę Tottenham przeszedł od przyjścia Conte

0

De Gea Malacia Varane Martinez Dalot (xD) Casemiro Eriksen Bruno Antony Sancho i Rashford/Martial/Piekny, nieźle to wygląda, oby szybko potracili jeszcze punkty zanim zacznie to współgrać ze sobą

0

@Pewex Ciężkie dla nich do przetrawienia, w dodatku Barca z umową z Konami xD

1

@msmsms Depay 85 Vinicius 86, dobrze wiemy jaki sezon miał Vinicius, a jaki Depay i co?
Rudiger chyba był wybrany w 11 sezonu LM

0

@taris W czym problem? Pedri połamany, a Barca w tamtym sezonie była sredniakiem

1

@AnnaMarianna Pytanie powinno brzmieć ile razy nie pijecie, może 1 dzień się trafi

3

@Barca1992 Nie ma szans, bo City nie będzie miało zastępcy, a ich ławka to porażka

4

@Nano22 Toma Myla niedoceniany mega

0

@Uukasz_93 Auba robił kwas w drużynie, trzeba bylo się go pozbyć, Arsenal dobrze na tym wyszedł

0

@VeB10Ronnie Tam tylko się liczą angielskie drewna za 80 baniek xD

1

@Encore Dla mnie decyzja zrozumiała, nie chodzi o przegrane tylko o styl w jaki przerzneli, a raczej brak stylu, jak amatorzy zostali zgwałceni na boisku

0

Wszystkie ligi grają, a w Hiszpanii co, już się zmęczyli, wakacje?

0

@Survier W praktyce wiadomo jak to wygląda, wystarczy posiedzieć trochę w internecie i popatrzeć jak młodzi się wypowiadają na każdy temat na czasie xD

1

@Sulimo Nigdy mnie bezbekowe memy nie bawią z jakością aparatu Sony Ericsson k800i

0

@marcin62 Się śmiejesz, ale pomyśl jak będziesz miał dzieci i 50 lat, a one będą spożywać coś czego nie będziesz znał, też będziesz gadał tego typu rzeczy xD

2

@hayek Pewnie kułeś tyłek i się wykrecasz

3

@A4ron Stawiam, że po piciu energola typu monster codziennie szybciej padniesz od ludzi jarajacych pół paczki szlugow dziennie xD

1

@Katalonbar W PSG ciągle połamany, może dlatego

2

@FC1899Barca Pamiętam jak świętej pamięci wujas mi ustawiał talerz na balkonie jak tylko się zbliżał Dragon Ball :D

1

@arcziFCB Jeszcze wzięli Ruiza

6

@DonMatteo901 Pewnie po 10 latach bym założył korki i mógł z nimi rywalizować xD
Wystarczy obejrzeć trening Crystal mężczyzn z drużyną kobiet xD


0

Takie niespodzianki na US Open, że jestem w stanie uwierzyć, że Siurkacz awansuje do drugiej rundy

A tu miły smaczek tenisowy, pewnie pakistańskie korzenie maja
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/ZClIoVv816YNgBuGgoLsU5oN6wpZewnP.jpg

2

@adi7adi8 I tak jest aniołkiem przeuroczym nawet jeśli spadnie o 1000 miejsc

3

@Cadafaz Już wiem żeby US Open odpuścić

2

@Rust_Cohle 1. X / -2.5
2. X / -2.5
3. X / +2.5
4. 1 / -2.5
5. X / -2.5
6. 2 / -2.5
7. 1 / +2.5
8. 2 / +2.5
9. 1 / +2.5
10. X / +2.5

0

@AllBundy Dasha Taran
@Rust_Cohle dobra sora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?