1

@Fenyx Memem może być Hurkacz, który odpada w 1/2 rundzie od lat WS, a nie zwyciężczyni US Open w wieku 19 lat, która ma całą karierę przed sobą i widać, że doi na wizerunku ile się da przy czym bawi się życiem, i zwiedza świat :)

1

@BulaKG Raducanu również

3

@kuz Uważasz, że Cristiano chodzi z grzybem na wierzchu?

2

@GeneralXavi Ale tam nic nie trzeba robić oprócz mówienia populizmów i machaniu ręką do ludzi xD

0

@takisobiektos 5 setów jak nic będzie

2

@macio_944 Najlepszy i tak był wolny na mundialu przeciwko Niemcom xD

5

@PatrychoO Emejzing

1

@Luciano99 Niestety ja byłem na wakacjach i nie dałem typów, jestem mocno w plecy i odpuszczam chyba xD

18

@TheNekro94 Zmarła mi obca osoba, która mnie nigdy nie interesowala, a Arsenal i piłka są mi bliskie, więc dawać te mecze

1

0

@Emhyr Włodzimierz Putin ma żałobę u siebie, więc nie wypada

3

@totalcrack Gdyby nie dostał Modric to dostałby Ronaldo, wtedy dopiero byś rozwolnienia się nabawił

0

@Objectivo Pokaż mi człowieka, który nigdy nie napisał pół żartem - pół serio

0

Przyjscie do United skończyło jego karierę, a dobitnie mu to uświadomił Munoz
https://ovh.cdn.fangol.pl/content/d/3/f/d3f95b92800ce7366391287e65927c30-x264.mp4

1

@paweldunajecfcb Oglądałem 1 połowę i potykał się o nogi, coś próbował pressingowac, ale to tyle xD

0

kolejny mecz, tym razem 0:1, oby Sociedad jeszcze wrabalo

0

Oczywiście wchodzi cała Liga Europy, a człowiek dał under jeden na kuponie i jest 1:0 na Węgrzech i czerwo xD

1

@Stoiczkow Oj tak komary i muchy to dramat, szczególnie że mam uczulenie i jak mnie ugryzie coś to pół roku blizny na nogach/rękach

0

@QQL5 Nie no bocian lepszy

2

@Patrykl145 Jak ktoś ma grube wolne środki na granie to nie widzę problemu żeby być xD

1

@Stoiczkow Ale ten skurwol naprawdę był ogromny, takiego jeszcze w domu nie widziałem, inaczej też im krzywdy nie robię xD

0

@Danny Gaucho Na szczęście śpię w słuchawkach najczęściej :D

1

@Adi123456789 Mam nadzieję, że w nocy po mnie nie łaził xD

1

Nie no pająki są bezczelne, łaził mi wielki po ścianie z 5 dni temu, tylko nie żaden krzyżak malutki, a jakieś bydle konkretne, więc go miotła strąciłem i wpadł za biurko, mówię dobra nie rusza się z godzinę to chyba po nim, dzisiaj patrzę a on po drugiej stronie pokoju mi popyla, musiałem użyć konkretnej broni i poszedł laczek w ruch, robocop jakiś

2

Brawo Nketiah, Marquinhos asysta, piękny debiut

5

Lech 3:3… co se dzieje

3

@clyde Niech się dzieje co chce, ale liga angielska musi grać zgodnie z terminarzem

6

@Lionel_Messi10 Nie chcą dopuścić Arsenalu do mistrzostwa, jestem za konkretnym strajkiem w tej kwestii

1

Nie no jednak Doritosy żółte > czarne, ale jutro może wszystko się zmienić

0

Nketiah chłopie co Ty robisz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?