Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fenyx Memem może być Hurkacz, który odpada w 1/2 rundzie od lat WS, a nie zwyciężczyni US Open w wieku 19 lat, która ma całą karierę przed sobą i widać, że doi na wizerunku ile się da przy czym bawi się życiem, i zwiedza świat :)
1
@BulaKG Raducanu również
3
@kuz Uważasz, że Cristiano chodzi z grzybem na wierzchu?
2
@GeneralXavi Ale tam nic nie trzeba robić oprócz mówienia populizmów i machaniu ręką do ludzi xD
0
@takisobiektos 5 setów jak nic będzie
2
@macio_944 Najlepszy i tak był wolny na mundialu przeciwko Niemcom xD
5
@PatrychoO Emejzing
1
@Luciano99 Niestety ja byłem na wakacjach i nie dałem typów, jestem mocno w plecy i odpuszczam chyba xD
18
@TheNekro94 Zmarła mi obca osoba, która mnie nigdy nie interesowala, a Arsenal i piłka są mi bliskie, więc dawać te mecze
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/7A6GsIDZh5QrErsxbnbghOHarEn1aKSU.mp4
Widać, że ziomeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr Włodzimierz Putin ma żałobę u siebie, więc nie wypada
3
@totalcrack Gdyby nie dostał Modric to dostałby Ronaldo, wtedy dopiero byś rozwolnienia się nabawił
0
@Objectivo Pokaż mi człowieka, który nigdy nie napisał pół żartem - pół serio
0
Przyjscie do United skończyło jego karierę, a dobitnie mu to uświadomił Munoz
https://ovh.cdn.fangol.pl/content/d/3/f/d3f95b92800ce7366391287e65927c30-x264.mp4
1
@paweldunajecfcb Oglądałem 1 połowę i potykał się o nogi, coś próbował pressingowac, ale to tyle xD
0
0
Oczywiście wchodzi cała Liga Europy, a człowiek dał under jeden na kuponie i jest 1:0 na Węgrzech i czerwo xD
1
@Stoiczkow Oj tak komary i muchy to dramat, szczególnie że mam uczulenie i jak mnie ugryzie coś to pół roku blizny na nogach/rękach
0
@QQL5 Nie no bocian lepszy
2
@Patrykl145 Jak ktoś ma grube wolne środki na granie to nie widzę problemu żeby być xD
1
@Stoiczkow Ale ten skurwol naprawdę był ogromny, takiego jeszcze w domu nie widziałem, inaczej też im krzywdy nie robię xD
0
@Danny Gaucho Na szczęście śpię w słuchawkach najczęściej :D
1
@Adi123456789 Mam nadzieję, że w nocy po mnie nie łaził xD
1
Nie no pająki są bezczelne, łaził mi wielki po ścianie z 5 dni temu, tylko nie żaden krzyżak malutki, a jakieś bydle konkretne, więc go miotła strąciłem i wpadł za biurko, mówię dobra nie rusza się z godzinę to chyba po nim, dzisiaj patrzę a on po drugiej stronie pokoju mi popyla, musiałem użyć konkretnej broni i poszedł laczek w ruch, robocop jakiś
2
Brawo Nketiah, Marquinhos asysta, piękny debiut
5
Lech 3:3… co se dzieje
3
@clyde Niech się dzieje co chce, ale liga angielska musi grać zgodnie z terminarzem
6
@Lionel_Messi10 Nie chcą dopuścić Arsenalu do mistrzostwa, jestem za konkretnym strajkiem w tej kwestii
1
Nie no jednak Doritosy żółte > czarne, ale jutro może wszystko się zmienić
0
Nketiah chłopie co Ty robisz xD