1

@Danqoo Jak co się stało, Alba był sparaliżowany w szatni i się zapłakał na śmierć, jak można takiego kogoś na druga połowę wypuścić w kluczowym meczu sezonu xD

5

https://www.tiktok.com/@lk__fishing/video/7115478122761374982?_t=8Vha4qrdhun&_r=1
Ktoś tu pisał odnośnie mandatu za zatrzymywanie się na torach, że jak to można takie wysokie mandaty dawać porównywalne za jazda po alkoholu, przecież samochód akurat na środku przejazdu kolejowego może zgasnąć! No to wystarczy spojrzeć na tego typu sytuacje, a takich sytuacji widziałem setki na stop chamie i sam widzę często jak ludzie omijają szlabany, albo ignorują sygnalizację na przejazdach kolejowych, jeszcze wyższe powinni dawać za taki brak wyobraźni i myślenia.

4

@Tasde Vinicius jest skrzydłowym, a nie obrońca, słabo broni to Alba. Hahaha nastrzelal goli, ale nie ma umiejętności strzeleckich xD A wiesz, że przeliczając na sytuację strzeleckie, to Lewandowski wypada blado w porównaniu z innymi jeśli chodzi o zdobyte gole? No skąd mógłbyś to wiedzieć. Skrzydłowy ma robić wiatr na skrzydle, strzelać i asystować, a Vinicius zrobił ponad 20 bramek w sezonie i tyle samo asyst, więc dostał zasłużone 86

12

@AmigoBlancos Eskperci z La Rambli znowu się w czymś pomylili? Nowe, nie znalem

16

@mientusek1407 Vinicius najlepszy młody piłkarz LM zeszłego sezonu max 83, weź zdejmij klapki z oczu

2

Ciekawe ile Haaland już czekoladek zjadł, że tak napierdziela od początku sezonu
https://pbs.twimg.com/media/ELwh9j1XUAA6Oli.jpg:large

3

@tristan87 Nie poszedłbym w tym nawet spać xD

0

Komentarz usunięty

3

@FC1899Barca No i gitarka, u mnie komp tylko będzie chodzić, pranie w rękach, piekarnika nie używam, świeczki zapale, czasem telewizorek włączę, dziękuję Panie prezesie Jarosławie

0

@xVENUMx Leje zawsze motula

1

@Senior6 Oczywiście, że powinieneś mieć na to całkowicie wylane, jak się odezwa to pewnie tylko w potrzebie, albo z braku atencji innych osób. Zazdroszczę ludziom w sumie, którzy tęsknią za innymi po zerwaniu kontaktu, albo brakuje im rozmowy z nimi, nigdy tak nie miałem, nawet nie potrafię kłamać, że mi kogoś brakowało, tylko potrafię czuć samotność, ale nie przywiązanie do innych

3

@FcBarcelonaFanMSN Po golu zrobił swoją cieszynke z tego sezonu xD
https://m.fangol.pl/view/343472/neymar-podsumowal-obecny

30

Neymar za swoją cieszynke dostał żółtą kartkę, naprawdę dzisiejsza piłka to jedna wielka porażka

0

@Borneo Szkoda, że ucięte jak te dzieciaki przed Mbappe potem klękały i oddawały hołd

0

@Lionel_Messi10 Nie przewal na głupoty

0

Niesamowite znowu jeden gol, why always me

1

Skończony Brazol się nie zatrzymuje

1

@MesQueUnClub_87 26 w 21 meczach

2

Cancelo co za gosc, brakuje gola City do wygrania kuponu

0

Ale bym sobie takiego Piszczka w Borussi pooglądał

0

Gość z Haify co sobie kółeczka kręci na Neymarze i Verrattim, szef

1

@Bartula No tak bo w PSG grają Araby

1

@Bartula Dzięki za info

1

@Barca1992 Messi się potyka o nogi, to się dzieje

1

PSG jest takie słabe xD Piękna bramka Haifa

0

Walker już się połamał xD Dobrze, że go z FPL wywaliłem, Grealish dzisiaj pięknymi łydkami załatwi Dortmund

1

@bartas97 Twardy chłop xD

2

@VegetaPolska Mam dla Ciebie zła wiadomość, ona po prostu nie chce z Tobą pisać i jesteś dla niej obojętny. Pamiętaj jak laska chociaż pół dnia nie odpisuje to ma Cię gdzieś, one siedzą co 5 minut w ekranie, musiałoby się serio coś złego stać żeby Ci tyle nie odpisała

3

Hahahaha, Kukizowi jaki error wyskoczył z tymi 2 miliardami xD

2

@VegetaPolska Skąd wiesz, że jest dostępna jeśli nie ma zielonej kropki i nie wiesz ile czasu nie jest aktywna? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?