Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms A co jeśli ktoś nie zdał 10 lat temu, co muszę zrobić?
6
@patrix211 Widzę kolega z Krosna
3
@bartekvisca Polecam kierunek Niemcy, tam słyszysz niemiecki, polski, ukraiński, czy turecki i jest elegancko
26
Legenda polskiej piłki
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16635343020RAOPOcbmDLkvz24d9unfS,w400.jpg
10
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/XEWpKhJmvwy8ucLWS6C5WvP7fkOL9SvP.mp4
Ciekawe co tu jest przypadkowego
0
@zodiak_10 Mimo wszystko Ronaldo
20
@FCB_dimiC Bomby nie spadają na głowy, jest w pyte. Zawsze chciałem sobie zrobić challenge na przetrwanie zima w trudnych warunkach, ale bylem zbyt leniwy, dzięki PiS w tym roku jest to możliwe, kocham Jarosława ponad wszystko
0
@Pstryk Jakaś nowa drużyna to Athletico?
3
Kiedyś to był rap
3
@Deviler Mokry jest przyjemny, a suchy nie xD
2
@PatriBarca Przecież wczoraj nie grali tragicznie xD Mieli więcej sytuacji i strzałów od Realu
0
@DonMatteo901 Znając życie 2 lata temu szybciej biegał xD
0
@Orlik00 Oglądałeś chociaż Blue Velvet, Zaginiona Autostradę, Mulholland Driver, czy Inland Empire? Ja po prostu lubię pokręcone filmy i myśleć co reżyser chciał nam przekazać na ekranie, w dodatku trzeba oglądać z dużą uwagą żeby nie przeoczyć najdrobniejszych szczegółów, to nie dla ludzi oglądających filmy Patryka Vegety
4
Za co ta czerwona lol xD
0
Arsenal i Napoli z wygranymi przed przerwą na 1 miejscach w tabeli, humor gituwa
0
Benaser co się machnął hahaha
0
@kamilos1214 U mnie od 3 kolejek też tylko minus, trzeba się odkuć :) xD
0
@Sysia11 Mają przecież defensywnego napastnika Griezmanna
5
@Salchent Przypomina mi to pewnego Portugalczyka
0
@takisobiektos Najważniejsze 3 punkciki
0
@arasz1819 Robercik wsadzi Araszku
0
@Uukasz_93 Najtrudniejszy wyjazd w lidze, oby z cieniasami po przerwie nie tracili frajersko punktów.. w co ja wierzę xD
1
Jaki fart Napoli matko xD
0
Dest jaki amator xD
0
@Uukasz_93 Po 4 celny strzały obie ekipy xD
0
Cudowna główka, oby to utrzymali, piękny komentarz w Serie A również, czuć emocje
0
Widzicie dlaczego Francja z Giroud wygrała MS, a z Benzema dostali w czapę na ME?
3
@MesQueUnClub96 Przecież to fakt
1
Potężny Giroud dalej swoje..
2
@AmigoBlancos Był w La Liga i sobie nie poradził