0

@msmsms A co jeśli ktoś nie zdał 10 lat temu, co muszę zrobić?

6

@patrix211 Widzę kolega z Krosna

3

@bartekvisca Polecam kierunek Niemcy, tam słyszysz niemiecki, polski, ukraiński, czy turecki i jest elegancko

10

0

@zodiak_10 Mimo wszystko Ronaldo

20

@FCB_dimiC Bomby nie spadają na głowy, jest w pyte. Zawsze chciałem sobie zrobić challenge na przetrwanie zima w trudnych warunkach, ale bylem zbyt leniwy, dzięki PiS w tym roku jest to możliwe, kocham Jarosława ponad wszystko

0

@Pstryk Jakaś nowa drużyna to Athletico?

3


Kiedyś to był rap

3

@Deviler Mokry jest przyjemny, a suchy nie xD

2

@PatriBarca Przecież wczoraj nie grali tragicznie xD Mieli więcej sytuacji i strzałów od Realu

0

@DonMatteo901 Znając życie 2 lata temu szybciej biegał xD

0

@Orlik00 Oglądałeś chociaż Blue Velvet, Zaginiona Autostradę, Mulholland Driver, czy Inland Empire? Ja po prostu lubię pokręcone filmy i myśleć co reżyser chciał nam przekazać na ekranie, w dodatku trzeba oglądać z dużą uwagą żeby nie przeoczyć najdrobniejszych szczegółów, to nie dla ludzi oglądających filmy Patryka Vegety

4

Za co ta czerwona lol xD

0

Arsenal i Napoli z wygranymi przed przerwą na 1 miejscach w tabeli, humor gituwa

0

Benaser co się machnął hahaha

0

@kamilos1214 U mnie od 3 kolejek też tylko minus, trzeba się odkuć :) xD

0

@Sysia11 Mają przecież defensywnego napastnika Griezmanna

5

@Salchent Przypomina mi to pewnego Portugalczyka

0

@takisobiektos Najważniejsze 3 punkciki

0

@arasz1819 Robercik wsadzi Araszku

0

@Uukasz_93 Najtrudniejszy wyjazd w lidze, oby z cieniasami po przerwie nie tracili frajersko punktów.. w co ja wierzę xD

1

Jaki fart Napoli matko xD

0

Dest jaki amator xD

0

@Uukasz_93 Po 4 celny strzały obie ekipy xD

0

Cudowna główka, oby to utrzymali, piękny komentarz w Serie A również, czuć emocje

0

Widzicie dlaczego Francja z Giroud wygrała MS, a z Benzema dostali w czapę na ME?

3

@MesQueUnClub96 Przecież to fakt

1

Potężny Giroud dalej swoje..

2

@AmigoBlancos Był w La Liga i sobie nie poradził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?