Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jazda z nimi! Teraz dobić
1
@Sulimo Gruzin zostaje legenda w Neapolu, ewidentnie może iść do Arsenalu
0
Gruzin kolejny wspaniały występ, jazda z Milanem
1
Mario Rui jak Gattuso trochę xD
4
@tomek8756 Mmm Natalka Portman, marzenie
3
@Nazio87 Nie narzekaj na grzmota swego, bo możesz mieć gorszego xDD
1
Nie no jakie pajacowanie xDD Ronaldo się przypomniał
1
Ale Real szybki w tych atakach dziś jest
3
@Firestone No co Ty flop za 80 mln zdaniem pewnego Pana
2
Ale akcja Realu i 1:0, są tańce xD
1
@Tasde Zazwyczaj w drugich połowach zaczynają tak gnieść rywala pod względem motorycznym i przygotowania fizycznego
0
@Tasde Sarkazm?
2
@Tasde To fart Realu
2
Oj szykują się karteczki czerwone w derbach Madrytu, od początku iskrzy
1
Ale łatwo Giroud dochodzi do sytuacji
0
@Hasszz Otwórz serce na Boga, bracie
1
@Image Meczyli? Juventus nie istniał
9
@Comentateiro W zeszłym sezonie Messi bez okresu przygotowawczego i po covidzie, po którym sam mówił, że nie mógł się pozbierać
4
Skończony Brazol kolejna asysta
9
@Botanik guwniara z kijem.. Olisadebe polewaj
14
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/EOpWYDX1QwmUmH92IkdikOPg4jymPjXR.mp4
Tak się gra z Dojczami
5
@PatrychoO To jest dlatego, że komus poleciało przez nogawkę z powodu tańca po golu jakby pierwszy raz ktoś tak świętował gola xD
3
@HighestInTheRoom Mnie bawi ta obsesja na punkcie gościa, który już nie gra w Realu tylko dlatego, że rywalizował z Messim, gość ma 37 lat i nic już nie musi, ale trzeba się nabijać z gościa cokolwiek nie zrobi xD
25
@PatrychoO I dobrze, trzeba się bawić piłeczka
3
@MesQueUnClub96 Jesteś skarbnikiem w klasie i postawiłeś kasę z wycieczki?
17
@MesQueUnClub08 Przecież Ty takich pieniędzy na oczy nie widziałeś xD
4
Gakpo co za forma 7 meczy 8 goli 6 asyst, Jezu że ten transfer do Arsenalu nie doszedł do skutku, bo Saka to gra przeciętnie, nikogo przejść nie potrafi w tym sezonid
3
@-barca4ever- Wygląda jakby te 15 lat miał 15 lat temu xD
1
@Lionel_Messi10 Pisałem btts i szybko siadło
1
@HighestInTheRoom Ja mam Juve bez rmeisu 1.4, nie ufam im ani trochę xD