23

@FC1899Barca Dlaczego chory? Bo są najlepsi na świecie w jednym z najbardziej popularnych sportów na świecie i miliony osób ich śledzi? Sami sobie zapracowali na takie pieniądze. Gorzej jak jakaś Kylie Jenner za świecenie zadem dostaje podobne pieniądze, a niczym mądrym nie zasłynęła

1

@DonMatteo901 Okej po pierwszej części wypowiedzi wyłączyłem żeby nie musieć rozchodzić

1

1

0

@JimMorrisonFCB A ja sprzed 2 tygodni jak byłem na banicji?

5

@Rust_Cohle Na miecha xD Wysoko

0

@Herato Po prostu tam się skończyły rozgrywki ligowe

2

https://glamrap.pl/mata-na-scenie-z-7-letnia-fanka/
Rodzicom ograniczyc prawa rodzicielskie powinni za zaprowadzenie dziecka na koncert gościa, który niszczy młodzież

1

@Michael24 Ja tam uwielbiam

1

@Lionel_Messi10 Mundial się zaczyna 20 listopada xD

1

@Lionel_Messi10 Napisałem, że w Październiku opuści Nacional, umowa obejmowała do końca rozgrywek, czytaj uważnie.

1

4

@masq 4 gole i 3 asysty zrobił, a Urugwaj na ten moment nie ma napastników w formie, Cavani jeszcze gorszy od Suareza na ten moment

0

@Kidd Wiesz teraz przerwa reprezentacyjna 2 tygodnie, a później już miesiąc do mundialu, więc pewnie jakieś treningi zostaną indywidualne

1

@Kidd Nie wiem, chyba umowa krótkoterminowa żeby utrzymać formę na mundial

0

Suarez opuści w Październiku Nacional, co jest xD

3

@kuz Dokładnie, Kapela, Najman, teraz Staśko, promotor patoli, która później trzepie kasę, bo jest o nich głośno i ludzie śledzą losy takich marginesów. Ale jak już na ziomeczkowi trzeba nagrać coś to umywa rączki szybciutko

0

@Rastafarnianin Ma rację, widać inteligentny chłop

1

@masa11 Chyba PS4 w obudowie PS5 xD

3

@kamiVeB Messi w życiowej formie w tej ogórkowej lidze miałby już z 15 goli xD

1

@Deviler Ja od 6 lat trzeci Xiaomi i tez nie potrzebuje, a wszystkie po kafla kosztowały xD

0

@taris Już zapomniałem, że istnieje ktoś taki jak Pepe, tragedia transferowa na poziomie Coutinho, czy Hazarda

5

@Pawel13sz Neymar najlepszy Brazol w historii obok Ronaldinho

0

@mateusz1989VeB Ten dystans nad wyrost, bo jest laska i chodzi o gale xD

2

@Zip chłop się zesrał jajecznica

1

@MesQueUnClub_87 Imagine/Truman Show/Pachnidlo

1

@MesQueUnClub_87 Rust Creek

0

@AlphaNumeric Cudowne są

0

@AlphaNumeric fuj xD Tyle chemii nie ma nigdzie

1

@zenoowity Dzisiaj u mnie pork ramen, lekko ostrawy, testuje wszystkie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?