Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@FC1899Barca Dlaczego chory? Bo są najlepsi na świecie w jednym z najbardziej popularnych sportów na świecie i miliony osób ich śledzi? Sami sobie zapracowali na takie pieniądze. Gorzej jak jakaś Kylie Jenner za świecenie zadem dostaje podobne pieniądze, a niczym mądrym nie zasłynęła
1
@DonMatteo901 Okej po pierwszej części wypowiedzi wyłączyłem żeby nie musieć rozchodzić
1
@Rust_Cohle @BorzyKrzys
1
@Rust_Cohle https://zapodaj.net/images/987a158628323.jpg
Oczywiście nie wysłał Ci xD
0
@JimMorrisonFCB A ja sprzed 2 tygodni jak byłem na banicji?
5
@Rust_Cohle Na miecha xD Wysoko
0
@Herato Po prostu tam się skończyły rozgrywki ligowe
2
https://glamrap.pl/mata-na-scenie-z-7-letnia-fanka/
Rodzicom ograniczyc prawa rodzicielskie powinni za zaprowadzenie dziecka na koncert gościa, który niszczy młodzież
1
@Michael24 Ja tam uwielbiam
1
@Lionel_Messi10 Mundial się zaczyna 20 listopada xD
1
@Lionel_Messi10 Napisałem, że w Październiku opuści Nacional, umowa obejmowała do końca rozgrywek, czytaj uważnie.
1
@Lionel_Messi10 Bzdury wypisuje? XD
Najpierw rozeznanie zrób, a później coś zarzucaj.
https://www.meczyki.pl/newsy/luis-suarez-blyskawicznie-wroci-do-europy-slynny-napastnik-wkrotce-znow-zmieni-klub/196477-n
4
@masq 4 gole i 3 asysty zrobił, a Urugwaj na ten moment nie ma napastników w formie, Cavani jeszcze gorszy od Suareza na ten moment
0
@Kidd Wiesz teraz przerwa reprezentacyjna 2 tygodnie, a później już miesiąc do mundialu, więc pewnie jakieś treningi zostaną indywidualne
1
@Kidd Nie wiem, chyba umowa krótkoterminowa żeby utrzymać formę na mundial
0
Suarez opuści w Październiku Nacional, co jest xD
3
@kuz Dokładnie, Kapela, Najman, teraz Staśko, promotor patoli, która później trzepie kasę, bo jest o nich głośno i ludzie śledzą losy takich marginesów. Ale jak już na ziomeczkowi trzeba nagrać coś to umywa rączki szybciutko
0
@Rastafarnianin Ma rację, widać inteligentny chłop
1
@masa11 Chyba PS4 w obudowie PS5 xD
3
@kamiVeB Messi w życiowej formie w tej ogórkowej lidze miałby już z 15 goli xD
1
@Deviler Ja od 6 lat trzeci Xiaomi i tez nie potrzebuje, a wszystkie po kafla kosztowały xD
0
@taris Już zapomniałem, że istnieje ktoś taki jak Pepe, tragedia transferowa na poziomie Coutinho, czy Hazarda
5
@Pawel13sz Neymar najlepszy Brazol w historii obok Ronaldinho
0
@mateusz1989VeB Ten dystans nad wyrost, bo jest laska i chodzi o gale xD
2
@Zip chłop się zesrał jajecznica
1
@MesQueUnClub_87 Imagine/Truman Show/Pachnidlo
1
@MesQueUnClub_87 Rust Creek
0
@AlphaNumeric Cudowne są
0
@AlphaNumeric fuj xD Tyle chemii nie ma nigdzie
1
@zenoowity Dzisiaj u mnie pork ramen, lekko ostrawy, testuje wszystkie ;D