Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG Voniciusa i Neymara śmierdzącego wódą oczywiście
0
@VegetaPolska Albo coś takiego, aż tak dobrze nie pamiętam xD
0
@Sulimo No wiesz równie dobrze mogli jutro złapać kontuzje grając mecz ligowy, to nie bierze się z przypadku
0
@Sulimo Albo wirus słabego przygotowania fizycznego
1
@FcPortoFan1999 Asensio na przykład miał odcisk
6
@bartas97 Hahaha, jaki tłuk xD
0
@NaFazieHitman "nie powinniśmy teraz robić, ale ch.." xD
2
@TR3YWAY Ja się dziwię, że za prędkość jeszcze w życiu nie dostałem xD Ale często też Janosika odpalam
5
@michal26 Ło pierdziawy nie wystawia na co drugim zdjęciu, to tak się da?
4
@Compadre Najlepiej tak jak u nas, powyzywac PiS przez trzy dni na ulicach, pomachać transparentami i dziwić się w inrernecie, że nie podziałało, a z każdym kolejnym tygodniem coraz bardziej nam plują na twarze, już lepiej zrobić rozpierdziel na dobre dopóki nie osiągnie się celu
5
@MesQueUnClub96 No narazka
11
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/DzQa38MqxdAhHhADjxrW5UFZtkxo73YI.mp4
W Iranie się nie pierdziela
11
@Kozinho. Śmieszy Cię, bo złota piłka jest za rok, a nie za całą karierę? XD Kto był lepszy?
0
@koziar Psycha siada?
7
@Kondziubarca W Tajlandii było praktykowane
0
@masq Niech nauczy się szybciej chodzić
1
@kuz Ludzie ryczą co rok na te same rzeczy w tej grze, a pierwsi zamawiają i biegną do sklepu po nowa Fifę xD
3
@Kessie Ostatnio tak się śmialiśmy w 1 gimnazjum jak kumpel na mikołajki kupił koleżance wibrator
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/tYSM2NttPINtc0LXZtayh0jgh860Airp.jpg
Kur.. jak drogo, wina Tuska
2
@michal26 No i co z tego, że tyle mają?
2
@LionelM95 Największy Polski jebacz biedy, który robi zakupy za 2k złotych
0
@LionelM95 Adrian Nowak Żalno to Ty?
2
@Medium
Dziennikarz: Wiele osób obejrzało dzisiaj rano przemówienie putina.
Ja nie. Ale wiem o czym mówił. Nie zmienia to wiele. Już od dawna przeprowadzał nieoficjalną mobilizacje. Teraz jedynie wyszło to na światło dzienne. Prowokował też wcześniej referendami. Putin próbuje zmobilizować ludność z powodu klęski pod Charkowem. Na początku wojny nie mieliśmy dużo uzbrojenia, nie byliśmy silni. Ale z czasem dostaliśmy więcej broni i staliśmy się silniejsi. Oni rekrutują ludzi którzy nie wiedzą jak walczyć, ludzi którzy umierają i będą umierać. Putin mówi cały czas że jest gotowy na negocjacje ale to do niczego nie prowadzi bo ogłasza również referenda i mobilizacje. On nie chce rozwiązać tego w sposób dyplomatyczny. Teraz putin panikuje ponieważ jego wojsko uciekło, teraz chce zdobyć Ukraine za cenę niezliczonych trupów. A żeby to osiągnąć potrzebuje wysłać na nasze ziemie armie miliona ludzi. Może wysłać więcej ludzi, ludzi którzy nie są nawet żołnierzami, założenie na kogoś munduru nie czyni z niego żołnierza i taka osoba nie będzie w stanie nic zrobić przeciwko naszej armii. Putina nie obchodzi jak wielu rosjan zginie. On chce utopić Ukraine we krwi swoich żołnierzy. Chce odrywać ziemie kawałek po kawałku. Ale jego referenda nie zostaną uznane przez żaden kraj. Nie ma już wielu popleczników putina.
Dziennikarz: Wielu ludzi boi się użycia broni atomowej.
Nie wieże że użyje on broni atomowej, nie wierzę też że świat by mu na to pozwolił. Będzie nam tym groził, ale my nie zrobimy tego czego by sobie życzył. Chce nami tak manipulować. Nie wierzę też aby jego własne społeczeństwo mu na to pozwoliło. Rosyjskie społeczeństwo musi zdjąć różowe okulary.
Dziennikarz: Ludzie w Niemczech mówią że putin nie może przegrać, że nie zaakceptuje porażki.
Wciąż są kraje które nie rozumieją że rosja już przegrała te wojnę, przegrała nie tylko z Ukrainą ale z całym światem. Nikt nie zapomni im tego co zrobili. Czołgi nie zakończą tej wojny. Potrzebujemy bardziej niszczycielskiej broni. Chciałem zwrócić się z prośbą do Niemiec o nowoczesny sprzęt. Ale prezydent Niemiec nie chcę go dostarczyć.
Dziennikarz: Prezydent Niemiec mówi że nie chcę dostarczać sprzętu ponieważ Wielka Brytania i USA też tego nie robią (xD)
Bez obrazy ale jesteście niepodległym państwem. Nie róbcie tego jeśli nie chcecie ale bierzcie odpowiedzialność na siebie. Możemy wygrać bez waszych czołgów. Wielka Brytania i USA przekazała nam bardzo dużo i nie ma potrzeby by robić porównania. Niemcy mają świetne pojazdy opancerzone, oczywiście, jesteśmy bardzo wdzięczni za inną pomoc w tym finansową. Ale Niemcy są najpotężniejszą gospodarką w europie, więc mogli by zacząć świecić przykładem i zrobić coś bezinteresownie. Do rozmów negocjacyjnych usiądziemy dopiero kiedy wszyscy najeźdźcy opuszczą nasze terytorium. Bo wątpię że putin zmieni swoje podejście.
1
Wywiad z Zelenskim w komentarzu
0
@Emhyr @MesQueUnClub96 pytałeś o Emcie
20
@masq Zobaczył co piszesz o Messim https://www.meme-arsenal.com/memes/369c3fff829e63b7a281bf464b0a6093.jpg i musiał iść na fajke
1
@Kondziubarca Glik Krychowiak Linetty powinni dyscyplinarnie być odsunięci od kadry, poziom ekstraklasowy to nawet nie jest
2
Może tego węgla nie zabraknie
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308534809_2230012920514161_5808140929681758376_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=qtQh1ILvXVIAX8653jU&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-mqL3DSHOmI9COI0XTHhLjrhbI1Hb1DR6VgU5Flmeiqg&oe=6331C57A
3
@Kondziubarca Najważniejsze będzie przygotowanie fizyczne, jeśli po 20 minutach meczu nie będziemy oddychać rękawami, to nie powinno być kompromitacji, ale dużych szans na wyjście z grupy nam nie daje
0
@Walker Dokładnie, bestialstwo na najwyższym poziomie, Japońce to jedni z większych psycholi, wystarczy poczytać o tym co robili w czasie II wojny światowej i jakie eksperymenty przeprowadzali