3

@Colon Najważniejsza jest dobra zabawa niezależnie od tego co się robi

10

Lewandowski też pijany, pod kontrola mecz mieli, ciekawe w którym momencie

6

@Rl9k1nG Defensywny styl nie oznacza napieprzania w Twoją bramkę przez 90 minut xD

14

Jak można powiedzieć, że drużyna zagrała dobry mecz skoro zawodnikiem meczu w Twoim zespole jest bramkarz xD

2

Nie wiem po co dają Zielińskiego do wywiadów, jak on 1 z Polaka mial, w dodatku 6 zagrożeń na 10 dni do końca wystawienia ocen

0

Zgadz się, jesteśmy dziadami

3

Dania robi na miękko Francję

2

Ktoś pisał o pewniaku dnia - żółta dla Krychowiaka, gratuluję xD

0

Nasi obrońcy już zeszli na przerwę? XD

1

Taki twardziel, a teraz od piłki leży xD

0

@draxidox w Napoli*

10

@Katalończyk 99 Zabili 22 letnia dziewczynę, bo źle szmatę na głowie miała założona

6

@Kgorecki2500 Niech oni się zajmą lepiej ogarnięciem jedzenia i paliwa

17

Rząd religijny w Teheranie traci kontrole w coraz większych miastach.
W 1,5 milionowym Tebrizie, stolicy ostanu Azerbejdżanu Wschodniego na północy kraju, Policja dołączyła do prostestujących

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/AhplSBXaD8mQIaPi7NCaLHZcxPHf8JF0.mp4

0

Nie tylko w górach zostają trupy.
Great Blue Hole – wielka rozpadlina (jaskinia morska) rafy koralowej w Morzu Karaibskim. Oddalona jest od Belize City o około 80 km w głąb morza, pośrodku atolu Lighthouse Reef.
Blue Hole jest znana z największej liczby ofiar nurkowych na świecie z szacowaną śmiercią od 130 do 200 nurków.


1

@Kessie Ta

0

@DonAndresFCB Ch.. czasem wyłącz/włącz działa, póki co jadę, ale gacie brązowe, byleby 20 km wytrzymał xD

6

Powrót do domu, 4 w nocy, wszędzie las, obroty się wyłączyły czerwona konewka i silnikiem zaczęło szarpać, olej jest niby, trzymajcie mnie xD

1

@LionelM95 Nie, to nie sarkazm, nienawidzę spoznialstwa, jedna z gorszych cech człowieka

1

@BartqRKO Zabawne, że milion razy usuwają jego posty, dostaje bany, robi to samo i jest bez perma xD

0

@tomek8756 Zapowiada się najgorszy sezon, ale ogólnie top

0

Mitrovic 2 brama, forma. Trzeba do fantasy brać

2

@Freudysta Szybki awans dostaniesz, jak na Ciebie leci to się nie krępuj

0

@mekston Zarzygany Neymar z metalem w finale będzie się bił o MŚ

1

@Rust_Cohle Ja szedłem do domu zapłakany :/

0

Komentarz usunięty

0

@abram3k Biedny Cristiano

1

@MadafakinGuy Aż mi się przypomniały czasu studniówki, jak wyciągnąłem w czasie remontu go, to od razu do śmieci poszedł xD

0

@LionelM95 Mnie też, nigdy się nie zdarzyło spóźnić na spotkanie z kimś, a ile razy czekałem na kogoś, łeb rozwalić i nic więcej

1

@tomek8756 Mati Borek polityki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?