Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Majster coraz bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Lionel_Messi10 Oby im wdupili konkretnie
1
Cholera Arsenal z Totkami leci, a ja daleko poza domem :/
0
https://static.fangol.pl/content/d/0/c/d0c143301b1f1465d50802cefbe6463c-598.jpg
Ale ze ten zmarnowany talent Neymar 2 razy, by wygral?
1
@FcPortoFan1999 Twój rap jest jak portugalska liga, bo Braga w nim nie wygrywa
14
@Pawel13sz Yaya kozak
0
@FcPortoFan1999 Już 2:0, ale dzisiaj wyniczki siedzą, chyba grubo na jutro wjeżdżamy
12
@Rust_Cohle Dobra wracaj na notatnik
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@budel17 Odrzegwanie kotleta przez starych zgredów zeby zarobić na śmierci kumpla z zespołu
1
Luis Suarez, to nawet nie jest on i 80 wpada na granie na weekend
1
@Rust_Cohle
1. 2 / -2.5
2. X / -2.5
3. X / +2.5
4. 2 / -2.5
5. 1 / +2.5
6. 1 / -2.5
7. X / +2.5
8. 1 / -2.5
9. 1 / +2.5
10. X / -2.5
1
@Jakchcesz A ja wiem, misiu. $$$$
1
@MESSIah16 W dzisiejszych czasach nie musi być to nawet Bayern, widać to po Haalandzie, zaraz Bellingham odejdzie gdzieś za grube miliony. Odkąd ceny poszybowały w górę mocno Bayern też nie jest w stanie i nawet nie musi wykupować perełek z bundesligi, bo robią to inne ligi
2
@DaPidejpi Czemu jeszcze w mobilizacji nie jest? Chętnie pooglądam jak gryzie ziemię
1
@DaPidejpi Akurat w Moskwie po wybuchu wojny były protesty ze strony mieszkańców Rosji, które wiadomo jak zwalczano, wiadomo że ten kraj jest od środka zgnity, ale to jest ustawka jak nic z tymi ludźmi, szczególnie po tej mobilizacji
1
@HighestInTheRoom @Medium
1
@DaPidejpi Ale po co Ty już tak oceniasz? Wiesz, że tam Putin mógł wszystko ustawić, brać ludzi w busy i kazać im stać z flagami? chłopie to jest jak w Korei
2
@Sulimo No cóż, jego mamusia też potrafi dolać oliwy do ognia, nikt tak naprawdę nie wie jaki jest rzeczywiście, może po prostu jest mocno zżyty z rodziną i nie potrafi im się postawić, pewnie po części znając jego ego specjalnie mu to nie przeszkadza też
2
@adi7adi8 Po cichu zrobi puchary i pewnie w finale PK będzie, albo 1/2 conajmniej, ładnie na kuponiku weszło 1 + 1.5 over
2
@Kgorecki2500 Jo dupia, na biednego nie trafiło
1
@Sulimo Ale jaka on w zasadzie daje pożywkę?
0
Bayern win 3.5 rożnego w 1 połowie 1.5 Leverkusen rożnego siedzi kurs 2.2
0
@MarioVeB! Twoj Lewusa również
0
Maszyna Nagelsmana ruszyla
0
@Kgorecki2500 Ile taki zestawik?
1
@Rust_Cohle Dalem wam fory, dzisiaj po piwkach wszystko wytypuje prawidłowo
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/jIAfgtL3Mk3EXsAApnsnnMkUvlCFFH9P.jpg
O to ja
3
@Encore Tacy prawilni raperzy z Polski od razu usunęli go po rozpoczęciu wojny xD
2
@Kgorecki2500 Powiedział Prezydent kraju w którym większość nie ma kibli i wanny xD