Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld I dobrze, oby jak najdłużej, bo to najgroźniejszy rywal dla Napoli obok Milanu w tym sezonie będzie
0
Rooooooooooma, potężny Mourinho triumfuje
1
@Rust_Cohle Rozważ moją propozycję :)
No dobrze przecież ja Cię nie atakuje nawet xD
1
@Janiama 0:3 Lewus hattrick
0
@Rust_Cohle słaby typ z Pedrim xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 dałem -2.5 patrząc na ostatnie wyniki, no ale cóż Villarreal i Salzburg to dziady
1
Jędrzejczyk czerwo, kto się spodziewał xd Legia 7 kartek Lech 0
0
Masakra jakie placki grają w obronie Sevilli
2
Pawełek daje radę
0
@Rust_Cohle Lewy brama Barca win 3.5 róznych Barcy i kurs 2.1 PSG win plus Mbappe gol 1.78
4
Mourinho płaci rachunek za brak Nicolki w podstawie
0
@norbi77 Czy w jakimś innym kraju za wyjątkiem Rosji ktoś pieprzy trzy po trzy jak te ćwoki z PiS i PO?
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/U6PinyYm2MYTMnWCCO4e8SyFKtAM698A.mp4
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/5wlrAxaVPvWXlgRsOPr3UvVnQ10lBztV.mp4
@DaPidejpi odnośnie tego o czym wczoraj pisaliśmy, tak właśnie ludzie z własnej woli tam poszli wiwatować na cześć Rosji i Putina
4
@Rust_Cohle no niestety, ale Trosard was dziś porobił
0
@Rust_Cohle Dobra, dobra Brighton sfrajerzylo, ale za tydzień lokomotywa Artety zweryfikuje
0
Co chłop z Brighton zrobił xD
0
Uff Diaz robi asysta punkciki po wejściu
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/SOfXzHYJZEokWDMHq7SRDYdihLkL3n6E.jpg
Więckiewicz to jest elegancki aktor, nasz aktor
1
@ranger3120 Adidas forum low/air max 270, ewentualnie Reebok ex-o-fit, pasują praktycznie do każdych spodni, w ostateczności do porzygu air force 1
0
@BorzyKrzys czyli to Ty byłeś jednym z tych kibiców Widzewa, którzy krzyczeli do Mai Strzelczyk żeby pokazała piersi
0
@P33ck Podziwiam, jak ktoś się łudzi, że Bayern będzie miał zagrożone mistrzostwo. Po 20 kolejce obstawiam, że będą mieli 10 pkt przewagi
0
Borussia po przerwie dalej frajerzy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Trosardzik co się rozstrzelał
3
@Rust_Cohle Co tam, skąd to zwątpienie?
0
O jeszcze Leclerc P1, nice
0
@Rust_Cohle Opamiętaj się
0
Arsenal 3:1 Napoli 3:1, humor gituwa
2
Xhaka to kot jak gra wyżej