1

@domalki1 Co za gadanie, jak kiedyś się podniecał Barca cały czas

0

@tbas Kiedyś był pro kibicem Barcy, chyba wraz z trofeami zmienia strony xd

0

@FLYP Nie kuś diable

2

@SinMistico Ale oni wszyscy są na tym samym poziomie xD

0

Zadymka to lubie

0

@jakub1906 Ja oglądam jeden i drugi mecz, a nie kibicuje żadnej z tych drużyn i co? Szach mat

2

@LukaszFan Przecież Messi w tamtym sezonie był cieniem siebie, miał problemy z aklimatyzacja i po covidzie, za nazwisko mieli nominować? Ronaldo w premier league mimo wszystko liczby zrobił

2

@Joe_Pesci W zasadzie to jedna osoba hejtuje xD

4

Messi co za gol, 60 gol z wolnego w karierze, bramkarz nie ruszył sie

0

Messi kosę dostał konkretną, ale żyje

1

@KlonaZepan Legendę Arsenalu proszę szanować

1

@MesQueUnClub96 Giroud go zjada

0

Lewandowski jest potworem, niech ten łeb z PSG jeszcze wpuści Mbappe i strzeli

1

O Ramos ściął kudły i nie wygląda jak menel juz

0

@Rust_Cohle Niestety łagodny :( Czyli następnym razem test pikantnego, będę wołać

2

@PatrychoO Co roku mają top ubrania

1

@Striker Rzeczywiście tego ketchupu Tortex bezdomnym bym nie dał, ciezko powiedzieć co to za smak w ogóle xD

1

@Ojciec5tkidzieci https://zapodaj.net/images/5c132780e7c8b.jpg już za chwilę, już za momencik będzie opinia, parówki chyba po terminie, ale drogie były to zjem. Chleb jakiś z biedry za 2.8, polecam

0

@KlonaZepan Akurat po tylu jestem, może nie zwrócę

2

@Striker No i już mi kolację zepsules

1

Dzisiaj pierwszy raz w życiu testuje ketchup Tortex, zawsze tylko Kotlin kupowałem, pierwsze wrażenia pozytywne, bo nie ma je.. zawleczki do przedziurawienia/zdejmowania, o dalszych wrażeniach później

1

@Rust_Cohle Znowu mnie oszukali, musiał niezły kwas wyjść w szatni xD

1

@tbas Wypożyczała i nie wpuszczała na boisko żeby za określoną liczbę meczów nie płacić bonusów Liverpoolowi

1

@budel17 Dlaczego? Tak samo Barca z Coutinho robila

0

Wojna w meczu Interu

0

@BorzyKrzys Akurat Roma pod względem trofeów za dobrze nie wyglądała ostatnio, prędzej dostał sporą pensje

0

Czyżby Sevilla w tym sezonie biła się o utrzymanie? Tragicznie wyglądają w każdym meczu od początku sezonu, straszne okienko w ich wykonaniu

1

W ogóle zapomniałem, że Belotti w tej Romie jest, mógł już zostać w Torino do końca kariery

1

@MesQueUnClub96 Dobra obudź się zartownisiu

0

@Emhyr A w następnym meczu nagle 3:0 wygrają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?