Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@domalki1 Co za gadanie, jak kiedyś się podniecał Barca cały czas
0
@tbas Kiedyś był pro kibicem Barcy, chyba wraz z trofeami zmienia strony xd
0
@FLYP Nie kuś diable
2
@SinMistico Ale oni wszyscy są na tym samym poziomie xD
0
Zadymka to lubie
0
@jakub1906 Ja oglądam jeden i drugi mecz, a nie kibicuje żadnej z tych drużyn i co? Szach mat
2
@LukaszFan Przecież Messi w tamtym sezonie był cieniem siebie, miał problemy z aklimatyzacja i po covidzie, za nazwisko mieli nominować? Ronaldo w premier league mimo wszystko liczby zrobił
2
@Joe_Pesci W zasadzie to jedna osoba hejtuje xD
4
Messi co za gol, 60 gol z wolnego w karierze, bramkarz nie ruszył sie
0
Messi kosę dostał konkretną, ale żyje
1
@KlonaZepan Legendę Arsenalu proszę szanować
1
@MesQueUnClub96 Giroud go zjada
0
Lewandowski jest potworem, niech ten łeb z PSG jeszcze wpuści Mbappe i strzeli
1
O Ramos ściął kudły i nie wygląda jak menel juz
0
@Rust_Cohle Niestety łagodny :( Czyli następnym razem test pikantnego, będę wołać
2
@PatrychoO Co roku mają top ubrania
1
@Striker Rzeczywiście tego ketchupu Tortex bezdomnym bym nie dał, ciezko powiedzieć co to za smak w ogóle xD
1
@Ojciec5tkidzieci https://zapodaj.net/images/5c132780e7c8b.jpg już za chwilę, już za momencik będzie opinia, parówki chyba po terminie, ale drogie były to zjem. Chleb jakiś z biedry za 2.8, polecam
0
@KlonaZepan Akurat po tylu jestem, może nie zwrócę
2
@Striker No i już mi kolację zepsules
1
Dzisiaj pierwszy raz w życiu testuje ketchup Tortex, zawsze tylko Kotlin kupowałem, pierwsze wrażenia pozytywne, bo nie ma je.. zawleczki do przedziurawienia/zdejmowania, o dalszych wrażeniach później
1
@Rust_Cohle Znowu mnie oszukali, musiał niezły kwas wyjść w szatni xD
1
@tbas Wypożyczała i nie wpuszczała na boisko żeby za określoną liczbę meczów nie płacić bonusów Liverpoolowi
1
@budel17 Dlaczego? Tak samo Barca z Coutinho robila
0
Wojna w meczu Interu
0
@BorzyKrzys Akurat Roma pod względem trofeów za dobrze nie wyglądała ostatnio, prędzej dostał sporą pensje
0
Czyżby Sevilla w tym sezonie biła się o utrzymanie? Tragicznie wyglądają w każdym meczu od początku sezonu, straszne okienko w ich wykonaniu
1
W ogóle zapomniałem, że Belotti w tej Romie jest, mógł już zostać w Torino do końca kariery
1
@MesQueUnClub96 Dobra obudź się zartownisiu
0
@Emhyr A w następnym meczu nagle 3:0 wygrają xD