Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@draxidox Czyli te Rosjanki szybciej przylecą niż myślałem
0
@TheNekro94 Zrób, pokaż, a my ocenimy
0
https://m.fangol.pl/view/343836/rabona-z-powietrza
Najlepszy piłkarz w historii
0
@NaFazieHitman Okej już podaje informacje gdzie się da żeby ludzie stali po kilka godzin na stacjach
2
https://www.tiktok.com/@sportywomens/video/7144743887763000582?_t=8VrUmO1oryf&_r=1 ale bym jej sprzedał..
1
@dniel Ja skończyłem podstawówkę, a nie geografię mądralo
2
@draxidox Zaraz przypływ Rosjanek dostaniemy ze wschodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Pięknie globalne ocieplenie tego lata odczuwam
0
@Kamilos84 Ziew
1
https://m.jbzd.com.pl/obr/2651428/od-1z10-do-milionerow
Chad, jeszcze po żużlu pojechał, props
1
@P33ck No niezły szajs
2
@Rust_Cohle Stary chłop nigdy nie będzie tak stary jak stara baba
18
https://i1.jbzd.com.pl/comments/2022/09/normal/6OeiDFT6euLgaZLKCoBANUF3sKohgjsu.jpg
No i elegancko xD
3
@Emhyr Klasyczna nokia z anteną, wtedy to było, smsy po 30 gr
0
@A_Gomesinho_21 Mógł odejść do Interu, myślał że nagle Xavi zmięknie i będzie go w 1 wystawiał? d
1
@msmsms Ja jestem przy swojej tezie, Polska gra dla Polaków, więc powinna występować pod barwami narodowymi, nie mam nic do pomocy Ukraińcom w żadnej postaci, lecz takie coś jest niesmaczne i tyle
1
@msmsms Śmieszne porównanie xD Tenisistki nie grają na ogół z żadnymi barwami narodowymi, a kapitanowie w reprezentacji z opaskami już tak, zostało to narzucone z góry i tyle. Iga gra na siebie w indywidualnym sporcie i reprezentuje siebie, a Polska na mundialu reprezentuje naród polski, jeśli nie rozumiesz to wróć do szkoly
1
@msmsms Do tego wszystko zmierza, od małych rzeczy do większych, dasz palec wezmą rękę
0
@mariosss20 Również nie byłaby git jeszcze bardziej, w Katarze to niedopuszczalne
0
@RosjaninBut A nie słucham akurat
17
Polskę reprezentują i będą grać z opaska Ukrainy, a ludzie jeszcze nie widzą w tym nic złego, jeszcze jedna zwrotkę hymnu Polski niech grają nam, a druga Ukrainy xD
6
@Rl9k1nG Przez godzinę będzie mu mówił jaki jest wspaniały
1
@Compadre Jak stracić chłopaka w 10 dni, to tylko seks, tylko Ty, sex story
6
@PatrychoO Założy Polską i będzie śpiewał Mazurka
4
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/U2yY8bo951YKCD4EkC4X9V0A3z9oVven.jpg
Ah klasyka
0
@Image I tak jest chyba najszybszy, w tym sezonie 36 km/h
0
@Deviler Jeśli Milik strzela to i Lewy by stukał aż miło, to już nie te czasy, że drużyny Serie A murują się
5
@Encore Dziwi brak Daviesa
0
@NaFazieHitman Niech rozdają więcej socjali dla każdego
1
@Ojciec5tkidzieci Nie każdy jest simpem jak Mariusz, nie bądź jak Mariusz