12

@draxidox Czyli te Rosjanki szybciej przylecą niż myślałem

0

@TheNekro94 Zrób, pokaż, a my ocenimy

0

0

@NaFazieHitman Okej już podaje informacje gdzie się da żeby ludzie stali po kilka godzin na stacjach

1

@dniel Ja skończyłem podstawówkę, a nie geografię mądralo

2

@draxidox Zaraz przypływ Rosjanek dostaniemy ze wschodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Pięknie globalne ocieplenie tego lata odczuwam

0

@Kamilos84 Ziew

1

https://m.jbzd.com.pl/obr/2651428/od-1z10-do-milionerow
Chad, jeszcze po żużlu pojechał, props

1

@P33ck No niezły szajs

2

@Rust_Cohle Stary chłop nigdy nie będzie tak stary jak stara baba

3

@Emhyr Klasyczna nokia z anteną, wtedy to było, smsy po 30 gr

0

@A_Gomesinho_21 Mógł odejść do Interu, myślał że nagle Xavi zmięknie i będzie go w 1 wystawiał? d

1

@msmsms Ja jestem przy swojej tezie, Polska gra dla Polaków, więc powinna występować pod barwami narodowymi, nie mam nic do pomocy Ukraińcom w żadnej postaci, lecz takie coś jest niesmaczne i tyle

1

@msmsms Śmieszne porównanie xD Tenisistki nie grają na ogół z żadnymi barwami narodowymi, a kapitanowie w reprezentacji z opaskami już tak, zostało to narzucone z góry i tyle. Iga gra na siebie w indywidualnym sporcie i reprezentuje siebie, a Polska na mundialu reprezentuje naród polski, jeśli nie rozumiesz to wróć do szkoly

1

@msmsms Do tego wszystko zmierza, od małych rzeczy do większych, dasz palec wezmą rękę

0

@mariosss20 Również nie byłaby git jeszcze bardziej, w Katarze to niedopuszczalne

0

@RosjaninBut A nie słucham akurat

17

Polskę reprezentują i będą grać z opaska Ukrainy, a ludzie jeszcze nie widzą w tym nic złego, jeszcze jedna zwrotkę hymnu Polski niech grają nam, a druga Ukrainy xD

6

@Rl9k1nG Przez godzinę będzie mu mówił jaki jest wspaniały

1

@Compadre Jak stracić chłopaka w 10 dni, to tylko seks, tylko Ty, sex story

6

@PatrychoO Założy Polską i będzie śpiewał Mazurka

0

@Image I tak jest chyba najszybszy, w tym sezonie 36 km/h

0

@Deviler Jeśli Milik strzela to i Lewy by stukał aż miło, to już nie te czasy, że drużyny Serie A murują się

5

@Encore Dziwi brak Daviesa

0

@NaFazieHitman Niech rozdają więcej socjali dla każdego

1

@Ojciec5tkidzieci Nie każdy jest simpem jak Mariusz, nie bądź jak Mariusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?