0

Pedri jaki samolub

0

Psycha lezy i pije drinka

0

Dobra Lewus brama po przerwie żeby tym bucowatym Niemcom zatkać buźki

0

@Patrykl145 Kounde profesor na prawej

1

Nie no Lewus się skończył

1

@Joe_Pesci Auba by nie był w tych sytuacjach nawet xD

3

Alonso niby miał być waflem, a czyści w obronie i mógł mieć asystę

4

Raphina? XD

0

Lewy to potwór na 9, obrońcy Bayernu jak widzą, że biegnie to już kilogram więcej w majtkach mają

0

Klasyczny Conte w pucharach

0

@GeneralXavi Ale to chodziło

0

Valverde na kucaku robi puchary z Bilbao w tym roku

14

@AmigoBlancos Ja pamiętam jak pisał w zeszłym sezonie "tylko z Liverpoolem w Europie Barca miałaby problem", a później na dziurę od Frankfurtu xD

0

@mekston Verstappen już bez pita, jak Leclerc zjedzie po miękkie i będzie robił dobre kółka to wygra

0

@mekston No na luzie da radę, ale Verstappen ile okrążeń na miękkich, zdziwko

0

@mekston Nie no Russell zbyt solidny, 4 miejsce maks

3

Przecież z tym bolidem Verstappena się ścigać nie da xD

0

A co się z Oponiarzem w tym tygodniu stało?

0

Nie no Russell karę powinien dostać, przecież on z dwie pozycje by stracił

0

Co zrobił Valverde matko

0

Siatka.. a zaraz skoki i znowu humor popsuty, wrócę na mundial

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobra no dziękuję sponsorom, Zaber zagralas wspaniały turniej, a teraz uciekam odebrać tytuł sportowca roku Robercikowi

1

Ta już w telefonie, znak czasu..

0

Godna następczyni po księżniczce Raducanu :)

2

Dobra niech to kończy, bo zasypiam na siedząco xD

4

Żaber psycha nie dojechała do finału, do przewidzenia było

0

@barcelonaLM Raczej nie, będzie drugi szybki set

0

@A4ron Ona ogólnie przez US Open na twardej słabo grała i ciężko miała w poprzednich rundach, dlatego Świątek dla mnie była faworytką, ze względu na samą stawkę meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?