Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri jaki samolub
0
Psycha lezy i pije drinka
0
Dobra Lewus brama po przerwie żeby tym bucowatym Niemcom zatkać buźki
0
@Patrykl145 Kounde profesor na prawej
1
Nie no Lewus się skończył
1
@Joe_Pesci Auba by nie był w tych sytuacjach nawet xD
3
Alonso niby miał być waflem, a czyści w obronie i mógł mieć asystę
4
Raphina? XD
0
Lewy to potwór na 9, obrońcy Bayernu jak widzą, że biegnie to już kilogram więcej w majtkach mają
0
Klasyczny Conte w pucharach
0
@GeneralXavi Ale to chodziło
0
Valverde na kucaku robi puchary z Bilbao w tym roku
14
@AmigoBlancos Ja pamiętam jak pisał w zeszłym sezonie "tylko z Liverpoolem w Europie Barca miałaby problem", a później na dziurę od Frankfurtu xD
0
@mekston Verstappen już bez pita, jak Leclerc zjedzie po miękkie i będzie robił dobre kółka to wygra
0
@mekston No na luzie da radę, ale Verstappen ile okrążeń na miękkich, zdziwko
0
@mekston Nie no Russell zbyt solidny, 4 miejsce maks
3
Przecież z tym bolidem Verstappena się ścigać nie da xD
0
A co się z Oponiarzem w tym tygodniu stało?
0
Nie no Russell karę powinien dostać, przecież on z dwie pozycje by stracił
0
Co zrobił Valverde matko
0
Siatka.. a zaraz skoki i znowu humor popsuty, wrócę na mundial
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobra no dziękuję sponsorom, Zaber zagralas wspaniały turniej, a teraz uciekam odebrać tytuł sportowca roku Robercikowi
1
Ta już w telefonie, znak czasu..
0
Godna następczyni po księżniczce Raducanu :)
2
Znowu to samo..
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1602341280naXuwI2CuwgxnGKTh7Ilvv.jpg
2
Dobra niech to kończy, bo zasypiam na siedząco xD
4
Żaber psycha nie dojechała do finału, do przewidzenia było
0
@barcelonaLM Raczej nie, będzie drugi szybki set
0
@A4ron Ona ogólnie przez US Open na twardej słabo grała i ciężko miała w poprzednich rundach, dlatego Świątek dla mnie była faworytką, ze względu na samą stawkę meczu