1

@Vitoo Wiadomo Nelly klasyka i props

2

Pewnie z kobiet słuchacie jakiejś Sanah, czy innej Billie Elish, także pragnę przedstawić wam młoda i zdolna raperkę/piosenkarkę z Ameryczki.
Danielle Balbuena bliżej znana z pseudonimu 070 Shake, ciekawa osoba do sprawdzenia i posłuchania jej twórczości


Co ciekawe w Fifie 21 mogliśmy usłyszeć jej utwór

Ostatnio wydała swój album zatytułowany "You can't kill me", z ciekawszych utworów


1

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle To później, bo bym musiał zebrać wszystko w 1 playlistę xD

0

@Rust_Cohle Oj dawno nie słuchałem, nowości z Ameryczki są słuchane

2

Wypowiadał się Dziki Trener na temat zamachu na world trade center? Czlowiek nie wie co o tym myśleć nadal po tylu latach, a chętnie bym się do dyskusji podłączył

0

@marcin62 Niech on już nic nie wypuszcza

0



Nabywanie street credu w USA: 7-krotne postrzelenie, wprowadzenie do obiegu 12 kilogramów kokainy z proszkiem do pieczenia, przypadkowe zastrzelenie kolegi podczas kręcenia klipu.

Nabywanie street credu w Polsce: zawinięcie na 4 godziny na komendę za posiadanie 1,08 grama medycznej marihuany (recepta została w domu), sprzedawanie tureckich podróbek Kenzo na Wólce, tłumaczenie się z bycia w transie.

1

@Kondziubarca Dobrze, bo moje fantasy by ucierpialo

1

O Di Maria już w kadrze Juve, szybko się wykurował

3

@MesQueUnClub96 Widzę już przymiarki do nauki są robione, to chyba 8 klasa będzie?

0

Arsenal Napoli i PSG o tych samych godzinach praktycznie, eh ciężary

0

@Malkey95 W gimnazjum też była ostra patologia u mnie, ale miałem spoko kumpli w klasie, a w technikum same przypałowce i lamusy

0

@draxidox Wieloryby zawsze będą miały wymówkę, każdy gruby ma grube kości i problemy z tarczyca, pamiętaj

0

@barcelonaLM Ja do podstawówki i gimnazjum bym poszedł, do średniej nie dzięki xD

0

1

@tobiasson92 a to tylko w Polsce taka inflacja? Chyba nie

1

@RoberDzik Raczej na odwrót, żeby mógł się trzymać.

0

@Vebrol No samochodzików już nie ma co oglądać w tym sezonie, można sobie obstawiać Verstappena

0

Nawet MŚ w berka są ciekawsze od siatki

2

@tbas Tak to ja w gimnazjum grałem skromnie pisząc

0

@FCB_dimiC A no jak trans to myślałem, że ma siusiaka, a to jak w tym filmie "dziewczyna z portretu", czyli wszystko gnije na dole

3

Mbappe w transie, ale że piłkarze lubią armaty? Żadne zaskoczenie. Nowa Rafalala w świecie pilki

Kylian Mbappe w ostatnich dniach stał się bohaterem francuskich mediów i to nie z powodu formy sportowej. Napastnik PSG został przyłapany przez paparazzi z nową partnerką. Jak się okazuje, jest nią transpłciowa modelka, która w 2017 roku jako pierwsza transpłciowa kobieta pojawiła się na okładce męskiego playboya.

Francuz był niedawno widziany na jachcie w towarzystwie pewnej kobiety. Jak się okazało, jest to jego nowa partnerka transpłciowa modelka Ines Rau. Według "Corierre dello Sport" para spotyka się od kilku miesięcy. W maju piłkarz i modelka byli razem widziani m.in. na festiwalu filmowym w Cannes. Ani Mbappe, ani Rau oficjalnie nie potwierdzili swojego związku.

5

@MesQueUnClub96 Tylko weź pod uwagę, że jednak Ronaldo grał na tym skrzydle w United i na początku w Realu, najbardziej Neymar imponuje, bo on na 9 nigdy nie gra, a w dodatku najbardziej widowiskowy jest. Poza tym Lewy w bundeslidze się nie liczy, zamykam dyskusje

1

@DaPidejpi Dajcie spokój z tym fantasy kto to slyszał.. Salah pewnie hattricka walnie

2

Mitrovic miał przestać strzelać, coś nie widać

2

@Lionel_Messi10 Tragedia, Berardiego szanowałem, a teraz sobie ndszarpal opinie

3

Btts w Sassuolo? No to cyk zmarnowany karny

8

@Kengo W ogóle co to za Miss jak mają mordy wymalowane, co to miss najlepszego makijażu i kosmetyczek, czy piękności?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?