Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vitoo Wiadomo Nelly klasyka i props
2
Pewnie z kobiet słuchacie jakiejś Sanah, czy innej Billie Elish, także pragnę przedstawić wam młoda i zdolna raperkę/piosenkarkę z Ameryczki.
Danielle Balbuena bliżej znana z pseudonimu 070 Shake, ciekawa osoba do sprawdzenia i posłuchania jej twórczości
Co ciekawe w Fifie 21 mogliśmy usłyszeć jej utwór
Ostatnio wydała swój album zatytułowany "You can't kill me", z ciekawszych utworów
1
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle To później, bo bym musiał zebrać wszystko w 1 playlistę xD
0
@Rust_Cohle Oj dawno nie słuchałem, nowości z Ameryczki są słuchane
2
Wypowiadał się Dziki Trener na temat zamachu na world trade center? Czlowiek nie wie co o tym myśleć nadal po tylu latach, a chętnie bym się do dyskusji podłączył
0
@marcin62 Niech on już nic nie wypuszcza
0
Nabywanie street credu w USA: 7-krotne postrzelenie, wprowadzenie do obiegu 12 kilogramów kokainy z proszkiem do pieczenia, przypadkowe zastrzelenie kolegi podczas kręcenia klipu.
Nabywanie street credu w Polsce: zawinięcie na 4 godziny na komendę za posiadanie 1,08 grama medycznej marihuany (recepta została w domu), sprzedawanie tureckich podróbek Kenzo na Wólce, tłumaczenie się z bycia w transie.
1
@Kondziubarca Dobrze, bo moje fantasy by ucierpialo
1
O Di Maria już w kadrze Juve, szybko się wykurował
3
@MesQueUnClub96 Widzę już przymiarki do nauki są robione, to chyba 8 klasa będzie?
0
Arsenal Napoli i PSG o tych samych godzinach praktycznie, eh ciężary
0
@Malkey95 W gimnazjum też była ostra patologia u mnie, ale miałem spoko kumpli w klasie, a w technikum same przypałowce i lamusy
0
@draxidox Wieloryby zawsze będą miały wymówkę, każdy gruby ma grube kości i problemy z tarczyca, pamiętaj
0
@barcelonaLM Ja do podstawówki i gimnazjum bym poszedł, do średniej nie dzięki xD
8
Jest nieciekawie przed jutrem, nudności, rozwolnienie, brak apetytu i ogólna apatia, od wczoraj spać nie mogę, ciężki stres
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/304788487_3345145115733311_7691727074890262042_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=DC44y70hIWEAX84yhS0&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT_k5O3bmehvh-44wbIoYTef4I06vY7gQZsuzfMG6KVAjw&oe=6314A2F9
0
@masq ta ciary https://i.redd.it/6j9c9luc3i521.jpg
1
@tobiasson92 a to tylko w Polsce taka inflacja? Chyba nie
1
@RoberDzik Raczej na odwrót, żeby mógł się trzymać.
0
@Vebrol No samochodzików już nie ma co oglądać w tym sezonie, można sobie obstawiać Verstappena
0
Nawet MŚ w berka są ciekawsze od siatki
2
@tbas Tak to ja w gimnazjum grałem skromnie pisząc
0
@FCB_dimiC A no jak trans to myślałem, że ma siusiaka, a to jak w tym filmie "dziewczyna z portretu", czyli wszystko gnije na dole
3
Mbappe w transie, ale że piłkarze lubią armaty? Żadne zaskoczenie. Nowa Rafalala w świecie pilki
Kylian Mbappe w ostatnich dniach stał się bohaterem francuskich mediów i to nie z powodu formy sportowej. Napastnik PSG został przyłapany przez paparazzi z nową partnerką. Jak się okazuje, jest nią transpłciowa modelka, która w 2017 roku jako pierwsza transpłciowa kobieta pojawiła się na okładce męskiego playboya.
Francuz był niedawno widziany na jachcie w towarzystwie pewnej kobiety. Jak się okazało, jest to jego nowa partnerka transpłciowa modelka Ines Rau. Według "Corierre dello Sport" para spotyka się od kilku miesięcy. W maju piłkarz i modelka byli razem widziani m.in. na festiwalu filmowym w Cannes. Ani Mbappe, ani Rau oficjalnie nie potwierdzili swojego związku.
5
@MesQueUnClub96 Tylko weź pod uwagę, że jednak Ronaldo grał na tym skrzydle w United i na początku w Realu, najbardziej Neymar imponuje, bo on na 9 nigdy nie gra, a w dodatku najbardziej widowiskowy jest. Poza tym Lewy w bundeslidze się nie liczy, zamykam dyskusje
1
@DaPidejpi Dajcie spokój z tym fantasy kto to slyszał.. Salah pewnie hattricka walnie
2
Mitrovic miał przestać strzelać, coś nie widać
2
@Lionel_Messi10 Tragedia, Berardiego szanowałem, a teraz sobie ndszarpal opinie
3
Btts w Sassuolo? No to cyk zmarnowany karny
8
@Kengo W ogóle co to za Miss jak mają mordy wymalowane, co to miss najlepszego makijażu i kosmetyczek, czy piękności?