0

@Encore 29/28 jeszcze luz, ale 30/27? Zart

0

@barcowy1899 Ten chlop co dał 30-27 gruby hajs chyba miał postawiony. Przecież 3 runda to pełna dominacja Linkiewicz

0

Co, niezłe jaja xD

0

Dobra Linkiewicz win

0

@kostek579 Liczenie przeważyło

1

@Rust_Cohle Xayoo wiadomo, że ćwiczył odkąd zaczął się odchudzać, czyli 2.5 roku minimum

1

Xayoo w szoku xD

0

@SinMistico Napisał, że jest pod dostatkiem, a tu dwie dziewczyny rozmawiały, akurat littlemonster zbyt inteligentna nie jest to racja xD

0

@HarveySpecter Jak niektóre dziewczyny dbają o siebie i są dobrze zrobione, to od razu oznacza, że są pustakami? Niezły poziom odklejki xD

0

@HarveySpecter Serio to istnieje coś takiego jak sarkazm xD

0

Dobra cofam to, to jest ta litlemonster

1

@Rust_Cohle Haha typowo

0

Ale się bujają jak jakieś rezusy

2

Kilka milionów na seksmasterce xDD Łeb boli

7

@xvcWinterSoldier My jesteśmy większa patologia

0

No zarobił hajsik i niech wraca do nagrywania 3 tej samej płyty

0

Raperzy to tylko jak w Stanach powinni do siebie strzelać (u nas na Instagramie z palców), a nie tam jakieś ringi w głowie

1

Bezsensowna walka

0

3 rundy tylko w boksie, nudy. Pewnie Wrzosek łatwo na punkty

1

@AV0CAD0 Ciekawe czy za to dadzą mu pooglądać konie

1

@draxidox Ja dzisiaj mając robotę na 8 otwierający oczy o 8;02 xD

0

Dobra no pora na szluga i kolacje, może będą wychodzić do walki

1

Eden Hazard z Madrytu przyleciał, w międzyczasie na rybach był

0

Duperki się bujają, a wy marudzicie xDD

2

1

@Rust_Cohle Hahaha no straszna słabizna, ale ogólnie utwory ma dobre niektóre xD

0

@cules100pro Mieszel

0

@Hosh Miszel ma spoko utwory, jak.ligota na przykład

0

@draxidox Dokładnie za dużo tych fightow

0

@DaPidejpi Oni powinni być zdyskwalifikowani z tej gali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?