Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mkord Jaka jedna? Z 10 na pewno widziałem, te z nudnymi kartami walk odpuściłem, raz wykupiłem i starczy im xD
1
@bartas97 To nieźle jak wszystkie galę na strumyku oglądałem xD
1
@Homeopata8989 A ludzie tu przeżywają jakby Bóg wie co to było xd
0
@Kessie I nie dało się tym kierować xD
1
@Deviler Na dożynkach gminnych
0
@Survier Myślę, że dla tego kogoś to byłaby przyjemność
3
@tristan87 Porównajmy to do sociali Barcy xD
1
@Rust_Cohle
1. 2 / +2.5
2. X / -2.5
3. 1 / -2.5
4. 1 / +2.5
5. 1 / +2.5
6. 1 / +2.5
7. 1 / -2.5
8. X / -2.5
9. X / -2.5
10. 2 / -2.5
2
https://zapodaj.net/images/6e7140739fa5a.jpg
Gonciarz to jest niesamowity łeb
1
@Barwindg Ja tak samo dwa razy ręcznego do końca na górce nie opuściłem i do widzenia, a za drugim razem na lajcie wszystko xd
0
@Barwindg Gdybym za 1 razem ze stresu się nie wywalił to bym nie musiał drugi raz podchodzić do praktyki, ale i tak myślałem że zdam za 5/6 razem, a poszło łatwo
0
@LionelM95 jak na teorii się stresujesz to współczuję na praktyce xD
Ile teraz za poprawki biorą?
4
@Encore Przecież oni z nim w każdym meczu tracą gola przynajmniej xD
1
@Mario96w No niby tak tylko ten mówił, że nie było konkretnych kontaktów i jest za mało czasu na cala operacje
0
@Emhyr Przecież jakiś chłop z City mówił, że nie ma szans na transfer Silvy
0
Butla, pet, skręt i się grało, a teraz gość nie wyjeździe na boisko jak dzień wcześniej fryzjer go nie obetnie, albo włosków nie wydepiluje
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/301511988_5395031307218091_4567063978532972535_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=trCm2FV75C0AX9Hlj-5&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT92Oqp2z31pHpsX1KD3F83JA0ctAHAZMkw_Ip1m4GHCSw&oe=630D7F4B
0
Ale Caminero porobił
1
Nie no naprawdę dobry ten mini serial "Echa" na netflixie, pozytywne zaskoczenie
1
@Kidd Nie wrzucał jeszcze
0
@snupson W tej kolejce potrójny kapitan na Salahu, essa
23
Woman
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/wjmlh222G15PGimm4Jq2SGq5piIHxed3.mp4
4
@barcelonaLM to tylko dźwięk z głowy @Barcassiepale
0
32 stopnie jutro bez chmur, no nic trzeba wytrzymać ostatnie dwa dni spiekoty
1
@Rust_Cohle W tamtej kolejce ryzykowałem, teraz idę juz normalnie xD
0
Jest potężny Benzema
0
@Aqualitek No tak, u nas nie sprawdzają xD
Każdy to wypełnia i zanosi
0
@FanBarcYxD Jak dla mnie Ajax Napoli Rangersi i Liverpool to lepsza grupa
0
Dobra jakieś losowanie, teraz ważna część zabawy, potężny Benzema z nagrodą
0
Real znowu w Polszy
0
To szybka lotka chyba