Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Image Niestety szansa na to jest znikoma xD
3
@MesQueUnClub96 Jeszcze coś z Ciebie wyrośnie porządnego
31
Jak ja nienawidzę takich obleśnych spermiarzy.
https://zapodaj.net/aa7646e6c84db.jpg.html
Polecam wejść poczytać komentarze xD
0
@DonMatteo901 I tak się nie opłaca kupować xD
5
Intel od lat daje stypendia tylko dla kobiet - Julki w ekstazie
Intel w tym roku też daje stypendia tylko dla kobiet, ale Ukrainki dostaną je częściej i w większej kwocie - darcie mordy Julek w całym internecie
xDDD
0
@Kimirionum Obcinam się ponad 2 lata sam, wydałem na dwie maszynki 300 ziko i jest gituwa, boki tył na 1 dookoła, drugie lustro, i wprawiony wyglądam lepiej niż po wyjściu od fryzjera w czasach jak jeszcze do niego chodziłem xD
1
@losiek100 Przypadek 39
0
@Kessie Tak się żyje
7
Kara dla PSG za złamanie FFP 100 zł, dla Romy i Interu to będzie ban na transfery i rozgrywki europejskie :)
12
@Azacca Z tego co napisałeś wynika, że Djokovic bierze odpowiedzialność za swoje zdrowie, więc w czym problem? XD
8
@P33ck Co za geniusze przejęli Chelsea? XD
4
@Zoker I do niedawna angielskie kluby dostawały w łeb od każdego w LM
0
@MesQueUnClub96 Nie wpuszcza go na turniej
7
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/O1r7cNyiEm6gWNzLSEgTHkKk4mDfnCf2.jpg
Mężczyzna może być kobietą, a flaga Bulgarii nie może być Białorusią? Pójdźmy z tym dalej, o to chodzi w nowoczesnym świecie
8
@Zoker Admin jbzd w formie widzę
3
@MesQueUnClub96 Taki powinien być na to, że zagra w 3 rundzie
9
@qbsonFCBarca Chciałbym dwójkę zrobić do paczkomatu
0
Komentarz usunięty
0
Nie no ten Superbet to jednak dziadostwo, normalnie wysłałem zdjęcie przy rejestracji dowodu itp, żeby mi zweryfikowali konto musiałem wysłać jeszcze na maila im to zdjęcie. Teraz mi znowu zablokowali dostęp do superspina i superboxa, bo moje konto nie jest zweryfikowane???? Mój kumpel ma to samo, co tam za przygłupy pracują niekompetentne
2
@Sulimo Nawet nie wydałem opinii na temat tego serialu, nie bierz wszystkiego tak do siebie, bo zglupiejesz
0
@Sulimo Z Twoim zamiłowaniem do elfów nie dziwie się, że zapadła Ci ta scena w pamięci
1
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub_87 A nie masz jak sprawdzić napięcia w kostce?
Ja wczoraj kupiłem sobie H7 do świateł mijania, a się okazało, że to długie są, a do mijania H1 mam, nie ma co ufać internetowi xD I 80 na darmo wywalone xD
0
@FC1899Barca Z taka różnica, że Neymar w PSG gra na LS, a w kadrze będzie na SPO grał, więc zobaczymy jak to wyjdzie. Z tym atakiem mogą namieszać, Vinicius w formie, Jesus w kosmos formie, Raphina/Antony PS, brakuje jednego kozaka w środku pola
0
@Rust_Cohle Też mam tripple kapitana i zmianę składu na kolejkę, chyba teraz potrójnego na Salahu użyje, bo w pierwszej części sezonu podwójnych kolejek chyba nie będzie?
0
@Rust_Cohle Ja jestem cieniasem i sobie okupuje 101 miejsce z 177 punktami, mocno przez obrońców tracę, póki co to był błąd z Arnoldem, gdybym grał 4 z Zaha, bądź Odegardem byłbym dużo bardziej na plusie
8
@Dembouz1899 Ojej chlip chlip, Barca już zapomniała o maskotce bez mutacji
0
@P33ck Z Napoli i dobrymi liczbami bym nie przesadzał, w dodatku zmarnował 200 procentowa sytuację z Liverpoolem przez którą Liverpool awansował z grupy i później zagrał w finale LM i go wygrał, a Napoli odpadło
35
@Rust_Cohle przez najbliższe dni
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1597438136Ko7bAwRmoqnbZ8d3dLPyYb,w400.jpg
0
Arnold w FPL 4 punkty póki co, człowiek uległ presji i go dał xD