Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2
Ale grzmotnął.
5
Kolejny portugalski dzban wchodzi
2
Bruno dzban xD
3
Co ten Firmino jeszcze robi w takim klubie, placek od 3 lat
2
@Aragorn33 Bayernem w bundeslidze to Smuda nawet nie miałby kryzysów
2
@MesQueUnClub96 Niezły wyrok po 3 kolejkach
2
@PatrykBarca Skubany miał czute
2
Liverpool do spania, żałośnie grają
0
Fernandes xDDD.
0
@MesQueUnClub96Bo sprawdzałem słuchawki bluetooth i miałem akurat ten kanał xd
0
Liverpool za Arsenalem, proste
0
Ale jadom Tuska na TVP info
1
Ronaldu ława xD Props
0
@fafera U mnie bramki w Milanie zabrakło, co weekend teraz 1 gol będzie xD
1
@taris Koń zwalony
1
@kryhaa Mam nadzieję, że nigdy, 2013/4 > później
1
@tomek8756 U mnie jest 20 i jest w pyte, w końcu można założyć bluzę i idealnie
21
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/dAv9r8GY1JPsbagboOkY012l6AUx1pvo.jpg
Wieża Babel 2.0.
4
Kiedy nie możesz powstrzymać łez szczęścia na myśl, że będziesz grał z kapitanem Harrym Magłaja
https://static.fangol.pl/content/e/e/0/ee04a3baef40a35ad281805ec0b413a7-598.png
0
@tbas A jak kończysz 18 lat i tracisz z 50/100 procent refundacji na leki i rzeczy na chorobę, która masz całe życie to co? Tak już jest i trzeba się z tym pogodzić. Ja muszę miesięcznie 400 Zeta wydawać, a od państwa nie mam grosza, a wcześniej 50 zł wydawałem przed pełnoletnością
0
@Emhyr Napoli piękne zastępstwo znalazło za Insigne
8
@Kessie Maximin? Turbo Chad
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/i5bLxje0nub6rawkrf4U3xyVsDSq9hyJ.jpg
Oboje dziś trafimy do siatki
10
@Kamilos84 Lewy od razu na 2 pozycję wskoczy po tym sezonie
1
@Aragorn33 No po MS może już odpuścić i wakacje sobie zrobić, zobaczymy :¥
8
Neymar 4 mecze 7 goli 6 asyst, kosmos jakiś, przecież on zrobi 25/25 jak tak dalej pójdzie bez kontuzji
1
Skończony Brazol 2 gole 2 asysty
2
De Jong jaki beton xD
0
Lewus się zaczął