1

humor gituwa

2

Ale grzmotnął.

5

Kolejny portugalski dzban wchodzi

2

Bruno dzban xD

3

Co ten Firmino jeszcze robi w takim klubie, placek od 3 lat

2

@Aragorn33 Bayernem w bundeslidze to Smuda nawet nie miałby kryzysów

2

@MesQueUnClub96 Niezły wyrok po 3 kolejkach

2

@PatrykBarca Skubany miał czute

2

Liverpool do spania, żałośnie grają

0

Fernandes xDDD.

0

@MesQueUnClub96Bo sprawdzałem słuchawki bluetooth i miałem akurat ten kanał xd

0

Liverpool za Arsenalem, proste

0

Ale jadom Tuska na TVP info

1

Ronaldu ława xD Props

0

@fafera U mnie bramki w Milanie zabrakło, co weekend teraz 1 gol będzie xD

1

@taris Koń zwalony

1

@kryhaa Mam nadzieję, że nigdy, 2013/4 > później

1

@tomek8756 U mnie jest 20 i jest w pyte, w końcu można założyć bluzę i idealnie

4

Kiedy nie możesz powstrzymać łez szczęścia na myśl, że będziesz grał z kapitanem Harrym Magłaja
https://static.fangol.pl/content/e/e/0/ee04a3baef40a35ad281805ec0b413a7-598.png

0

@tbas A jak kończysz 18 lat i tracisz z 50/100 procent refundacji na leki i rzeczy na chorobę, która masz całe życie to co? Tak już jest i trzeba się z tym pogodzić. Ja muszę miesięcznie 400 Zeta wydawać, a od państwa nie mam grosza, a wcześniej 50 zł wydawałem przed pełnoletnością

0

@Emhyr Napoli piękne zastępstwo znalazło za Insigne

8

@Kessie Maximin? Turbo Chad

3

10

@Kamilos84 Lewy od razu na 2 pozycję wskoczy po tym sezonie

1

@Aragorn33 No po MS może już odpuścić i wakacje sobie zrobić, zobaczymy :¥

8

Neymar 4 mecze 7 goli 6 asyst, kosmos jakiś, przecież on zrobi 25/25 jak tak dalej pójdzie bez kontuzji

1

Skończony Brazol 2 gole 2 asysty

2

De Jong jaki beton xD

0

Lewus się zaczął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?