Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Striker W końcu to Brazol, pewnie o pieniądzach myślał :D
0
@Rust_Cohle No tak, Norrie wygral w nocy, już się śmiałem z młodego, ale post zgłosił xD 150 wpadło i człowiek poszaleć może na buku przez weekend
0
Richarlison pewnie sobie pluje w brodę, że przeszedł do Tottenhamu gdzie siedzi na lawie xDDD
0
@Rust_Cohle zagrałeś Norrie? Pewniaczek musiał być po słowach młodego :)
1
@Rust_Cohle
1. X / -2.5
2. 2 / -2.5
3. 1 / -2.5
4. X / +2.5
5. X / +2.5
6. X / -2.5
7. 2 / +2.5
8. 1 / -2.5
9. X / -2.5
10. 2 / +2.5
38
@FC1899Barca Nie ma to jak trofea międzynarodowe doliczać jakby Casemiro Kroos Modric grali w jednej reprezentacji iQ200 xD
5
@zodiak_10 Bo ktoś już zaufał pewnej kobiecie i oddałby za nią rękę, a teraz kur.. byłby bez ręki
1
@MESSIah16
O kurde oni byli razem 20 lata, spory szmat czasu
0
@BorzyKrzys Noc jest mloda
0
O i Alcaraz pierwszy set w plecy, jak miło
0
@MesQueUnClub96 jesteś cieniasem, zobacz jak was dupcze, matko święta
2
@NaFazieHitman Zobacz sobie co Neymar robił w Santosie, to jakiś kosmos jaki on miał wachlarz i luz, a mimo wszystko to też nie jest jakaś najgorsza liga
1
No nie mogę jak ten wack kopiuje francuska scenę, z bitami i nawijka, która takie rzeczy robiła 10 lat temu, jeszcze te klipy takie same. Kopia PNL, Hatika, czy Mohy
1
@ElTomas Superbet
1
@Encore Chyba sobie żartujesz, że Antony jest lepszy od Sancho, porównaj sobie ich statystyki, jak Sancho grał w budeslidze
0
@Encore Za chłopa co ma średnie staty w Ajaxie takie pieniądze xDDD
0
Smokowski xD
2
@MESSIah16 On jest kibicem Barcy od małego, gdybym miał grać w jakimś City, a Arsenal chciałby mnie sprowadzić, to bym z buta tam biegł
3
Ivi Lopez w kwalifikacjach do ligi konferencji 4 mecze 4 gole 3 asysty, a w Ekstraklasie 4 mecze 1 gol, widać że w Europie cieniasy grają, a nasza liga weszła na wyższy poziom
0
@Emhyr 12, w Madrycie miał 7
0
@masq To nieźle xD
1
@Encore Flop Sancho spaw do ławy
0
Diego Carlos przeszedł za gruby hajs i już może do końca sezonu nie zagrać
3
@NeKenI Mam na myśli wysokość, chyba logiczne xD Mam mały i sie rozkładam gdzieś z tyłu, tyle
3
@NeKenI Chłopie a co za różnica, czy będę miał krzesełko i dwa ręczniki z kocem normalnie położone, czy zakryte 50 centrymetrowym płotkiem żeby mi piach nie sypał?
Mówisz o skrajnych przypadkach.
29
@NeKenI Nie mam problemu żeby ktoś kawałek miejsca ogrodził, natomiast nie szanuje jak ktoś kilka metrów kwadratowych zajmuje jakby był na prywatnej posesji
0
@Cule1234 Hahaha dostał kasę za zerwanie kontraktu i teraz mu jeszcze tamci więcej dali xD
0
@HighestInTheRoom Oj na Islandii nie jest tak kolorowo jak się wydaje, ogromne koszta zakwaterowania, depresyjny klimat cały rok, ciągle zawieruchy i o pracę dla obcych nie jest tak łatwo. To już wole Belgię, bądź właśnie Danie/Norwegie
5
@Rl9k1nG Coraz bardziej nie chce mi się jechać tam na zarobek, obrzydliwy kraj
6
@Hosh 3 minuty w powietrzu to nie przelewki, zgoda