0

@MesQueUnClub96 Tylko Ty nie masz sensownych argumentów tylko piszesz swoje przemyślenia na poziomie feministki

4

@MesQueUnClub96 Hahahahaha, jak zwykle jak Siurkacz przegrywa to rywal zagrał fenomenalnie xD

2

@Patrykl145 Prędzej we Wrocławiu

1

@takisobiektos Odpadnięcie w pierwszej rundzie Cincinnati to nie sukces

0

@MesQueUnClub96 Wszystko twoja wina

0


Dekadę temu to był rap

0

@MesQueUnClub96 Mówiłeś, że jak trafi na zdrową to przegra, trzymaj się jednej wersji młody

0

@MesQueUnClub96 Znowu farmazon puściłeś :)

0

@adi7adi8 Dzisiaj robi co chce z Azarenka

3

@Encore Jak oglądam mecze Lazio to on się niczym nie wyróżnia szczególnym, ale i tak będzie najlepszy w środku pola z Eriksenem

0

Siurkacz w formie xD
A Raducanu na luziku i gituwa

0

@MesQueUnClub96 Dlaczego? Raducanu gniecie.
Raducanu 6:0 i 3:0 jak tam xD

1

@Rust_Cohle Zgadzam się, jedno z gorszych piw jakie piłem

4

@Janas11224 Niech z Tobą składa księżniczka..

0

@MesQueUnClub96 jak tam Siurkacz
Raducanu 6:0 jak cos w 1 secie, Azarenka też chora?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12094297#comment-12094604

0

1

@Criss18Barca 4/6 piwek zazwyczaj

2

@Kessie Wystarczy spojrzeć na kobiety na rynku matrymonialnym w naszym kraju, to jest dramat xD
Wloszki, hiszpanki i P0lki, czemu mnie to nie dziwi xD No i Korea Południowa, najbardziej roszczeniowe kobiety w tych krajach

0

@Emhyr Nie wymagasz za dużo od sociali Barcy?

1

@Luciano99 Twój po Twoim urodzeniu zaczął pić, więc bym tak nie cwaniakowal xD
W sumie mój też, więc remis

1

Urodziłem się płacząc, ale umrę śmiejąc się

0

@pander110
1. True Detective 1 sezon
2. Bankowa gra
3. Banshee

18

@Kgorecki2500 Hahahaha, jaki ten świat jest durny xD Facet biały, który ma lepsze predyspozycje, lepiej będzie się spisywał na froncie jest odrzucony przez "równość" xD Przecież to kur.. jest czysty rasizm

0

@Uukasz_93 Boras zawarł pakt z diabłem i illuminati

0

@PJ1985 A wiesz, że Perez sprzedał wszystkie prawa telewizyjne żeby kupić gwiazdeczki? I wiesz, że wtedy pomógł mu ten sam chłop, który teraz pomógł Barcelonie?

2

@MesQueUnClub96 Nawet Xavi mówił bodajże, że Schoels to najlepszy pomocnik na świecie.
Poza tym jak Ty możesz pamiętać jego grę xD

1

@hayek Haha, ten Sancho to ogor przepotezny, ale weźmy też pod uwagę fakt, że kto przechodzi do United nagle nie potrafi grać w piłkę xD

1

@Coutinho007 Borek pewnie musiał dom sprzedać żeby sobie go kupić

3

https://x.com/StanKolesiostwa/status/1559845695888261123
Maja Staśko pewnie musiała poczuć potężny ból w tylnej części ciała patrząc na Borasa z dwoma sikorami

12

@Ojciec5tkidzieci Smutne, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?