1

@Keson Dokładnie, straszna mizeria, znowu Inter z Milanem będą się bić jak tak dalej pójdzie. To jest ta sama gra Juve co z tamtego sezonu. No ale dajmy im chwilę czasu

6

@Encore A Bruno i Sancho po ile tam asyst i goli mają? :D

0

Juventus kolejny sezon z meczeniem buły, masakra xD 1/8 w LM i walka o top4 w lidze

7

@FC1899Barca Najlepszy serial xD

1

Uu Griezmann z golem

0

@Rust_Cohle W końcu gra w Juve, nic dziwnego

6

@Cule1234 Wkopani w CVC i brak rejestracji, iQ200 Tebasa

0

Chiesa ma rozwalone więzadła, że taka przerwa?

1

No obiecujaca połowa Napoli, totalna dominacja

1

Gruzin z brameczka, nieźle

1

@MateuszJrk Mecz oglądasz? Do tej pory nie istnieli

4

Czyli Napoli kupon Ci spier.. nigdy się nie zestarzeje xD

1

@HighestInTheRoom Klasyczne Napoli

2

Verona jest dramatyczna, 16 procent posiadania piłki 0 sytuacji bramkowych xD

0

@mat32 Nigeryjski szaman

0

@BaroPodertos

oby już w najbliższy weekend

0

Osimhenowi się Morata już włączył

8

@tomek8756 Każdy już zna

0

@Encore Raczej tak. Inter Juve Milan Roma, tak to widzę

0

Ale że w Napoli na lewej gra jakiś Gruzin, ciekawe. W ogóle w tym składzie różnorodność niesamowita, to jebn.. xD

3

Jezu zasypiam na tym meczu Basków, nudy potworne

0

@Encore Antony to nie strona Sancho? Chyba za słaby Angol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Adamski69 Jedynie rozumiem ten hajs wydany na Martiala i Bruno, reszta porażka xD

1

@P33ck Tottenham? Hehehe

0

@zadafcb Nic dziwnego, próbuja uciec z tego kraju na wszystkie możliwe sposoby

4

1

@mateusz1989VeB Giroud? Top

0

@DonMatteo901 Jeszcze frajerzy kupują OF gdzie wysyła zdjęcia w ubraniach xDDD

0

@Rust_Cohle Superbet, podobno fajne promki mają to ogarnę sobie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?