Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle 100 procent od pierwszej wpłaty
0
https://zapodaj.net/images/d93e2796292a4.jpg
Wytłumaczy mi ktoś jak to działa i ile muszę wpłacić żeby w 100 procentach bonus dostać?
2
@Emhyr Ło no i ładnie
0
@Emhyr Ostatnio grałeś kogoś celne strzały, weszło? :)
7
@PatrychoO Neymar szef :D
0
@michal26 Tam 10 procent wilgotności, a w takim Dubaju 40 stopni i 50 procent xD Współczuję zawodnikom podczas mundialu, mogą być niespodzianki grube
1
@PatrychoO Neymar lajkuje? Z tym popchnieciem trochę nad wyraz, po prostu przeszedł xD
1
@michal26 Tam ktoś mieszka? XD
1
@Kapitan hawk U mnie do czwartku ciągle 31 stopni, teraz robiłem na działce to cieknie z człowieka masakrycznie
5
@Dieselzor Kumpel z tą apka za 6.6 tankował ostatnio, ale ja jestem burżujem i nie instaluje tego xD
9
@mateusz1989VeB Ronaldo przyzna się do błędu? Dobre xD
3
@Kgorecki2500 Odpuść sobie ten Bayern i City, śmieszne kursy. Szczególnie Newcastle to solidny zespół i czuje urwany punkcik
0
0
@gmdfk Wiesz kupon za dwójkę i człowiek jeszcze nie jest przyzwyczajony do tej opcji, ale już będę miał na uwadze :D
0
@Ogorinho1974 Masakra, ale na Basel też się w ostatnich dwóch latach nacinalem często, tam tylko overy
4
@PatrykBarca Varane w ostatnich dwóch sezonach w Realu już grał jak przeciętniak
1
@HighestInTheRoom Tak czy siak mieli 2:0 i Wdowiak 3 sety zmarnował, ale demon ekstraklasy czuwa nad człowiekiem, już pokarało na starcie
0
Pierwszy weekend nowego sezonu i już wiadomo, że nie warto.
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjI2MjY5NzMwMToq5KI6OGNZvQJIiDU%3D
0
@MesQueUnClub96 Raków wcześniej nie wszedł to dlatego :)
0
@xDoMinO26x A uwalili kupon na 650 zeta. Dobrze że na drugim Porto jeszcze nie weszło, bo by wisieli ponad kafla
0
Raków to najgorsza drużyna na świecie obok Leverkusen
0
Mr hamburger na boisku
5
Bramkarz Almerii to jakiś kozak konkretny
2
@Oskar00 Dla mnie fajnie grał w 1 połowie
2
@VeB10Ronnie Dziwnie piszesz Arteta*
0
@Rust_Cohle Hahaha, spokojnie czekam na mecz z Wiśniami
1
Ale ten Real ciśnie, bramkarz dzień konia
0
O kurde, ale to leciało, mocna ta Almeria
0
@Vebrol W Arsenalu też od dawna bieda z nimi xD
1
Niezły ten Czumeni