0

@Rust_Cohle 100 procent od pierwszej wpłaty

0

https://zapodaj.net/images/d93e2796292a4.jpg
Wytłumaczy mi ktoś jak to działa i ile muszę wpłacić żeby w 100 procentach bonus dostać?

2

@Emhyr Ło no i ładnie

0

@Emhyr Ostatnio grałeś kogoś celne strzały, weszło? :)

7

@PatrychoO Neymar szef :D

0

@michal26 Tam 10 procent wilgotności, a w takim Dubaju 40 stopni i 50 procent xD Współczuję zawodnikom podczas mundialu, mogą być niespodzianki grube

1

@PatrychoO Neymar lajkuje? Z tym popchnieciem trochę nad wyraz, po prostu przeszedł xD

1

@michal26 Tam ktoś mieszka? XD

1

@Kapitan hawk U mnie do czwartku ciągle 31 stopni, teraz robiłem na działce to cieknie z człowieka masakrycznie

5

@Dieselzor Kumpel z tą apka za 6.6 tankował ostatnio, ale ja jestem burżujem i nie instaluje tego xD

9

@mateusz1989VeB Ronaldo przyzna się do błędu? Dobre xD

3

@Kgorecki2500 Odpuść sobie ten Bayern i City, śmieszne kursy. Szczególnie Newcastle to solidny zespół i czuje urwany punkcik

0

Potężnie gość przylutował z Brest

0

@gmdfk Wiesz kupon za dwójkę i człowiek jeszcze nie jest przyzwyczajony do tej opcji, ale już będę miał na uwadze :D

0

@Ogorinho1974 Masakra, ale na Basel też się w ostatnich dwóch latach nacinalem często, tam tylko overy

4

@PatrykBarca Varane w ostatnich dwóch sezonach w Realu już grał jak przeciętniak

1

@HighestInTheRoom Tak czy siak mieli 2:0 i Wdowiak 3 sety zmarnował, ale demon ekstraklasy czuwa nad człowiekiem, już pokarało na starcie

0

Pierwszy weekend nowego sezonu i już wiadomo, że nie warto.
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjI2MjY5NzMwMToq5KI6OGNZvQJIiDU%3D


0

@MesQueUnClub96 Raków wcześniej nie wszedł to dlatego :)

0

@xDoMinO26x A uwalili kupon na 650 zeta. Dobrze że na drugim Porto jeszcze nie weszło, bo by wisieli ponad kafla

0

Raków to najgorsza drużyna na świecie obok Leverkusen

0

Mr hamburger na boisku

5

Bramkarz Almerii to jakiś kozak konkretny

2

@Oskar00 Dla mnie fajnie grał w 1 połowie

2

@VeB10Ronnie Dziwnie piszesz Arteta*

0

@Rust_Cohle Hahaha, spokojnie czekam na mecz z Wiśniami

1

Ale ten Real ciśnie, bramkarz dzień konia

0

O kurde, ale to leciało, mocna ta Almeria

0

@Vebrol W Arsenalu też od dawna bieda z nimi xD

1

Niezły ten Czumeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?