Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle
1. 1, +2.5
2. X, -2.5
3. X, -2.5
4. 1, +2.5
5. 1, +2.5
6. X, -2.5
7. 2, +2.5
8. 2, -2.5
9. X, -2.5
10. 1, -2.5
0
Oj Kyrgios w opałach
0
@Rl9k1nG No i robi show konkretne dla widowni, team Kyrgios
7
@tobiasson92 W Polsce jak w lesie, co ja mówię, jak w chlewie
2
@MesQueUnClub96 Kyrgios dopiero się zaczął
5
@ObiwanKenobi Jakie niemieckie nazwiska "Rachid" i "Adbullahi"
Ok teraz doczytałem, że też z Ukrainy uciekli
3
@Emhyr Historia Twojego starego przy wigilijnym stole
3
@FCB24 Mi tam pasuje, w lato człowiekowi nie chce się siedzieć w chacie codziennie
7
https://static.fangol.pl/content/3/d/9/3d994c1b24c70f5a2a4190a9a4930720-598.png
Idealne koszulki dla ogórka angielskiego
2
@FCB24 Dadzą Benzemie na bank za gole w fazie pucharowej LM
3
@Image Spoko bardzo, w końcu Tibo doceniony
0
@NeKenI No ta u Twojej siorki xD
0
@NeKenI Twoja siorka, buziaki
9
@Emhyr Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny ale zarazem lubiący pokazać złoty perłowy pazur, kopalnia pomysłów, naszpikowany ekspresyjnym wyrażaniem siebie twórca
A Ci po lewo to jakieś pionki
4
@Kessie "Wyciagaj telefon, nagramy filmik, ja przyloze butelkę do głowy gowniakowi i będę udawała, że z kimś rozmawiam, a Ty to nagrasz"
1
@FC1899Barca Maradona pięknie wleciał
2
@Vebrol Komunikat zaraz będzie, że Dembele ma połamane żebra i nos
0
@MesQueUnClub96 Kyrgios go zmiecie
0
@Piorun To z tamtego sezonu xD
1
@MesQueUnClub96 Uchronił Cię przed kompromitacja, ale w następnej rundzie leci
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/NOLCyyXhelX0E9dEi6G4p2ZYtAvXoEUQ.jpeg
Krótka piłka
0
@BorzyKrzys Spokojnie kolejarz xDD
1
@MesQueUnClub96 Na US Open pewnie odcisk na palcu będzie
0
Świątek się skończyła widzę
1
@MesQueUnClub96 Na Wimbledonie też miał i w Waszyngtonie
0
Siurkacz przegrywa 1 seta z Ramosem xDD
3
@MesQueUnClub96 Siurkacz na dziurkę jednak?
0
Jaki cienias z tego Hurkacza xD Przełamany w 1 gemie
1
Sporo wiary na prezentacji Isco
8
Jeżeli jakaś Julka, feministka, czy inna niedźwiedzica wam powie, że mężczyźni są bee, piekło kobiet, bycie facetem jest łatwiejsze i będzie mówiła inne nieprawdziwe rzeczy, to pokażcie jej ten filmik