1

@Rust_Cohle
1. 1, +2.5
2. X, -2.5
3. X, -2.5
4. 1, +2.5
5. 1, +2.5
6. X, -2.5
7. 2, +2.5
8. 2, -2.5
9. X, -2.5
10. 1, -2.5

0

Oj Kyrgios w opałach

0

@Rl9k1nG No i robi show konkretne dla widowni, team Kyrgios

7

@tobiasson92 W Polsce jak w lesie, co ja mówię, jak w chlewie

2

@MesQueUnClub96 Kyrgios dopiero się zaczął

5

@ObiwanKenobi Jakie niemieckie nazwiska "Rachid" i "Adbullahi"
Ok teraz doczytałem, że też z Ukrainy uciekli

3

@Emhyr Historia Twojego starego przy wigilijnym stole

3

@FCB24 Mi tam pasuje, w lato człowiekowi nie chce się siedzieć w chacie codziennie

7

2

@FCB24 Dadzą Benzemie na bank za gole w fazie pucharowej LM

3

@Image Spoko bardzo, w końcu Tibo doceniony

0

@NeKenI No ta u Twojej siorki xD

0

@NeKenI Twoja siorka, buziaki

9

@Emhyr Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny ale zarazem lubiący pokazać złoty perłowy pazur, kopalnia pomysłów, naszpikowany ekspresyjnym wyrażaniem siebie twórca

A Ci po lewo to jakieś pionki

4

@Kessie "Wyciagaj telefon, nagramy filmik, ja przyloze butelkę do głowy gowniakowi i będę udawała, że z kimś rozmawiam, a Ty to nagrasz"

1

@FC1899Barca Maradona pięknie wleciał

2

@Vebrol Komunikat zaraz będzie, że Dembele ma połamane żebra i nos

0

@MesQueUnClub96 Kyrgios go zmiecie

0

@Piorun To z tamtego sezonu xD

1

@MesQueUnClub96 Uchronił Cię przed kompromitacja, ale w następnej rundzie leci

0

@BorzyKrzys Spokojnie kolejarz xDD

1

@MesQueUnClub96 Na US Open pewnie odcisk na palcu będzie

0

Świątek się skończyła widzę

1

@MesQueUnClub96 Na Wimbledonie też miał i w Waszyngtonie

0

Siurkacz przegrywa 1 seta z Ramosem xDD

3

@MesQueUnClub96 Siurkacz na dziurkę jednak?

0

Jaki cienias z tego Hurkacza xD Przełamany w 1 gemie

1


Sporo wiary na prezentacji Isco

8

Jeżeli jakaś Julka, feministka, czy inna niedźwiedzica wam powie, że mężczyźni są bee, piekło kobiet, bycie facetem jest łatwiejsze i będzie mówiła inne nieprawdziwe rzeczy, to pokażcie jej ten filmik

i kończcie rozmowę. No ewentualnie możecie jeszcze powiedzieć, że gdyby nie mężczyźni to dalej żyłaby bez prądu i nikt nie musiałby jej głupot w internecie czytać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?