Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kurde Kijów miał być zajęty w tydzień, a tu Ukraina nawala na Krym, co się dzieje
0
@MesQueUnClub96 Nie każdy musi myśleć benkiem żeby się przy takiej lasce 10/10 stresować
Ty w sumie masz pewnie duże doświadczenie z kobietami, więc może masz rację
5
@FC1899Barca Był w stanie normalnie mówić przy takiej rakiecie?
Mourinho służą Włochy, zawsze taki blady w tej Anglii był jak dziadziuś, a tu wymlodzial po roku w Rzymie
0
@Sulimo Wziąłem 50 kg po 4 złote za 1 kg, elo
0
@JimMorrisonFCB Wziąłem Sake i Jesusa, żałuję że nie postawiłem na Salibe, a miałem brać
0
@JimMorrisonFCB Człowiek się na flopy z United nabrał to trzeba było działać
0
@kiper09 Tak samo, wleciala dzika karta, 59 w 1 kolejce
1
@Emhyr Kluby nie chcą sprzedawać swoich najlepszych zawodników do rywali z lidze więc są drogie, proste
0
@Jonyx Na fortunie rozwiń zakładkę piłka nożna i zjedz na dół
0
@HighestInTheRoom 20, na Liverpool 4 na City 1.55
1
Kurs na wygraną Barcy w lidze 2.35, sprzedawajcie mieszkania, bierzcie kredyty i atakujcie
0
@MesQueUnClub96 No i gdzie sobie te pałeczki wsadza?
0
Jak Xavi będzie robił mizerne wyniki po takim okienku to mu współczuję mocno xD
0
@Kidd United od odejścia Fergusona jest źle zarządzane, co mnie wcale nie smuci. Dobrze że chociaż ten Liverpool tego Kloppa zatrudnił, bo by 5 lig z rzędu jeszcze wygrali xD
Ja sadze, że przy tej ławce City Guardiola nie da rady wygrać ligi, strasznie biednie to wygląda.
0
@VeB10Ronnie Ten po 1 meczu ocenia już Haalanda w lidze xDD Może i wygrali 4 ligi w 5 lat, ale ile przy tym pieniędzy wydali to ich, w dodatku w tamtym sezonie walczyli o ligę do ostatnich minut ostatniej kolejki. W Hiszpanii, we Włoszech niby jak wygląda sytuacja? Barca - Real, raz na 10 lat włączy się Atletico, we Włoszech nie licząc ostatnich dwóch sezonow Juve (chyba najbardziej wyrównana liga na ten moment), we Francji wiadomo PSG, a w niemieckiej? Przed sezonem można wręczać puchar Bayernowi
0
@mokrychlopiec Lige wezmą, w LM pewnie ostro w łeb od kogoś dostaną
0
Karny Depaya przeciwko Nicei, jeden z najladniej strzelonych karnych w historii
0
@Herato Nie da się złożyć najlepszej 11 obiektywnie, Busquets to najlepszy DM XXI wieku, bardziej Zidan w miejsce Xaviego/Iniesty.
1
@Transu96 Albo chociaż mniejszego od jego :)
2
@Ojciec5tkidzieci @Kusco15 jak tam, też podzielasz zdanie Twojego informatora?
0
@Shapiro A jakie miałby palić, pachnące fiołkami?
7
@Herato Ja tam się nie przejmuje i tak nie dożyje do emerytury xD
1
Nie no kozacka jest ta cieszynka Neymara
Idealna pod jego pajacowanie xD
0
@MateuszQ Weź mu takiego syfu nie polecaj
0
@Encore Uwielbiasz, gdy ciocia wpada w odwiedziny?
0
@Encore Na co zachorowałeś?
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/Bgl2vAulNAQhIKSP8ZFdfAyuqf5FrEYM.jpg
"Też bym się zabił gdybym był nieszczęsliwy w najszęśliwszym kraju świata"
7
@Melvin Chłop jest z góry nastawiony wrogo do takiej osoby jak Mentzen to po co ma czytać jak można głupotę napisać
0
@FC1899Barca Szkoda, że tak późno się obudził i wcześniej przedłużył umowę z Bayernem :)
0
@TheNekro94 No ale to tak jakbyś Ty do Japonii miał się przeprowadzić, kto by chciał lecieć z Ameryki do Polski i uczyć się polskiego, tym bardziej że obok nas są dużo bogatsze kraje jak Niemcy, Francja itp :) Normalne, że Polacy emigrowali do Ameryki jak ten kraj był jeszcze bardzo wygodny do życia i wspaniały. W wielu Stanach koszty mieszkań są nie do przyjęcia dla ludzi, nie tylko Nowy Jork.