4

Ramsdale; White, Saliba, Gabriel, Zinchenko; Partey, Xhaka; Saka, Ødegaard, Martinelli; Jesus.

Bez niespodzianek w Arsenalu

1

@Encore Grealish xD

1

@MesQueUnClub96 16:00 Arsenal
17:00 odpalane na kompie Monaco z Rennes
18:30 Milan Udine
21:00 Barca na kompie i PSG w TV

0

@bartas97 Tego Bernardo wywal, bo on z ławki będzie wchodził, albo wcale dopóki kwestia jego zostania się nie rozwiąże

0

@bartas97 Grealisha o ile 3 z City nie masz, albo Zahe

2

@bartas97 Naprawdę kupiłeś Coutinho za 7 do fantasy?

1

@Rust_Cohle Za czyszczenie punktów w fantasy nie dają niestety xD

0

@Rust_Cohle Dokładnie, od kilku sezonów nie da się patrzeć na ich grę xD

0

@Commandement Nigdy za nimi nie przepadałem, oby spadli

2

Brawo Aston.

1

Usunęli 10 % kody na Zalando?

0

@FC1899Barca Ciekawe jaki Davies ma czas na 100m

1

@DaPidejpi Widzisz tyle obserwujesz i wyciągasz wniosków, a dalej nie wiesz kiedy pisze poważnie, a kiedy nie. Będę zaznaczał następnym razem dla Ciebie specjalnie xD

0

@DaPidejpi Damian i Alicja? Ładnie Ci to forum zryło łeb detektywie xD
No tak Ty przypadkiem konta usuwasz, skąd to moje zdziwienie

2

@Criss18Barca Prawdziwy kibic ogląda na strumyku

0

@BorzyKrzys A potem przytulił kolegę

4

Haha typy porównują statystyki z premier league i ligi francuskiej, nie mam siły xD Jak Neymar przeszedł to było "nikogo nie interesują jego liczby w lidze farmerskiej", a teraz zrównują do najsilniejszej ligi ja xD

0

@Rust_Cohle Ale tam na lewej nie ma kto grać za Grealisha, a w tym sezonie się odkuje coś vzuje

2

Dobra wysyłajcie swoje kuponiki na dzisiaj, zobaczymy co tam zmajstrowaliscie ciekawego

1

@Survier Mi się podoba, że w końcu ktoś poza Ronaldo i Messim będzie wygrywał ZP. :D Zawsze się śmiałem jak czytałem gdzieś wywiad z Benzema kilka lat temu, który mówił, że wierzy w wygranie ZP, a w tym roku w takim wieku mu się to uda

1

@Survier Przecież Messi nawet indywidualnie odstawał od reszty. Co to za statystyki w lidze ogórkowej? Hattrick asyst przeciwko jakimś pastuchom i to by było na tyle? Benzema indywidualnie miał top sezon i będzie to sprawiedliwie wygrana nagroda.

0

@VeB 1899 Ja nie jestem kibicem Barsy, ale sobie włączę dla Lewusa

0

@Vebrol Raczej wątpię, jest w top30, top 10 nie powącha nawet

12

Ronaldo w nominacji do ZP, a Messiego brak xD A ludzie się tu śmieją z maszyny :)

0

@urbie999 O tego nie wiedziałem, to faktycznie może być grubo. Liverpool ma Nuneza, City Haalanda, ciekawe gdzie pójdzie. Wojna między Barca/Realem/PSG?

0

Ten Moukoko za sezon/dwa pewnie pójdzie z Borussi za 100 baniek jak nie lepiej

1

@Rust_Cohle Haha, no ten atak potężny
https://zapodaj.net/images/5fbd3fb587ee2.jpg
Za dwie kolejki wstawiam Grealisha za Eriksena i Sake za Diaza xD

0

Nie no 5 meczy angielskiej ligi o tej samej godzinie 16, kto to tak spier.. Chociaż Milan człowiek obejrzy, a PSG i Barse na dwóch ekranach

0

@Kengo Użyłem karty nawet do zmiany całego składu xD

1

Kyrgios 1:1 z Hurkaczem, dobry mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?