Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/3jNQ8bHid9xLjOKQ17NlhIEgbcXR3O5f.jpg
Nie widzę żadnego problemu
0
@taris Czyli nie ruszy i nie zapłaci
33
@Janiama W zasadzie to nie grałeś przez to, że byłeś słaby, a nie przez dyrektorów, czy trenerów xD
1
@Rust_Cohle Tak i droga w dodatku, matula szczęśliwa nie była
3
@Rust_Cohle Kopiąc piłkę lekarska prędzej sam sobie zrobisz krzywdę niż ona poleci w czyjąś głowę xD
1
@GeneralXavi Niestety raz kopnąłem dziewczynie w twarz, która nosiła aparat i trzeba było dentystę opłacić xD
6
@MesQueUnClub96 Czyli dzisiaj dostanie w łeb od Ramosa
3
@DonAndresFCB https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1QuqTZFkLi8y6mYZjg3CY9OzZi7cl9Mr.jpg
0
@alone49 Sama to potwierdziła kiedyś na wykopie sobie poszukaj. Jak napiszesz jej o Berlinie gdziekolwiek to zaraz bana dostaniesz xD
4
@hayek Są i to wielu, a jeszcze większa beka z frajerów, którzy kupują OF tej Mrs.Honey w ubraniach, która oddawała się za parę ojro Arabom, Turkom i Niemcom xD
3
Była prostytutka z Berlina Mrs. Honey w walce ze Staśko, nie wytrzymie xD
1
@Danny Gaucho Przecież to był sarkazm w kierunku ludzi, którym tyłek pęka, bo Real wygrał. Ja rozumiem napisać jakiś post z niezadowoleniem, że największy rywal wygrał, ale tu się wylewa frustracja i zezwierzęcenie czasami i to samo tyczy sie ludzi po drugiej stronie barykady, którzy prowokuja
0
@Vebrol Jak mam się zachowywać jak małpa z zoo, to chyba nie chce doświadczać xD
0
@Czajka90 Nie no wczoraj tak się schlalem, że jeszcze czuje dziś xD
5
Dobra dajcie już weekend i Arsenal, bo tego jęczenia o jakiś pucharek, który chyba tylko obchodzi kibiców Realu i Barcelony nie da się czytać xD
0
@daniel32778 Pewnie od Polaka jakiegoś xD
3
Saint Maximin podarował Rolexa jednemu z kibicow na lotnisku i tam pełna kulturka. W Polsce pewnie gdyby Lewandowski wyciągnął omegę dla bezdomnych, czy timexa to by się wszyscy rzucili i pobili. Musieliby wzywać dwie jednostki policyjne taka cebula.
https://m.fangol.pl/view/341131/saint-maximin-podarowal
10
@Encore Dembele truchtem, a De Jong film gaz
3
@Piorun Co to za głos, Puć przejdź mutacje
0
@jordus100 Nie jestem wierzący na dobrą sprawę, więc mi nie wyjeżdżaj z chrześcijaństwem xD Po drugie ilość mordów, ataków terrorystych, zamachów w Europie na tle religijnym ze strony Islamistów w ostatnich latach jest druzgocącą.
9
@Kgorecki2500 Dlatego NIE dla islamistów w Europie @Eto'o9 R10 to te stereotypy o których pisałeś?
6
De Jong crack
0
No i łatwe Monaco
0
@Rust_Cohle Haha, ale szef. Essa. @MesQueUnClub96 jak tam się plecy ogląda???
1
@MesQueUnClub96 Za dużo punktów zdobylem i ciężko zliczyć
1
@MesQueUnClub96 2009
0
O Boże ale nostalgia na Polsat Sport premium xDD
Ronaldinho brameczka przeciwko United, ez
0
@Rust_Cohle Frajerzy z Węgier mi kupon uwala
1
@Sulimo Pozdro dla tych co pamiętają biała aurę na plu i serwery z channelami "full", a od rana "busy"
4
@DLFCB Chad