4

0

@taris Czyli nie ruszy i nie zapłaci

33

@Janiama W zasadzie to nie grałeś przez to, że byłeś słaby, a nie przez dyrektorów, czy trenerów xD

1

@Rust_Cohle Tak i droga w dodatku, matula szczęśliwa nie była

3

@Rust_Cohle Kopiąc piłkę lekarska prędzej sam sobie zrobisz krzywdę niż ona poleci w czyjąś głowę xD

1

@GeneralXavi Niestety raz kopnąłem dziewczynie w twarz, która nosiła aparat i trzeba było dentystę opłacić xD

6

@MesQueUnClub96 Czyli dzisiaj dostanie w łeb od Ramosa

0

@alone49 Sama to potwierdziła kiedyś na wykopie sobie poszukaj. Jak napiszesz jej o Berlinie gdziekolwiek to zaraz bana dostaniesz xD

4

@hayek Są i to wielu, a jeszcze większa beka z frajerów, którzy kupują OF tej Mrs.Honey w ubraniach, która oddawała się za parę ojro Arabom, Turkom i Niemcom xD

3

Była prostytutka z Berlina Mrs. Honey w walce ze Staśko, nie wytrzymie xD

1

@Danny Gaucho Przecież to był sarkazm w kierunku ludzi, którym tyłek pęka, bo Real wygrał. Ja rozumiem napisać jakiś post z niezadowoleniem, że największy rywal wygrał, ale tu się wylewa frustracja i zezwierzęcenie czasami i to samo tyczy sie ludzi po drugiej stronie barykady, którzy prowokuja

0

@Vebrol Jak mam się zachowywać jak małpa z zoo, to chyba nie chce doświadczać xD

0

@Czajka90 Nie no wczoraj tak się schlalem, że jeszcze czuje dziś xD

5

Dobra dajcie już weekend i Arsenal, bo tego jęczenia o jakiś pucharek, który chyba tylko obchodzi kibiców Realu i Barcelony nie da się czytać xD

0

@daniel32778 Pewnie od Polaka jakiegoś xD

3

Saint Maximin podarował Rolexa jednemu z kibicow na lotnisku i tam pełna kulturka. W Polsce pewnie gdyby Lewandowski wyciągnął omegę dla bezdomnych, czy timexa to by się wszyscy rzucili i pobili. Musieliby wzywać dwie jednostki policyjne taka cebula.

https://m.fangol.pl/view/341131/saint-maximin-podarowal

10

@Encore Dembele truchtem, a De Jong film gaz

3

@Piorun Co to za głos, Puć przejdź mutacje

0

@jordus100 Nie jestem wierzący na dobrą sprawę, więc mi nie wyjeżdżaj z chrześcijaństwem xD Po drugie ilość mordów, ataków terrorystych, zamachów w Europie na tle religijnym ze strony Islamistów w ostatnich latach jest druzgocącą.

9

@Kgorecki2500 Dlatego NIE dla islamistów w Europie @Eto'o9 R10 to te stereotypy o których pisałeś?

6

De Jong crack

0

No i łatwe Monaco

0

@Rust_Cohle Haha, ale szef. Essa. @MesQueUnClub96 jak tam się plecy ogląda???

1

@MesQueUnClub96 Za dużo punktów zdobylem i ciężko zliczyć

1

0

O Boże ale nostalgia na Polsat Sport premium xDD
Ronaldinho brameczka przeciwko United, ez

0

@Rust_Cohle Frajerzy z Węgier mi kupon uwala

1

@Sulimo Pozdro dla tych co pamiętają biała aurę na plu i serwery z channelami "full", a od rana "busy"

4

@DLFCB Chad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?