Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Joe_Pesci PiS i wywalanie pieniędzy w błoto, oraz robienie przekrętów? Nowe, nie znałem xD
0
@Kinginiesta Powiem Ci, że nawet i do Polski, bo tam są sami, a koszty życia w Nowym Jorku są nie do zniesienia i jak mają mieć podobnie co tutaj to wola wrócić do kraju gdzie mają rodzinę, i znajomych
1
@Lionel_Messi10 Planowana18;30, nie wiem gdzie będzie leciał mecz, ja na strumyku obejrze
0
@DamianBarcaCule Niech dalej tak głosują, już z tej Ameryczki ludzie uciekają :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dzisiaj starcie dwóch pięknych tenisistek, Giorgi vs Raducanu, trzeba obejrzeć
0
Awans Monaco, czy PSV dzisiaj?
0
@arasz1819 Każdy wie, że jesteś fanem Ronaldo tylko udajesz gita na stronie :)
1
@AnnaMarianna Wystarczy taka jak Natalka Portman
2
@Kessie Dwa słowa przychodzą do głowy
0
@Emhyr I ban na Rambli za słowo czarny, o murzynie już nie wspomnę xD
1
@DonAndresFCB Chłopie ja jestem kibicem Arsenalu
5
@Pawel13sz Gratis to uczciwa cena
2
Dzisiejszy mood
https://i1.jbzd.com.pl/comments/2022/08/normal/9tPIVhopnENB7HiyNpyEC2nKXH5NyCs2.jpeg
0
@Encore Gwardia BOR nie śpi, zwazka na słowa, bo widząc chłopaczków w bluzie BOR będziesz się kitral za winklami
0
Poznański uliczniak z blokowisk niejaki "raper" Palec skonfrontował się słownie nie z kim innym jak z kolejnym youtuberem Boxdelem, BOR zaczęło rozliczać konkretne postacie pl rap sceny, uważajcie na ulicy i kupcie kamizelki kuloodporne, bo rykoszetem z ostrej amunicji możecie oberwać od ludzi pracujących dla Palca
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/7OxrN128cbZQ8vVwYE2grmRGgGTSFYaO.jpg
Taki nasz obraz
2
@lucca87 To jest holenderska myśl szkoleniowa
5
@Pawel13sz Jeszcze jeden minus mam - gra w Juventusie
0
@dziaraka Jaka Ty masz silna psychikę
0
@draxidox Kurde i już bym był połamany :/
22
@sewciu50 Słusznie zrobili.
5
@FC1899Barca Jeszcze Chopin mu przygrywa, wygryw
8
@Pawel13sz Morderca w Barcelonie
1
@paweldunajecfcb Takie jak pewnego malarza
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/AO8PZpU7rzCTcn8wonEj7ys5iJ4r4jcG.mp4
0
@Kidd Mi tam pasuje, byleby jeszcze jakaś Chelsea, czy Tottenham zaczeli przegrywać
1
@Pawel13sz Sądzę, że po prostu mu się najlepiej żyje w Barcelonie i wszystko ma na miejscu, w MLS bariera językowa jest największym problemem pewnie
4
@LS https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/uL4YyNcpFatkndKPl6yl7XXklo7twUGq.jpg taki
14
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/ZKgePOrMuo4f3vn8S7BS2XXLWfj5bTfn.jpg
Rywalizacja wewnętrzna na jaką nie zasługujemy
0
@Encore Na pewno będą jakieś urazy, więc spokojnie zagra tyvh 30 meczy tak czy siak