Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rl9k1nG @MesQueUnClub96 a jak tam Hurkacz, pierwsza runda i na chate spaduwa? :D
0
O przypadek 39 na netflixie, jak ktoś nie oglądał i chce się trochę przestraszyć na noc to polecam
0
Lewy się zaczął?
1
Nieźle Juventus się prezentuje xD Morata im wali 3 gole, ironia
1
Jak Haaland wali dwie na wyjeździe West Hamowi, to ciekawe ile będzie strzelał z Evertonem, czy United u siebie
0
Leszek walczy o spadek jak Legiunia rok temu, trzymam kciuki
0
@Piernikowy Marsylia ma kwas w drużynie niezły
4
@BorzyKrzys Nie przesadzaj, wyglądaja na 40
0
Fabiański 37 lat, a wygląda na 10 lat młodszego
2
@hayek Może by awansowali :)
2
Co ten Guardiola wymyślił, Cancelo z Walkerem w środku pola xD
2
31 stopni, a Guardiola w koszuli i swetrze xD Pachy spocone konkretnie
1
Haaland wygląda mocno ociężale, tylko ja mam takie wrażenie?
2
Czemu ten Grylisz nie gra z ochraniaczami? XD A później nóżki bolą
0
Piękny start United
7
Mam nadzieję, że na długo ta nieudolność United zostanie podtrzymana i się skreśla szybko z walki o Top4
0
Chłop sam wbił gola jaki łeb xD
0
Brighton jak Barca z ogórkami xD
10
Wina Ronaldo co? XD
1
@norbi77 Viaplay udostępnia mecz im po prostu
0
Maszyna ze łba strzeli, tak to widzę
3
@adi7adi8 Kot
0
@Kengo https://zapodaj.net/images/1a241beb02536.jpg teraz będzie dobrze. W następnej kolejce będzie lipa, ale później już git xD
0
@Kengo Tak, wykorzystałem kartę xD
0
@Kengo Miałem Rashforda i Sancho w 1 kolejce, Rashforda już nie ma, ale teraz zastanawiam się kogo za Sancho dać widząc te grę
0
@karieraFCB2 @Rust_Cohle liga La bamby, wejdz na jego profil i poszukaj
0
Hahaha, co za ośmieszanie się. Zazdroszczę tym, którzy Grossa w FPL maja
2
Dobra oczy bolą, lepiej już Lipsk pooglądać, a o 17;30 City
2
Bez Ronaldo United by wygrywało.. a nie jednak nie
1
Nowy sezon stare United xD