2

@Rl9k1nG @MesQueUnClub96 a jak tam Hurkacz, pierwsza runda i na chate spaduwa? :D

0

O przypadek 39 na netflixie, jak ktoś nie oglądał i chce się trochę przestraszyć na noc to polecam

0

Lewy się zaczął?

1

Nieźle Juventus się prezentuje xD Morata im wali 3 gole, ironia

1

Jak Haaland wali dwie na wyjeździe West Hamowi, to ciekawe ile będzie strzelał z Evertonem, czy United u siebie

0

Leszek walczy o spadek jak Legiunia rok temu, trzymam kciuki

0

@Piernikowy Marsylia ma kwas w drużynie niezły

4

@BorzyKrzys Nie przesadzaj, wyglądaja na 40

0

Fabiański 37 lat, a wygląda na 10 lat młodszego

2

@hayek Może by awansowali :)

2

Co ten Guardiola wymyślił, Cancelo z Walkerem w środku pola xD

2

31 stopni, a Guardiola w koszuli i swetrze xD Pachy spocone konkretnie

1

Haaland wygląda mocno ociężale, tylko ja mam takie wrażenie?

2

Czemu ten Grylisz nie gra z ochraniaczami? XD A później nóżki bolą

0

Piękny start United

7

Mam nadzieję, że na długo ta nieudolność United zostanie podtrzymana i się skreśla szybko z walki o Top4

0

Chłop sam wbił gola jaki łeb xD

0

Brighton jak Barca z ogórkami xD

10

Wina Ronaldo co? XD

1

@norbi77 Viaplay udostępnia mecz im po prostu

0

Maszyna ze łba strzeli, tak to widzę

3

@adi7adi8 Kot

0

@Kengo https://zapodaj.net/images/1a241beb02536.jpg teraz będzie dobrze. W następnej kolejce będzie lipa, ale później już git xD

0

@Kengo Tak, wykorzystałem kartę xD

0

@Kengo Miałem Rashforda i Sancho w 1 kolejce, Rashforda już nie ma, ale teraz zastanawiam się kogo za Sancho dać widząc te grę

0

@karieraFCB2 @Rust_Cohle liga La bamby, wejdz na jego profil i poszukaj

0

Hahaha, co za ośmieszanie się. Zazdroszczę tym, którzy Grossa w FPL maja

2

Dobra oczy bolą, lepiej już Lipsk pooglądać, a o 17;30 City

2

Bez Ronaldo United by wygrywało.. a nie jednak nie

1

Nowy sezon stare United xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?