Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Simons w PSV 4 mecze 3 gole 2 asysty
0
@Kgorecki2500 Rożnego niech robią w Celtic jednego
0
Kahn na karuzeli
0
@mateusz1989VeB U Guardioli może tak, Xavi nie ma charyzmy
0
@Rust_Cohle Chelsea Tottenham i
Almerie z Realem
0
@Rust_Cohle Brazylia od 20 lat rozczarowuje na mundialach, jak na moje to oni nie mają charakteru do dojścia chociażby do finału.
Widzę tam Argentynę i kogoś z Europy, zależy jak się ułoży drabinka
1
@Rust_Cohle A w środku Pasketa jakiś będzie grał Casemiro i kto tam jeszcze? Fabinho, Bruno Guimaraes i chyba tyle, z takim środkiem pola może dojdą do 1/4
2
@VegetaPolska Gdybyś się cieszył, to byś nie wylewał frustracji nazywając go pajacem tylko miał to gdzieś xD
4
@kiper09 W lidze hiszpańskiej nie ma już słabych ekip do bicia
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/UC4EakLjffBfuN7oo8GH5deFy2WTt1fL.jpg
Niestety Harry to trochę przegryw
1
@Joe_Pesci Najpiękniejszy!
6
@Rust_Cohle Oglądałem mecz, to chłop wyglądał wczoraj jakby za kare grał, nawet się nie uśmiechnął lekko jak gola strzelił xD
2
@DamianPSV Depay już dogadamy z Juve praktycznie
0
Lewandowski będziesz wracał na kolanach do tego Mynsien i błagał żeby Cię wzięli z powrotem!
4
@P33ck Mourinho top
1
@Emhyr Skończony, 3 mecze 6 goli, 3 asysty xD
0
W La Liga nie ma już słabych drużyn
3
Jesus to zamiata tego Lewandowskiego
3
Skończony Brazol 3 mecze 6 goli 3 asysty
0
Skończony Brazol 3 mecze 5 goli 3 asysty xD
0
Arsenal > Barca
1
Messi trzeci do karnych, szkodan
0
Niezły samobój Monpelie
0
Ten sędzia w meczu PSG beka
0
To niezły Mbappe xD
0
Mbappe karne strzela xDD
5
https://zapodaj.net/images/34a576e6e13e7.jpg
Cudownie to wygląda
0
Okej chociaż jedne ogórki wypadają z walki o Top4, jeszcze tylko gorsza forma Tottenhamu, bądź Chelsea i w końcu Arsenal w LM
0
Tyle na temat United mam do powiedzenia
0
United to by Guardiola nie pomógł