Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Pilka_jest_okragla A ludzie się jaraja Jutgla, który w wieku 23 lat strzelił 3 bramki w lidze belgijskiej i zrobił fajny drybling xD
0
@Janas11224 Baba po 30, która ma małe dziecko powinna mieć bloka na komentowanie rzeczy w internecie
1
@Danny Gaucho Chelsea w 2004/2005 co zrobiła to nie mam pytań jeśli chodzi o defensywę
24
@Essos inPost to Chad wśród firm kurierskich, potem DPD i DHL
5
@Deviler To się jednego nie miało do wszystkich przedmiotów?
2
@escarabajo Dokładnie xD
0
@MesQueUnClub96 No widzisz, a ja znowu z tej kolejki 6.5 punktów, czyli już 13 na koncie, ez
0
@MesQueUnClub96 Aż zaraz policzę z ciekawości xD
1
@Rust_Cohle Chyba się umocniłem na prowadzeniu w typowaniu angielskiej xD
4
@TheNekro94 Przecietniaczka
2
@marcin62 422 km biegu xD Chłop się przekręci jeszcze
0
Stockholm z 2013 roku na netflixie, strasznie dobry melodramat hiszpański, polecam
4
@DonMatteo901 Hahahaha co tu się odwala xD
4
Pięknie Diaz! No i fantasy się kręci
0
Jak tam FPL @Rust_Cohle
1
@Transu96 I Darwina :D
1
@Rust_Cohle Spokojnie jeszcze wygrają xD
0
@Colon Pełna zgoda, polecam archiwalne mecze pooglądać z jego udziałem, coś niezwykłego
4
@Encore asysta też piękna
0
@macio_944 Jak nikt nie pamiętam jak każdy pamięta, kto ma więcej niż 16 lat xD Zobacz gdzie był Liverpool przed Kloppem, co roku sie liczą o wszystko, zwykle brednie
2
@macio_944 Tylko przegrywali mistrzostwo o 1 punkt bodajże dwa razy z City i dwa razy z Realem w finale LM byli
0
@Vebrol Nie ma lekko :D Ale chociaż fajna piłeczkę grają zawsze
1
Mocny Liverpool, jeszcze za tydzień od United na łeb dostaną xD
2
@Encore Po mundialu komentator mówił
1
@Vebrol Napoli
0
Drukarka już pod Juve, dawno nie było
1
@jedrek7000 Mi brakuje Liverpool i dwie bramki w drugiej holenderskiej.. a tu już 60 min
7
@ZwyklyKibicBarcy04 Chłop biega jakby miał 20 lat
0
St.Etienne w 2 lidze francuskiej 0:2 na dziurę, upadek. Ostatnie miejsce w tabeli po 3 kolejakch
4
O Panie, piękny debiut Fideo