0

@HansFCB On chce 12 baniek zarabiać rocznie netto xD

1

@Comentateiro Masz jakieś ciekawe anegdotki do opowiedzenia?

0

@paweldunajecfcb Wiadomo, że plus, Casemiro to czołg od czarnej roboty, będzie czyścił środek pola aż miło, ale to i tak nic nie da, bo obrona United i tak rozłoży nogi xD

4

@Lionel_Messi10 Hahaha, dyrektor sportowy w PSG pogoniony xD

2

@Deviler Pomidory bez skóry xD Normalnie ze skórą, do tego cebulą i sól, jakie to dobre

0

@Image Uuu, czuje remis w takim razie

0

Chyba nie ma szans żeby Casemiro zagrał z Liverpoolem?

4

@7black4 Dla mnie brakiem rozsądku jest branie pożyczek żeby gdzieś wyskoczyć na weekend, albo kupić sobie ciuchy. Póki nie mam długów i nie obciążam innych to w czym problem? Ty też rezygnuj z przyjemności i przelewaj na fundację

0

@takisobiektos p0lak zawsze będzie innemu Polakowi zaglądał po kieszeniach

5

@7black4 Nie.

3

@MesQueUnClub96 Nie no Tennessee jest w Brazylii

1

@Fenyx Nigdy już nie zagram Sabalenki po FO, przegrała mi sporo kasy xD

5

@masq w Anglii na więcej przecież pozwalają xD

2

@Herato
1. Hazard
2. Coutinho
3. Jovic
4. Pepe (Arsenal)
5. Grealish
6. Sancho
7. Lukaku

0

@Fenyx Nie no z Paniami to jest ciężar, obstawiam je na podstawie ostatnich 2/3 meczów zagranych

1

@MesQueUnClub96 Czyli wejdzie, dzięki :D

0

0

Dobra poszło 50 na Norrie z Alcarazem, wczuta na tenis jest, a kurs kuszący

8

@Adamski69 Klopp krótko z błaznami, tak powinno się wyjaśniać Tomaszewskiego i innych Bońków

7

@MatPL A niby to Polacy kradną za granicą xD

1

@BARCA1899Messi On może się pochwalić, że w jeden dzień zarobi tyle ile Ty w 10 lat xD

1

W ogóle jakie kursy na zostanie są fajne. 1.8, że De Jong zostanie, 1.5 że Bernardo zostanie i 1.5, że Mental zostanie

17

@Kondziubarca Przyszedł za free jako wypaleniec z Arsenalu i sprzedadzą go z 30, dobry deal w końcu Barcy ze sprzedażą

2

@MesQueUnClub96 Serwisem? Świetnie returnowal w 3 secie, szkoda bo winu Kordy i ewentualnego Augera do 200 braknie xD

4

@Jasialdinho Przepłacony Czumeni? Chłopak 1 mecz zagrał i to dobra połowę xD

0


Coś pięknego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?