Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HansFCB On chce 12 baniek zarabiać rocznie netto xD
1
@Comentateiro Masz jakieś ciekawe anegdotki do opowiedzenia?
0
@paweldunajecfcb Wiadomo, że plus, Casemiro to czołg od czarnej roboty, będzie czyścił środek pola aż miło, ale to i tak nic nie da, bo obrona United i tak rozłoży nogi xD
4
@Lionel_Messi10 Hahaha, dyrektor sportowy w PSG pogoniony xD
2
@Deviler Pomidory bez skóry xD Normalnie ze skórą, do tego cebulą i sól, jakie to dobre
0
@Image Uuu, czuje remis w takim razie
0
Chyba nie ma szans żeby Casemiro zagrał z Liverpoolem?
1
@barcanawieki https://allegro.pl/oferta/veet-krem-do-depilacji-dla-skory-wrazliwej-400-ml-9200347097 ja tego używam
3
@Emhyr Bayern:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1647638565QxblJnGqjINh5tBKJnOkpn.jpg
4
@7black4 Dla mnie brakiem rozsądku jest branie pożyczek żeby gdzieś wyskoczyć na weekend, albo kupić sobie ciuchy. Póki nie mam długów i nie obciążam innych to w czym problem? Ty też rezygnuj z przyjemności i przelewaj na fundację
0
@takisobiektos p0lak zawsze będzie innemu Polakowi zaglądał po kieszeniach
5
@7black4 Nie.
3
@MesQueUnClub96 Nie no Tennessee jest w Brazylii
1
@Fenyx Nigdy już nie zagram Sabalenki po FO, przegrała mi sporo kasy xD
5
@masq w Anglii na więcej przecież pozwalają xD
2
@Herato
1. Hazard
2. Coutinho
3. Jovic
4. Pepe (Arsenal)
5. Grealish
6. Sancho
7. Lukaku
0
@Fenyx Nie no z Paniami to jest ciężar, obstawiam je na podstawie ostatnich 2/3 meczów zagranych
1
@MesQueUnClub96 Czyli wejdzie, dzięki :D
0
@Fenyx https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjMwMzA5MzgwMDotpctMm6xJC5f9zKw%3D gram przeciwko swoim najczęściej xD
0
Dobra poszło 50 na Norrie z Alcarazem, wczuta na tenis jest, a kurs kuszący
8
@Adamski69 Klopp krótko z błaznami, tak powinno się wyjaśniać Tomaszewskiego i innych Bońków
7
@MatPL A niby to Polacy kradną za granicą xD
2
@BorzyKrzys https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-9Gjw-gn3t-ofST_iga-wyrwal-664x0-nocrop.jpg mmm
1
@BARCA1899Messi On może się pochwalić, że w jeden dzień zarobi tyle ile Ty w 10 lat xD
1
W ogóle jakie kursy na zostanie są fajne. 1.8, że De Jong zostanie, 1.5 że Bernardo zostanie i 1.5, że Mental zostanie
1
@J4no https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjMwMzA5MzgwMDotpctMm6xJC5f9zKw%3D
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjI2MjY5NzMwMToq5KI6OGNZvQJIiDU%3D
Mi to się już nie chce, będę grał cały weekend superbetsy na superbecie xD
17
@Kondziubarca Przyszedł za free jako wypaleniec z Arsenalu i sprzedadzą go z 30, dobry deal w końcu Barcy ze sprzedażą
2
@MesQueUnClub96 Serwisem? Świetnie returnowal w 3 secie, szkoda bo winu Kordy i ewentualnego Augera do 200 braknie xD
4
@Jasialdinho Przepłacony Czumeni? Chłopak 1 mecz zagrał i to dobra połowę xD
0
Coś pięknego