Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale pięknie dziś Keys weszła na kuponie
1
Najlepsza reklama Rolexa
1
@michaleu A ja bym kupił żeby irytować cebulakow
1
@Kessie
0
@domin682 Musiałbyś rodziców dom sprzedać żeby sobie Rolexa kupić taka prawda
1
@Rust_Cohle Mój ulubiony moment, haha
2
@bartekvisca Mam gdzieś ich mistrzostwo, kupon mi uwalili xD
1
Szkoda, że tak z Jagiellonia nie grali
0
@Albatros Może by nam coś sypnęli złodzieje
4
@tobiasson92 A tu rekord Lewego w 1 sezonie xd
4
@tomek8756 Spoko ja się szanuje i z lewakami pić nie będę xD
3
@FCB_dimiC Z lewaczka? Współczuję po godzinie xD
10
Madka p0lka gotowaczka codziennie ma 10 krotny iron man ze swoim kaszojadem
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/Je5qSDFc7PQO5PSHFd6AqsFrOOGcRfoj.mp4
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/NlHOQ6ncJXJPMOkWFnn6sK7Er3pGzpq2.jpg
Sam Jahwe się popłakał słysząc to
0
@ro3ak Nie brałem znieczulenia, bo mialem uraz po zabiegu chirurgicznym gdzie znieczulenie mnie bolało bardziej niż zabieg i tak dwa zęby bez miałem robione aż w końcu przyszedłem do dentysty z takim bólem, że już bym nie wytrzymał i od tamtego momentu biorę znieczulenie zawsze xD
1
@LionelM95 Ja miałem kanałowe bez znieczulenia, dla ludzi lubiących ból polecam xD
0
@AmigoBlancos Camavinga? XD Prędzej Czumeni
2
@LionelM95 Masz drugie na przebranie?
2
@Transu96 Akurat mental poszedł z Juve i był 3 w lidze pod względem goli xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 "jest dobra seria" nie znam tego zwrotu, a gram od 8 lat xD
1
Real już za gruby hajs sprzedał zawodników United, Di Maria niewypał i Varane turbo niewypał, ciekawe jak będzie z Casemiro xD
0
@draxidox Ja pompowtrysk kupowałem inpostem, zamówiłem o 13, a następnego dnia już miałem xD
1
@urbipl Bardziej mnie irytuje ten obrazek
0
@Kondziubarca No i wjeżdża za Eriksena do FPL, bo Duńczyk w tym tartaku nic nie ugra
0
@draxidox Ja żałuję, że się urodziłem. Może moje dziecko miałoby jakieś ciężkie choroby, ciężkie życie, jeszcze przy tych powalonych czasach cierpiałoby na ciężka depresję i myślało podobnie do mnie. Ale no tak trzeba mieć dzieci, bo tak wypada, niezła naturalna rzecz
1
@Comentateiro Uwierz, że jest Cie zdziwić, gdybym Ci tylko wysłał rzeczy z dark webu :)
0
@Kitek1640 Jak alkohol we krwi oznacza to coś to tak
0
@MesQueUnClub96 Dziwne, że przeważnie nie jest wyczuwalna z Twoich komentarzy xD
0
@Mixtape Nie ruszy, mają Czumaniego i Camavinge
0
@MesQueUnClub96 doceniasz klasę zawodników? Przy zawodnikach których nie lubisz piszesz, że wygrywają przez kontuzje, farta, lub inne czynniki zastanów się