0

Ale pięknie dziś Keys weszła na kuponie

1


Najlepsza reklama Rolexa

1

@michaleu A ja bym kupił żeby irytować cebulakow

1

@Kessie

mój ulubiony diss, a przynajmniej bit

0

@domin682 Musiałbyś rodziców dom sprzedać żeby sobie Rolexa kupić taka prawda

1

@Rust_Cohle Mój ulubiony moment, haha

2

@bartekvisca Mam gdzieś ich mistrzostwo, kupon mi uwalili xD

1

Szkoda, że tak z Jagiellonia nie grali

0

@Albatros Może by nam coś sypnęli złodzieje

4

@tobiasson92 A tu rekord Lewego w 1 sezonie xd

4

@tomek8756 Spoko ja się szanuje i z lewakami pić nie będę xD

3

@FCB_dimiC Z lewaczka? Współczuję po godzinie xD

10

Madka p0lka gotowaczka codziennie ma 10 krotny iron man ze swoim kaszojadem
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/Je5qSDFc7PQO5PSHFd6AqsFrOOGcRfoj.mp4

1

0

@ro3ak Nie brałem znieczulenia, bo mialem uraz po zabiegu chirurgicznym gdzie znieczulenie mnie bolało bardziej niż zabieg i tak dwa zęby bez miałem robione aż w końcu przyszedłem do dentysty z takim bólem, że już bym nie wytrzymał i od tamtego momentu biorę znieczulenie zawsze xD

1

@LionelM95 Ja miałem kanałowe bez znieczulenia, dla ludzi lubiących ból polecam xD

0

@AmigoBlancos Camavinga? XD Prędzej Czumeni

2

@LionelM95 Masz drugie na przebranie?

2

@Transu96 Akurat mental poszedł z Juve i był 3 w lidze pod względem goli xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 "jest dobra seria" nie znam tego zwrotu, a gram od 8 lat xD

1

Real już za gruby hajs sprzedał zawodników United, Di Maria niewypał i Varane turbo niewypał, ciekawe jak będzie z Casemiro xD

0

@draxidox Ja pompowtrysk kupowałem inpostem, zamówiłem o 13, a następnego dnia już miałem xD

1

@urbipl Bardziej mnie irytuje ten obrazek

0

@Kondziubarca No i wjeżdża za Eriksena do FPL, bo Duńczyk w tym tartaku nic nie ugra

0

@draxidox Ja żałuję, że się urodziłem. Może moje dziecko miałoby jakieś ciężkie choroby, ciężkie życie, jeszcze przy tych powalonych czasach cierpiałoby na ciężka depresję i myślało podobnie do mnie. Ale no tak trzeba mieć dzieci, bo tak wypada, niezła naturalna rzecz

1

@Comentateiro Uwierz, że jest Cie zdziwić, gdybym Ci tylko wysłał rzeczy z dark webu :)

0

@Kitek1640 Jak alkohol we krwi oznacza to coś to tak

0

@MesQueUnClub96 Dziwne, że przeważnie nie jest wyczuwalna z Twoich komentarzy xD

0

@Mixtape Nie ruszy, mają Czumaniego i Camavinge

0

@MesQueUnClub96 doceniasz klasę zawodników? Przy zawodnikach których nie lubisz piszesz, że wygrywają przez kontuzje, farta, lub inne czynniki zastanów się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?