Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan_SW Sam się godził na to w jakim programie wystąpi i z kim, no ludzie kurde podejmujemy życiowe decyzje i trzeba mieć świadomość tego co robimy, i chociaż odrobinę świadomości co może się wydarzyć później, szczególnie po wystąpieniu w telewizji.
39
https://zapodaj.net/images/04ad55bec6ab0.jpg
Dzień jak co dzień
1
@Katalończyk 99 No ta zależy od charakteru, babeczka widać, że psycha słaba i ja to skrzywdziło, ale może coś od tego momentu z sobą zaczęła robić, przynajmniej mam taką nadzieję i kibicuje żeby się wzięła za siebie
65
https://x.com/SrebnySerferz/status/1561407827284992002
Ale się popluli w komentarzach xD Jak ktoś jest chudy to można powiedzieć, że wygląda jak patyk, ale weź tylko zażartuj z grubej, która wygląda tak na własne życzenia to od razu wielkie oburzenie, jak tak można (tak wiem pewnie ma grube kości i choruje jak 99 procent otyłych). Największą krzywdę natomiast takim osobom robią ludzie, a szczególnie baby, które pod zdjęciami piszą jak pięknie nie wygląda, żeby nie przejmowała się tym co mówią innym, no kurde. Właśnie takich trzeba ganić, tak jak innych ludzi na innych płaszczyznach życiowych w których sobie nie radzą zamiast klepać po plecach i się litować
1
@Fabik87 Odpowiadaj Polaku
2
@Kazragore To jak w tym filmie jestem legendą, chłop z psem sobie żył i żył, pojawiła się kobieta i chwilę później spotkała go śmierć
0
@marcin62 Rewelacja xD No nic woda z rzeki też nie jest zła
1
@Janas11224 Brzmi jak Honda kręcona do 7 k obrotów przy 60 km/h
2
@GeneralXavi Pieprz.. księżniczka
4
@Luciano99 Próbują się wybić na Tobie, ja bym pobierał prowizje, w postaci paru piw oczywiście
2
@Kgorecki2500 Chyba będzie na książki do szkoły
5
@Mathoue Jesteśmy dziadami po prostu
0
@marcin62 tak
0
Neres ładna robotę robi w Benfice, pewnie za rok odejdzie za gruby hajs
0
@Azacca Zaraz może znajdę to wyślę na pw
0
@PatrychoO Kto wie, mi się nie chce w to wierzyć, ale nie będę wnikał, bo prawdy się nie dowiem nigdy, a ruscy są zdolni do wszystkiego
0
@Azacca Tutaj i na innej stronie, twarz bez uszczerbku żadnego, ale no kto tam wie
0
@HypeR Anglia ma chyba 2, albo 3 takie puchary, a te kraje po 1, trochę różnica
1
@dniel Wszystko zależy od interpretacji, nie umiem sobie każdego wjazdu na przejazd zwizualizować, no ale jak widzę na stop chamie co ludzie robią na przejazdach kolejowych mimo opuszczonych szlabanów, czy sygnalizacji świetlnej to się wcale nie dziwie, że są tego typu kary, Polacy nie mają wyobraźni za kierownicą
0
@Azacca Dzisiaj widziałem zdjęcie z trumny tej Darii, no i przecież to jest niemożliwe żeby to ona była xD Żadnych śladów na twarzy, czy zadrapań po spolnieciu i wybuchu samochodu? Dobre sobie. Pewnie kolejna propaganda Rosji
0
@dniel W takim razie porusza się niesprawnym autem, bo szanse na taki przypadek są praktycznie zerowe żeby ktoś stanął na przejeździe i po chwili opuściły się szlabany, bądź zapaliły się światła
6
@dniel jaka jest szansa, że akurat samochód Ci zgaśnie na sygnalizowanym przejeździe kolejowym?
4
@bartekvisca Mniej więcej, trzeba mieć do tego głowę, bystrość, smykałkę i cierpliwość, nie wyobrażam sobie grzebać cały dzień w poszukiwaniu błędu w postaci złego postawionego przecinku, czy znaku, pewnie rozwalilbym komputer i monitor po godzinie xD
1
@adi7adi8 A to nie
2
@Gacek5 Powiedzcie co wy tam palicie przed snem? Bo ja piję i nie mam takich snów xD
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/hStBOZt6isslhhZmEUNdrgVHuP3r5jdI.mp4
Coś pięknego, w Polsce też z tymi nagrywającymi tak samo powinni robić
2
@Deviler Irytuje mnie już pajacowanie jego, już dawno stał się produktem marketingu z regresem
1
@reloaded Porwana pamięć/the call na netflixie
18
@Hubsao Kobiety: Stop uprzedmiotywaniu nas
Też kobiety na każdym kroku:
2
@MesQueUnClub96 Wiem, ale z drugiej strony piszesz dużo głupot, dlatego napisałem że jest nadzieja xD