1

@MesQueUnClub96 Najpierw musiał awansować do 1/4, niestety odpadający z 1 rundy nie mają takich przywilejów

0

@MesQueUnClub96 Kyrgios był w finale Wimbledonu, Siurkacz może w śnie tam zagrać

2

@MesQueUnClub96 A wszystko po to żeby odpaść w 2 rundzie US Open

0

@MesQueUnClub96 Na przykład jakich lepszych graczy? Wypaleńca Coutinho?

6

@MesQueUnClub96 No nie wiem może na przykład grają po 30 meczy w sezonie i przydają się na boisku? XD Jovic w ogóle nie grał to poszedł za darmo, tak samo było z Jamesem bodajże

5

@Cule1234 Nadaje się ten placek tam xD

6

Ajax Barca Napoli Marsylia i byłby sztos

1

@MesQueUnClub96 Zarobione na książki, młody?

0

@zenoowity Przecież fajna jest xD

3

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/EXxVRvPi820x7LaharrJprmnZo6cRzKK.jpg
Uspokójcie się, bo Robercik nie nadąża pakować koszulek

0

@Stagiryta Rozumiem, że znasz Shakire wiele lat i wiesz jakim jest człowiekiem prywatnie w związku

9

@DaPidejpi Chłopie nie znasz się tylko kraft za 20 złociszy, wtedy poczujesz smak piwa z aromatami maliny syberyjskiej, czy palonej marakui, a to że w ogólnym rozrachunku smakuje to jak szajs to już drugorzędna sprawa

2

@draxidox Papież rosyjska onuca

0

@Suzu Narzeczona pewnie też by mu po głowie dała :D

0

@taris Strasznie to może być w czasie wojny, a nie mieszkając w willi
Casemiro poszedł śladami Argentyńczyka, ciekawe czy po latach jego żona będzie tak samo mówiła xD

0

Żona Di Marii i problemy bogatych ciziek z zawodu "żona piłkarza"

– Byliśmy w Madrycie, w najlepszym klubie na świecie, wszystko było perfekcyjnie aż do momentu, gdy niestety przyszła ta oferta z Manchesteru. Mówiłam Ángelowi: „Nie przenosimy się tam, nie przenosimy się”. Ale on powtarzał, że ta oferta obejmuje dużo większe pieniądze i że musimy odejść. To było straszne, straszne…

– Gdy byliśmy w Realu Madryt, to czasami odwiedzaliśmy Agüero i jego narzeczoną w Manchesterze. Tam zawsze było strasznie. Zawsze mu mówiłam: „Jeśli któregoś dnia będziesz musiał odejść, to upewnij się, że będzie to jakiekolwiek miejsce na ziemi poza Anglią”.

4

@GeneralXavi Ja tak mam po alkoholu, a że często pije to często się budzę, jak nie wypije to rzadko kiedy się budzę. Tak samo przez stres, natarczywe myśli przed snem i później się to też przekładało na budzenie w nocy, ale mi przeszło po roku/dwóch xD
Wiesz to że wcześniej nie miałeś takich problemów przez stres nie oznacza, że teraz Cię nie może dopaść, u niektórych ataki paniki też się nagle pojawiają podczas tych samych sytuacji w których wcześniej ludzie ich nie mieli, psychika ludzka i mózg to skomplikowana rzecz

3

@Deviler Są przyzwyczajeni do tego, że gwiżdżą na nich na wyjazdach od 20 do 80 tys ludzi xD

2

@Deviler Ja tam całe lato w te upały bez klimy, szkoda było mi kasy na zrobienie nieszczelności na dole xD

2

@Rust_Cohle Mam nadzieję, że krzyczałeś "Górnik Zabrze gówno w wiadrze"

2

@MesQueUnClub_87 Ja nawet w Polsce po derbach wiem żeby się nie kręcić po niektórych dzielnicach, ale no cóż ludzie to debile w większości

33

2

@NaFazieHitman Real znowu z Interem plus Chelsea? Nuda

2

@Colon Ciekawe z której planety kosmici przylecieli i wybudowali piramidy

4

@FC1899Barca Jeden z największych Polaków w historii

0

@RobiS Masz z osłem?

1

@Zoker On nie używa, więc to jest złe, to co on używa jest dobre, to normalne biorąc pod uwagę jego polityczne sympatię i fikołki logiczne. Zresztą się nie dziwię, że nie ma xD
Gość, który krytykuje Facebooka/messengera siedzi codziennie po kilka h na tym serwisie i pisze jakieś bezbeki, co za przypadek

1

@Deviler Pije latte z mlekiem sojowym robiona przez ekspres, też jest w pyte

12

@Hubsao Haha, Giorgio to jest łeb pozytywny xD

0

@DaPidejpi Polaku!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?