Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mateusz1989VeB Borussia Dortmund, jeszcze Milan się posypał
2
@Cvzx Dobra post napisany można iść na plażę się opalać
2
@Yoshi94 Zibi lepiej wie co sędzia robi na boisku
7
Zapamiętajcie dobrze i przestańcie płakać
0
@marcin62 Też już mam taką przygotowana, z fartem
0
@Emhyr Putinek gacie pełne?
1
@fart Jesus ich wyjaśni
1
@mateusz1989VeB Bigos się tylko bierze tylko dla divy
0
Wnosicie własne jedzenie do kina?
0
Jedyny film, który mogę oglądać codziennie i mi się nie znudzi
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/gWqgkXZQwbWH1NANVZfNczXJe1RSJGrS.jpg
Ja się czuję jakbym miał krwotok wewnętrzny przez PiS
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/iebCSPjJYCHeWSzVPQGX8ERdDOoCtC9A.mp4
Wschód ziemi na księżycu
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/I7sYNuFaU2HSteieqJgnFDlR8qUYXQI3.mp4
Przewidywanie przyszłości
0
@cold_play Teraz wina sędziego przeskoczyła na drugą stronę barykady
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/nEva9IP14oE9WeNpB907Ty8gxlda5C2B.png
Dlatego odbieram telefony z ofertami
0
@Janiama Powiedz to De Bruyne, albo Messiemu :) Poza tym Inter w 1 połowie tak nisko nie grał
13
@SeWo77 Współczuję jak ktoś go ogląda w 2022 roku i czeka na jego zdanie dotyczące piłki/meczu xD
1
@GeneralXavi Ja nie widziałem chyba w tym meczu ani jednej prostopadłej piłki otwierającej droge do bramki, ani jednej dobrej piłki za plecy obrońców, Lewy wychodził po piłkę jak w reprezentacji, bezsensowne klepanie w środku pola i granie do Dembele licząc, że coś mu wyjdzie może, a poza tym same wrzutki, słabizna
1
Kvaradona :)
2
Niezła ksywka
https://static.fangol.pl/content/9/7/0/9703e4ea98173c5d4c6cc85d189de027-598.jpg
0
@Rl9k1nG Khalidov go załatwi
0
@MesQueUnClub_87 Siwy bajerant
0
@Rust_Cohle Lewus tylko potrafi na pustaka i z karnego przeciwko ogorasom
0
@ranger3120 i Lucasa Vasqueza, bo bez tego się nie uda
2
@NaFazieHitman Ciekawe jak sobie Ukraińcy poradzą z odbiciem dużego miasta, pewnie wszędzie będą czekały miny i inne niespodzianki, a raczej rozpierdzielu nie chcą zrobić
1
@Colon Dokładnie, na takie jakie mieli warunki tak grali, ale nie można ujmować piłkarzom talentu, zabierać pucharów, zaslug itp, tylko ze względu na to jakie były wtedy pieniądze w piłce, technologia, podejście do piłki w postaci diet, czy setek ludzi wokół piłkarzy. Tamte czasy weryfikowały kto był najlepszy i tyle, tak jak obecne weryfikują.
4
@Kgorecki2500 Bo Pan Valverde to fachura
1
@Colon Ale przecież kiedyś to nie umieli grać, nie to co Barca Xaviego z 100 dosrodkowaniami
1
@tristan87 Ciekawe u kogo był ten dobrobyt, bo ja nie widziałem 16/14 lat temu go
1
Włoska robota kochani, zbliża się złoty okres Serie A, jeszcze dziś gdyby Milan pyknął Chelsea, aj