4

@mateusz1989VeB Borussia Dortmund, jeszcze Milan się posypał

2

@Cvzx Dobra post napisany można iść na plażę się opalać

2

@Yoshi94 Zibi lepiej wie co sędzia robi na boisku

7


Zapamiętajcie dobrze i przestańcie płakać

0

@marcin62 Też już mam taką przygotowana, z fartem

0

@Emhyr Putinek gacie pełne?

1

@fart Jesus ich wyjaśni

1

@mateusz1989VeB Bigos się tylko bierze tylko dla divy

0

Wnosicie własne jedzenie do kina?

0


Jedyny film, który mogę oglądać codziennie i mi się nie znudzi

1

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/gWqgkXZQwbWH1NANVZfNczXJe1RSJGrS.jpg
Ja się czuję jakbym miał krwotok wewnętrzny przez PiS

1

0

0

@cold_play Teraz wina sędziego przeskoczyła na drugą stronę barykady

1

0

@Janiama Powiedz to De Bruyne, albo Messiemu :) Poza tym Inter w 1 połowie tak nisko nie grał

13

@SeWo77 Współczuję jak ktoś go ogląda w 2022 roku i czeka na jego zdanie dotyczące piłki/meczu xD

1

@GeneralXavi Ja nie widziałem chyba w tym meczu ani jednej prostopadłej piłki otwierającej droge do bramki, ani jednej dobrej piłki za plecy obrońców, Lewy wychodził po piłkę jak w reprezentacji, bezsensowne klepanie w środku pola i granie do Dembele licząc, że coś mu wyjdzie może, a poza tym same wrzutki, słabizna

1


Kvaradona :)

0

@Rl9k1nG Khalidov go załatwi

0

@MesQueUnClub_87 Siwy bajerant

0

@Rust_Cohle Lewus tylko potrafi na pustaka i z karnego przeciwko ogorasom

0

@ranger3120 i Lucasa Vasqueza, bo bez tego się nie uda

2

@NaFazieHitman Ciekawe jak sobie Ukraińcy poradzą z odbiciem dużego miasta, pewnie wszędzie będą czekały miny i inne niespodzianki, a raczej rozpierdzielu nie chcą zrobić

1

@Colon Dokładnie, na takie jakie mieli warunki tak grali, ale nie można ujmować piłkarzom talentu, zabierać pucharów, zaslug itp, tylko ze względu na to jakie były wtedy pieniądze w piłce, technologia, podejście do piłki w postaci diet, czy setek ludzi wokół piłkarzy. Tamte czasy weryfikowały kto był najlepszy i tyle, tak jak obecne weryfikują.

4

@Kgorecki2500 Bo Pan Valverde to fachura

1

@Colon Ale przecież kiedyś to nie umieli grać, nie to co Barca Xaviego z 100 dosrodkowaniami

1

@tristan87 Ciekawe u kogo był ten dobrobyt, bo ja nie widziałem 16/14 lat temu go

1

Włoska robota kochani, zbliża się złoty okres Serie A, jeszcze dziś gdyby Milan pyknął Chelsea, aj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?