Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Alan_fcbfan Nie chcą dać ludziom kuponu wygrać
0
Ramos jest zwrotny i szybki jak Glik xD
0
Bramkarz Benfici mecz życia? No normalne
1
@MesQueUnClub_87 No u mnie chociaż 140
0
@MesQueUnClub_87 Niech mnie nie denerwują nawet
1
@Rust_Cohle i tyle warty Milan z tymi osłabieniami
2
Aubameyang brameczka, no dalej Peesże
1
@jedrek7000 Najwięcej w LM ma Ronaldo xD Paradoks co?
2
No serio Neymar ja Cię prosze
0
@Comentateiro A w Barcelonie biegał tyle co bramkarz
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjc3NDAzNTgwMTqQ-Qrjigb8CjkcqFs%3D
Wczoraj sędzia debil zabrał pieniążki, a dzisiaj PSG?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjc4Njc3MzIwMDruCszNnDh8PbaB7b4%3D
1
Aha PSG xD
0
Dobra dajcie roga Szachtara jednego, win Juve i możecie kończyć mecze. Dobra gol Juve jest, zostaje róg Szachtara
2
Haaland Boże święty, on wszystkie rekordy łyknie xD
1
@MesQueUnClub96 Przecież dziś same fajne mecze
1
@Danny Gaucho Di Maria Pan piłkarz
1
Ajaj jeszcze Juventus strzelać i kuponik ez @Rust_Cohle mówiłem że Chelsea pewniak
1
@Deviler Najpierw trzeba dostarczyć piłkę jakąś temu Haalandowi xD
0
@mekston City by zmiotło PSG z boiska
1
Jak Messi z Neymarem i Mbappe dalej będą tak wracać do gry obronnej to wątpię, że do półfinału awansują w tym sezonie
0
@Rust_Cohle Hmm, mi podniosło kurs z 2.0 na 2.5 na betbuilderze
Haaland gol
Kopenhaga poniżej 2.5 roga
I brak btts
Kurs 2.63
0
@BulaKG Dobry piłkarz prawie wszędzie się wpasuje, jeśli Barca chce klepać piłeczkę całe życie bez celu to ciężko będzie znaleźć kogoś o takim profilu
0
No i gol Haalanda już siedzi xD
3
@BulaKG Tonali jest zakochany w Milanie i wątpię żeby gdzieś odszedł
1
@Lionel_Messi10 Oby PSG na łeb dostało
1
@Rust_Cohle Tak to jest jak się nasluchasz kur.. znawców jak na strefie fortuny, stamtąd chyba 200 kuponów zagrałem i 1 wszedł xdd
1
Nie wiem kto polecał btts w tym Dinamie, ale no skusiłem się i wiadomo jak się skończyło
2
@MESSIah16 Laporta pewnie też woli mieć straty kilkudziesięciu milionów xD
3
@Witekk10 I kozach
2
@333tricampeones333 Znowu Fabs na 9....