Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@fart Zwierzę, by chociaż to zlizalo
9
@4drian0 Czemu nie można strzelać do takich?
3
@NaFazieHitman Daliby chłopakowi spokój, w cs'a w dniu wolnym nie może poklikać
1
@JohnB Powiedział, że uczciwie pod.. pieniądze ludziom i je rozdają xD
2
@cules100pro Kupuj Dębice i wystarcza, ja tylko na takich śmigam od 3 lat i żyje xD
0
@takisobiektos Żebyś się nie zdziwił
1
@Encore Poszukaj moich komentarzy przed sezonem to będziesz wiedział kto :)
5
@4drian0 Maszyny Artety nikt już nie zatrzyma
1
@kuz Jakie afery wszystkie? Jedyna afera jaka mi przychodzi to ta z Valbuena sprzed lat, bo na boisku zawsze się zachowuje w porządku wobec rywali w porównaniu z takim Ronaldo, czy Mbappe/Neymarem
2
@wojopancer Co to za bzdury xD Przenalizuj sobie kto i za co przed Ronaldo i Messim ZP dostawał, na przykład Nedved
0
@Kondziubarca No i elegancko
5
@Homeopata8989 Najnudniejszy sport rusza
0
Blondyn syn koleżanki Twojej starej
https://m.facebook.com/watch/?v=3292254121033589&ref=sharing
2
Całe życie miałem bekę jak Benzema w wywiadach mówił, że wierzy kiedyś w wygranie złotej piłki, w erze Messiego i Ronaldo brzmiało to niedorzecznie. Dzisiaj natomiast praktycznie w wieku 35 lat ja odbierze, szacunek dla kamerzysty
https://pbs.twimg.com/media/FFZIhvMXwAAU7nk.jpg
0
@MrPGG Ale Aubameyanga mu zabrali
0
@badurraf Aj to mnie teraz zniechęciłeś, bo 4 odc kończę
1
@VbamboeB Spoko jak Arsenal się ośmieszal w lidze przez kilka lat, to też już przywykłem xD
0
Obserwator całkiem niezły serial na netflixie
1
@norbi77 Hahahaha, ale odpalił się
0
@paweldunajecfcb 8/9 na 10, świetny jest
1
@Encore Przeciwko ogórkom sobie może
2
@MesQueUnClub96 Jak się kochają to ch.. z nimi
0
@J4no Okej wybacz, już się poprawiłem
0
@Rust_Cohle Kiedyś to była knajpa dla średnio biednych, a teraz lepiej omijać szerokim łukiem, raz na rok można zjeść
1
@VegetaPolska Na 8 zdjęciu lepiej ją widać, powiedzieli że to jego dupka komentatorzy
1
@VegetaPolska https://www.instagram.com/p/CYCSWO3Mp-8/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/SXJXCfQpkTcZOFCKXSHqe5FXwa2VgQg6.jpg
Tak drogo w macu, że tylko ekstraklasowiczow stac na żarcie do syta
4
Ale dupeczka na trybunach no no
0
Ten Mbappe niech maskę klauna ubierze, wszystko wali na pałę z pierwszej
4
W kaftan od razu i na oddział xD Props dla komentatora, przygłupy stadion z psychiatrykiem myla