0

@SteuerFreiMoney Ciężkie biciwa mają niemiaszki

0

Ferran już może celebrować bramkę z paluchem w buzi :)

0

@Ali3231 Będzie jakiś streamek pożegnalny?

1

@MesQueUnClub_87 Włączyłem i obejrzałem dwa! Ale to nie dla mnie klimat rodem rodzinki Adamsów

0

Jenna Ortega jest piękna, już w YOU urodą powalała, tego Wednesday i tak nie obejrzę, ale chociaż będzie często grała w dobrych produkcjach coś czuję :D

0

@LionelKessie Jakie masz marzenia, opowiadaj

16

@tomek8756 Typowa lewacka feministka

0

@DejMian111 Isco, Bernardo

0

@Batys Niestety nie ma w tym ingerencji innych osób, mam przez chorobe, która mi nie zezwala na pracę w mundurówce, a do ZK chętnie bym poszedł

1

@PawkoFCB Mój ziomek chciał iść do wojska to po dwóch tygodniach wracał do domu pociągiem, a mój ojczym robi całe życie i nigdy nie narzekał na wojsko, zależy kto co lubi

7

@Hubsao Mental, ale klasowego Maćka xD

0

@Nazio87 Marcelka ogarnie temat

1

8 lat temu to Sentino miał formę, gdyby dziś wypuścił ZL to skończyłby z platynami i wszystkimi wyróżnieniami


2

@Jakchcesz Bez zapoznania się z opinią człowieka wielu talentów, filantropa, patrioty, sportowca Marcina Testosterona Najmana się nie liczy

5

Jak tam lewica co niektórych i jej walka o równość? Gnać do woja raz :) xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1670460633I6O6PJWvK3Ppjx2tW0uQHE.jpg

0

@gumaz Taxi Driver, Człowiek z Blizna

0

Trzeba przyznać, że Tite elegancko ustawił Brazylię na mundialu z Neymarem w środku pola, kto by pomyślał, że Casemiro sam będzie tak sprzątał na boisku, jestem ciekaw jak im to wyjdzie potencjalnie z Argentyna, bo z Holandia jestem pewny, że powinno być dobrze

6

@lucca87 Nie no gdzie Argentyna 1 xDD, Anglicy mają najmocniejsza kadrę moim zdaniem, nawet przed Francja, bo tam pełno kontuzji

4

Niby Katar i nie miało być LGBT, a tu dalej propaganda, najpierw Bielik klepie w tyłek Zalewskiego, a później Mbappe z Giroud odgrywają scenę z pamiętnika.. obrzydliwe

1

@SteuerFreiMoney Pomogłaby

24

@Messibestplayerintheworld W zasadzie to on się upokarzał całą karierę, tylko bronił się piłkarsko

1

@Barwindg Wku.. dzieciak jestem, co powiesz na to? Latam za sosem i składam raport
Tylko dresowy styl i się wiezie dobry hip hop

1

22

I co już Lucho nie top? Kurde szybko poszło

0

@MesQueUnClub96 Bo jestem Polakiem, który cieszy się z nieszczęścia innych Polaków?

0

@Cotutajsiedzieje Wspaniałe odniesienie

4

@LionelM95 Witam w klubie, ez xD

0

@MesQueUnClub96 Skąd Ty wiesz takie rzeczy, w baterfieldzie mają coś podobnego na samouczku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?