Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SteuerFreiMoney Ciężkie biciwa mają niemiaszki
0
Ferran już może celebrować bramkę z paluchem w buzi :)
1
@MesQueUnClub_87 https://www.instagram.com/p/ClufwvgJzJu/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Nie no ideal
0
@Ali3231 Będzie jakiś streamek pożegnalny?
1
@MesQueUnClub_87 Włączyłem i obejrzałem dwa! Ale to nie dla mnie klimat rodem rodzinki Adamsów
0
Jenna Ortega jest piękna, już w YOU urodą powalała, tego Wednesday i tak nie obejrzę, ale chociaż będzie często grała w dobrych produkcjach coś czuję :D
0
@LionelKessie Jakie masz marzenia, opowiadaj
16
@tomek8756 Typowa lewacka feministka
0
@DejMian111 Isco, Bernardo
0
@Batys Niestety nie ma w tym ingerencji innych osób, mam przez chorobe, która mi nie zezwala na pracę w mundurówce, a do ZK chętnie bym poszedł
1
@PawkoFCB Mój ziomek chciał iść do wojska to po dwóch tygodniach wracał do domu pociągiem, a mój ojczym robi całe życie i nigdy nie narzekał na wojsko, zależy kto co lubi
7
@Hubsao Mental, ale klasowego Maćka xD
0
@Nazio87 Marcelka ogarnie temat
1
8 lat temu to Sentino miał formę, gdyby dziś wypuścił ZL to skończyłby z platynami i wszystkimi wyróżnieniami
2
@Jakchcesz Bez zapoznania się z opinią człowieka wielu talentów, filantropa, patrioty, sportowca Marcina Testosterona Najmana się nie liczy
5
Jak tam lewica co niektórych i jej walka o równość? Gnać do woja raz :) xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1670460633I6O6PJWvK3Ppjx2tW0uQHE.jpg
5
Kurski xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/AJ5hHpDMykA5yY9qAdnSpTEW4TcRijks.jpeg
0
@gumaz Taxi Driver, Człowiek z Blizna
0
Trzeba przyznać, że Tite elegancko ustawił Brazylię na mundialu z Neymarem w środku pola, kto by pomyślał, że Casemiro sam będzie tak sprzątał na boisku, jestem ciekaw jak im to wyjdzie potencjalnie z Argentyna, bo z Holandia jestem pewny, że powinno być dobrze
6
@lucca87 Nie no gdzie Argentyna 1 xDD, Anglicy mają najmocniejsza kadrę moim zdaniem, nawet przed Francja, bo tam pełno kontuzji
4
Niby Katar i nie miało być LGBT, a tu dalej propaganda, najpierw Bielik klepie w tyłek Zalewskiego, a później Mbappe z Giroud odgrywają scenę z pamiętnika.. obrzydliwe
1
@SteuerFreiMoney Pomogłaby
24
@Messibestplayerintheworld W zasadzie to on się upokarzał całą karierę, tylko bronił się piłkarsko
1
@Barwindg Wku.. dzieciak jestem, co powiesz na to? Latam za sosem i składam raport
Tylko dresowy styl i się wiezie dobry hip hop
1
Te koreańskie seriale są w pytę
https://www.filmweb.pl/serial/It%27s+Okay+to+Not+Be+Okay-2020-842620
22
I co już Lucho nie top? Kurde szybko poszło
0
@MesQueUnClub96 Bo jestem Polakiem, który cieszy się z nieszczęścia innych Polaków?
0
@Cotutajsiedzieje Wspaniałe odniesienie
4
@LionelM95 Witam w klubie, ez xD
0
@MesQueUnClub96 Skąd Ty wiesz takie rzeczy, w baterfieldzie mają coś podobnego na samouczku?